Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Astun administraatori kohal ISE tagasi - Tanel

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere!

Vältimaks igasuguseid kuulujutte, annan teada, et astun administraatori kohalt tagasi.

Minu töö administraatorina sai tehtud: kui Henryl oli kiire, pakkus ta seda kohta mulle, et hoiaksin siin Vahvel.net keskkonnas natukene korda ja teeksin asju nii nagu mulle meeldib. Mitmed juhtkonna liikmed olid tagasi astunud ja seis oli üsna kehv. Tänu juhtkonnale leidsime uue moderaatori: Caffe, kes minu silmis on küll oma kohta igati väärt! Sai temale öeldud, et ta uuendaks igal õhtul statistikat - ta on seda kohusetundlikult teinud, respekteerin viimast omadust väga. Vahepeal sai võetud veel erinevaid moderaatoreid ja mõni ka eemaldatud. Fruit või kes iganes ta nüüdseks on, jättis endast mulle ikka äärmiselt halva mulje. Millega? Just sellega, et tal oli kõigest üsna suva. Kui ta sai moderaatoriks, läks ülbeks ära ja tegutsesin vastavalt. Loodan, et olete viimase otsusega ka rahul.

Nüüd on Henryl rohkem aega, ent minul jällegi üldse mitte. Just ajanappus on põhjus, miks ma astun tagasi. Kindlasti ma külastan seda vaba-aja foorumit veel tulevikus palju, ent ennast juhtkonda ma ei näe. Kui midagi teha, siis teha seda kohusetundlikult või üldse mitte.

 

Ma tänan Teid!

 

~Tanel


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

:S Olid üks parimatest...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ülbeks? See kui nalja ei mõisteta ja ise paugutakse vastu, siis ma ei lase endale pähe istuda. Üleüldse ei meeldinud juhtkonnas olla, sest kui sinna sisse vaadata, siis mõned on ikka päris ****** tegelesed (on ka erandeid). Ja pigem ülbeks? Mul viskas juba ammu üle see moderaatori asi ja sellepärast ma soovitasingi Caffet, et tema asendaks, aga teie nupp ei nokkinud ning siis pidin ise tegutsema, et ilma jääda enda kohast. Kui teemasse tagasi tulla, siis sa sobisid administraatoriks, isegi kui sa ei meeldinud mulle. :) GL!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ülbeks? See kui nalja ei mõisteta ja ise paugutakse vastu, siis ma ei lase endale pähe istuda. Üleüldse ei meeldinud juhtkonnas olla, sest kui sinna sisse vaadata, siis mõned on ikka päris ****** tegelesed (on ka erandeid). Ja pigem ülbeks? Mul viskas juba ammu üle see moderaatori asi ja sellepärast ma soovitasingi Caffet, et tema asendaks, aga teie nupp ei nokkinud ning siis pidin ise tegutsema, et ilma jääda enda kohast. Kui teemasse tagasi tulla, siis sa sobisid administraatoriks, isegi kui sa ei meeldinud mulle. :) GL!

 

Sa oleksid võinud ju lihtsalt öelda, et sa ei soovi juhtkonnas olla. Selleks poleks vaja olnud sellist käitumist, et me sind kõrvaldaks juhtkonnast.

Aga aitäh ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.