Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tehnika üldine arutlus.

Soovitatud postitused

Siin võib arutleda tehnika üle.

Rääkida oma tehnikast, omadest kogemustest.

Näiteks,

- Xbox360 või PS3?

- Mis on parim arvutihiir?

- Millist arvutit osta?

- Mis kõlarid on head?

- Mis võib olla arvutil viga?

- Parim viirusetõrje?

 

Ja nii edasi..


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arust parim Nod 32 , uuendab kiiresti ja seda vist raskeim läbi murda ka ?

Kunagi sain Kaspersky Free trial'i ka , Suht hea oli too , tundus vähemalt....

Aga need avg ja muud ei tundu eriti head olevat , või mis ? :P

 

Ise kasutan Nod 32'te, väga rahul sellega. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise kasutan MSE'd. Olen rahule jäänud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas arvuti tundub, kas läheb kuumaks lampi? Niisama pole mõtet ka lahti kiskuda. Kui tolmust puhastamiseks läheb ning juba kõik lahti kistud (sh radikas CPU küljest eemaldatud), siis peaks/võiks ka pasta ära vahetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas arvuti tundub, kas läheb kuumaks lampi? Niisama pole mõtet ka lahti kiskuda. Kui tolmust puhastamiseks läheb ning juba kõik lahti kistud (sh radikas CPU küljest eemaldatud), siis peaks/võiks ka pasta ära vahetada.

 

Arvuti läheb kuumaks jah, mitte kohe küll aga läheb. Tolmust nii palju puhastatud, et üks kord sai sõbra pool veidi tolmuimeja, pintsli ja fööniga lastud. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ta mõtles surveõhku, ma arvan :D.

Onu juures puhastasime arvutit survepesuruga, kuivatasime fööniga ära ja töötas jälle nagu uus.

HDD tuli ikka välja võtta, see kurivaim imev vee sisse nagu svamm

Vist ikka mitte :D Kasutajanimi ütleb kõik :D

/Fööniga puhastada ikka eriline lollus! Läheb veidi staatilist elektrit sisse ja per*es :fp:


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ta mõtles surveõhku, ma arvan :D.

Aga, et jutt offtopic poleks siis, ise kasutan F-Secure viirusetõrjet. Kui see läbi saab siis panen vast nod 32 peale.

 

Double fail, selle nimi on suruõhk mitte surveõhk, lol. Mis puutub viirusetõrjesse siis üle 2 aasta juba Avastile truu olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Piiritus+kampol ja peenekiuline lapp, parim võimalik puhastus, toiteplokk veab ennast jama täis ja suruõhuga ligi väga ei pääse...

Mul oleks vaja prosele passiivset jahutust AM3 kinnitusega, FX61.. prosele, vaikne ja ventilaatoriga sobiks kah aga kust leida? :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Fööniga seda ei tehta....

Kas tolmuimeja või suruõhu aparaadiga

 

Ei tohi tolmuimejaga ka, suruõhuga või kompressoriga ( seda ka ettevaatlikult muidu võid mõne komponendi küljest minema lasta.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.