Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eestlane olen ja eestlaseks jään. FACEBOOK :)

Soovitatud postitused

VIP

Tervist,

 

Üritan siis natuke oma lehte kuulutada. Et need kes siis viitsivad võiksid 1 like panna.

 

https://www.facebook.com/eestlaneolenjaeesltasekjaan

 

Ettetänades k0nd00m :)


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lehekülje sein on mingit täieliku aheljura täis. Pane like kui sa armastad oma ema jne???... Kuidas seondub see "eestlane olen ja eestlaseks jään" teemaga? Arusaamatu täiesti..

Ei liitu!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Oh issand :FACEPALM:. See seondub muidu eestimaaga jne. See ei pea otseselt puudutama nüüd lehe sisu. On olemas leht Vajuta siia, When i get 1 million likes then my dad quit drugs. Please Help! jne jne... ja nende sisu ka ei puutu lehe nimega kokku.

 

Ja sa ei pea kohe oma negatiivsust nii avalikult näitama.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selliseid idiootseid lehti on sitaks, on vaja ikka neid juurde teha?

 

Teiseks on see mingit mõttetut porri täis. nty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis selle lehe point on=?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaatasin su facebooki lehe üle! Mina küll näiteks ei laigi, kuna sest facebookis on olemas üks ja ainuke kus on palju laikijaid ja see on Eestlased Facebookis:)

 

Näiteks Käsnakalle ei ole ju eestlane ?

Käsnakalle pole kuidagi seotud Eesti maaga! :) :facepalm:


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vaatasin su facebooki lehe üle! Mina küll näiteks ei laigi, kuna sest facebookis on olemas üks ja ainuke kus on palju laikijaid ja see on Eestlased Facebookis:)

:

Veel haigem leht, ainult reklaamivad mingit jama omakasu saamiseks. Iga kliki pealt saavad nemad paar senti. Suht mage. Btw ükskord mainisin seda nende kommentaarides ja kommentaar oli 2 minuti pärast kadunud.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Veel haigem leht, ainult reklaamivad mingit jama omakasu saamiseks. Iga kliki pealt saavad nemad paar senti. Suht mage. Btw ükskord mainisin seda nende kommentaarides ja kommentaar oli 2 minuti pärast kadunud.

 

Ma tean et nad sheerivad ka mingeid mõtetuid linke kus nad nii öelda teenivad sente endale , aga üldjuhul on see igastahes parem kui see kama siin :D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.