Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Uue aasta lubadused.

Soovitatud postitused

VIP

Uusaasta on peagi tulemas, mis on siis teie suured lubadused ja muudatused aastaks 2013?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma pole ükski aasta midagi uueks aastaks lubanud. Ei julge anda lubadusi, mida ma võibolla ei suuda täita.

Aga seekord ma luban kohusetundlikum olla. Püüan kõiki olukordi võtta külma närviga, see tähendab seda, et ei tohi karjuma ja laamendama hakata. :D Kindlasti pean leppima olukorraga, et ei saa alati seda mida tahan. Luban kooli ilusasti ära lõpetada. Olgu nii raske kui tahes. Luban, et aasta 2013 tuleb parem kui 2012.

 

Ehk alati, kui tuleb isu mõnd lubadust rikkuda. Tulen ma siia ja loen! Ning mõtlen, kas see kõik on ikka seda väärt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nonii, mida siis lubada järgnevaks aastaks...

kõigepealt lubaks seda, et teeks ikka suveks oma riisiraketti korda, siis kooli värgi saaks korda, ja et saaks uuel aastal windows 7me tagasi peale pandud arvutile:D

ega ei tule midagi targemat pähe.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

uue aasta lubadus number 1: Peab korralikult trennis käima! nr2: Veel Rohkem naisi! nr3: New car :)

 

Aitab küll, olge muskad !;)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rohkem pokkerit ja suuremaid võidusummasid, autojuhiload võiks ära teha ja loomulikult rohkem pidusid!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.