Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Karistaja tööd - Cinema 4D & AE

Soovitatud postitused

Otsustasin samuti siis teema teha enda oskuste kohta. Nimelt endast nii palju, et tegelen põhiliselt Cinema 4D avaruste uurimisega, olen teinud mitmeid introsid. Kindlasti on märgata mingit arenemist minu videotes, lähevad järjest paremaks. Vahetevahel käin ka After Effectist läbi, kuid pole seal veel midagi teha jõudnud.

 

Paar minu introt:

 

 

 

 

Kui midagi uut teen, eks annan teada. Muidugi oodatud ka requestid, vastutasuks sooviksin enda nime teie kanalil näha.

Muudetud liikme Karistaja'i poolt

As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tahtsin midagi uut proovida, seega tegin midagi pöörlemisega. Esimene video ebaõnnestus, ei hakanud seda youtube'gi laadima, kuid pärast 2t katset on tulemus järgmine:

 

 

Sellel puhul kasutasin ka hääli, kohe teine tase.

Muudetud liikme Karistaja'i poolt

As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa tahad rohkem tähelepanu pöörata valgustusele ja varjudele, siis kasuta renderdamiseks VRay-d, vsiis Mentalray-d, aga muidu väikest potentsiaali on ;)

Mõlemad tasulised, kuid on olemas spetsiaalsem värk nimega Indigo, non-commercial on tasuta.

http://www.indigorenderer.com/home


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tegin siis järjekordselt ühele inimesele video, kuid mitte just samahea nagu eelmine. Võimalik, et teen ümber veel, kuna oli kiire.

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ja vRay ning tutoriali järgi:

 

Ball0060.jpg

Muudetud liikme Karistaja'i poolt

As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Vana teema, uued sissekanded. Seoses ühe suurema kooliprojektiga, tekkis huvi veel mõned animatsioonid teha, mida ma ka tegin. Ajasin püsti oma enda kanali, kuhu nüüd regulaarselt endatehtud lühianimatsioone teen. Et siin foorumis pole videote jaoks eraldi alafoorumit, postitan oma praeguseks tehtud esimesed tööd siia. Videote sisu on üles ehitatud "mustale huumorile", igaüks ei pruugi sellest aru saada ja ma ei loodagi, et saaks. Palun jätke need halvustavad kommentaarid endale.

 

 

 

Üldjuhul käib asi nii, et kõigepealt mõtlen välja teema, millest animatsioon tuleb. Seejärel joonistan & animeerin karakterid ja viimaseks lisan heliefektid & muusika.

Muudetud liikme Karistaja'i poolt

As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tegelesin veidi Motion Graphicu õppimisega, panin kiire video kokku:

 

 

Üldiselt nii, et kes oskab nõu & soovitusi & kriitikat jagada, laske tulla. Kui oled introst huvitatud, sul on hea idee ja ka mulle see meeldib, võin ju ära teha. Requestid postkasti.

Muudetud liikme Karistaja'i poolt

As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sai tehtud siis Sci Fi stiilis intro ühele Vahvel.net kasutajale, ise jäin tulemusega ülimalt rahule. 14 sekundit naudingut , 3 päeva tööd.

 

 

Feedbacki, mis paremini, mis halvemini?


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sai tehtud siis Sci Fi stiilis intro ühele Vahvel.net kasutajale, ise jäin tulemusega ülimalt rahule. 14 sekundit naudingut , 3 päeva tööd.

 

 

Feedbacki, mis paremini, mis halvemini?

See vasaku käe sõrm suht kahtlane ning see keerlev valge värk võiks keskel olla. Muusika ka ei sobi selliste effektide häältega.

Muidu edu


Jälgige deviantartis mind:)

4234bc88ad8df8720f54c0ba3635b4ba.png

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

 

20 minuti töö. Filmitud Nikon D3200'ga, monteerimine & color grade by AE.

 

//E: Minu võileiva tegemisoskustes ei kahtle keegi..

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

Thing is startin' to get serious ..

 

Muudetud liikme Karistaja'i poolt

As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Minu niiöelda 'suve' projekt ehk suurim senistest. Ka see video on tehtud ühe konkurssi eesmärgil tutvustada klassikalist muusikat koos animatsiooniga ja et nägin selle kallal ka kõige rohkem vaeva, loodan konkurssil üht-teist saavutada. Mina ei tea, kuidas suhtute teie sellisesse muusikastiili, ent ma siiski loodan mitte enda marki siin täis teha. Aitäh.

 


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.