Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tehnika üldine arutlus.

Soovitatud postitused

Mode

Aidake korda teha, ma ei oska seletada päris täpselt kõike, aga püüdke aru saada:D

Reedel oli üks rsi aken lahti (osbuddy) ja mõtlesin, et võtan twitchi kõrvale, aga kogu arvuti crashis, lõi kõik värvid segamini etc ja lõpuks ütles monitor "no signal"(tegin resa, kõik töötas). Täna tõmbasin twitchi lambist lahti jälle ja minimizesin, vaatasin isegi mingit previous casti järgi, mitte live jama ja põmm sama asi, aga seekord lülitasin arvuti nupust välja, kuna mitte miski ei funganud enam. Arvuti enam tööle ei läinud, lasin puhata minuti, läks tööle, kõik muu töötaks nagu ideaalselt. Osbuddy ka laggib vahepeal lambist. Siis testisin uuesti ja võtsin twitchi lahti ja arvuti pani samamoodi kokku, aga seekord kinni ma ei lülitanud, vaid tegin resa lihtsalt ja lülitasin monitori sisse-välja peale seda, kui ta "no signal" jälle tuli ning kõik töötas ideaalselt. Siis uuesti tööle minnes, ütles et radeon restores mingisugused setingud, aga naljakas on see, et need setingud on juba paar kuud pmst olnud :D

 

6cfe22072c69c61884aaf396c5ffd9fd.png

1e6df978d4de4bc245795ff5c914d93e.png

8913491de0ebc830ce5b7095036fdd2f.png

Amd fx 8350 prose on, emaplaadiks on msi 970 gaming.

 

 

 

Kes korda teeb, kannan 5eka, vajadusel saan ka teamvieweri teha, kui tundud adektvaatne vend olevat

 

 

e/ võtsin ka korpuse maha, mitte miski pole üle kuumenenud ega midagi taolis, kui see info aitab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viitab graafikakaardile. Vaata üle, ega GPU konded punnis pole.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1. Sobivad jupid küll kokku. Kui vanemal kaardil on PCI-E siin, siis pole mingit probleemi.

2. Just, mälude hinnavahe tuleneb mälumoodulite kogusest.

3. 500W veab vabalt välja.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui on BOX toode, siis on kaasas jahuti, millel on termopasta ette juba paigaldatud. Kui kulude kokkuhoiu mõttes soetad TRAY variandi, siis ei ole jahutit ega termopastat.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hinnavahe ainult.

2x4GB võttes tekib väike risk. Nimelt 4GB DDR4 mooduleid on hiljem raskem järelturul müüa. Lisaks hõivub 1 mälusiin, kauges tulevikus tekib raskusi mälude uuendamisega.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus, kas sellisele arvutile on võimalik panna juurde ram-i kuni 8gb ja kas oleks võimalik prose ära vahetada uuema vastu

arvuti selline https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Dell-Vostro-5470-hobe-140anduot-HD-1366x768-LED-Glare-107994


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Küsimus, kas sellisele arvutile on võimalik panna juurde ram-i kuni 8gb ja kas oleks võimalik prose ära vahetada uuema vastu

arvuti selline https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Dell-Vostro-5470-hobe-140anduot-HD-1366x768-LED-Glare-107994

 

Läpakatel suht kallis see vahetus ja minu arust ka mõttetu, vali mingi parem läpakas natuke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Läpakatel suht kallis see vahetus ja minu arust ka mõttetu, vali mingi parem läpakas natuke.
mul ongi see läppakas, mõtlesin, et kas tasub välja vahetada juppe või mitte

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mul ongi see läppakas, mõtlesin, et kas tasub välja vahetada juppe või mitte

 

Oleneb kus sa need jupid saad ja palju need maksavad, vahetus maksab ka kui ise ei oska. Vana arvuti on muidu? väga vanal arvutil pole enam mõtet vahetada vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Operatiivmälu lubatud kuni 8GB (Dell ametlik info), kuid prose toetab kuni 16GB. Paraku pead 8GB pulga ostma, sest mäluslotte ainult 1.

Protsessorit vahetada ei saa. Õigemini saab, aga mõttetu teema. Tegemist on BGA protsessoriga, mis on plaadi külge joodetud. Kui soovid vahetada, siis IR pingi all vahetus on ~150€. Pluss "parema" protsessori leidmine on keeruline. Seega, majandusliku mitte-otstarbekuse tõttu on protsessori vahetamine mitte-soovitatav.

Muudetud liikme MicroByte'i poolt

29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis arvate, kas sellise arvuti eest oleks mõttekas 220€ maksta

Amd x4 955

8gb ram

Gtx 950(OC version)

1,5 tb WD kõvaketas.

Aftermarket cooler.

emaplaat on Gigabyte am3 mingisugune turbo ja toiteplokk on corsair cx750m


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis arvate, kas sellise arvuti eest oleks mõttekas 220€ maksta

Amd x4 955

8gb ram

Gtx 950(OC version)

1,5 tb WD kõvaketas.

Aftermarket cooler.

emaplaat on Gigabyte am3 mingisugune turbo ja toiteplokk on corsair cx750m

käib kah, uus prose peale ja vsjo

 

huvi pärast proovisin ka midagi leida HV'st http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=693722

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hetkel sellime kpsimus, milline videokaart selle emaplaadiga sobib http://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-P67A-UD3-B3-rev-1x#ov


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hetkel sellime kpsimus, milline videokaart selle emaplaadiga sobib http://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-P67A-UD3-B3-rev-1x#ov

 

Kõik videokaardid, mis on PCI-E pesaga.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ryzenile on kiirem mälu parem 4x 4gb 3200mhz ddr4

http://www.hinnavaatlus.ee/search/?Type=products&Query=ryzen+ddr&minPrice=&maxPrice=

suht raske leida 130'ga midagi, veits venitada annab ka seda, aga siiski väga nuss valik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist, selline probleem siis, et arvuti kipub mängides pidevalt kokku jooksma, nt PUBGi või csgoga. CPU on i5-4460 ja GPU gtx 960, CPU temperatuurid mängimise ajal ~65 kraadi. Ise igasugu asju juba googeldanud, üsnagi nõutu juba :& Äkki keegi oskab aidata või on kogemusi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.