Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Adrenaliinsport, ekstreemsport.

Soovitatud postitused

Hei! Mõtlesin, et võiks teha mingi teema, kus saab arutleda adrenaliinspordi üle.

 

Kas ise harrastate? On teil unistused sellega seos? Kogemused?

 

 

Ise unistan jubedalt wingsuitiga lendamisest kuskil Norra mägedes. See oleks tõeline "adrekapomm" ning fantastiline. Antaks mulle vaid selline võimalus. :D

 


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui aus olla, siis ise ei julgeks sellega lennata/sõita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvan ,et enne wingsuitiga lendamist peab koolitustel, trennis vms. päris pikka aega käima

Btw kuidas sa maandud sellega? :D


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Esimest korda näen sellist wingsuiti taolist asja, oleks võimalus prooviks kindlasti järgi, sitaks lahe tundub :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise tahaks ka kunagi midagi sellist ära proovida, aga ma arvan, et ei julge. :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina olen adrenaliini hull. Mulle alati on meeldinud teha igasuguseid asju, mis viivan kõhu ''imelikku'' seisundisse.

Nüüdseks olen juba päris OK omal alal - milleks on Kitesurfing.

Kitesurf võrreldav mingil määral Benji hüppega. Kuna Lohe tõmbab sind korralikult :D 10-20 meetrit õhku lennata ei ole suur probleem vale lohega(vastava tuule jaoks vastav lohe). Wingsuit tundub selline stabiilne, kuna sa ''lendled'', vaade on muidugi kõva. Käisin kunagi Egiptuses paraglidingus(langevarjuga paadi taga), vaade oli 5+, aga muidu jättis külmaks. Liigselt stabiilne minu jaoks, mulle meeldib, kui tekib ootamatuid olukordi ...

 

Kitesurf.

http://www.youtube.com/watch?v=KR60bmbi6M8


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.