Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Tere,

 

selles alafoorumis ei paistnud sellist teemat olevat, seega teen selle ise.

Muudetud liikme Mats'i poolt
Katki

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kurat mingi jama oli täna. Jahutusvedelik vist kadus ja vb läks keema ka. Tuleb nädala sees Cranki viia auto ja lasta üle vaadata ja nipetnäpet ära teha.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kurat mingi jama oli täna. Jahutusvedelik vist kadus ja vb läks keema ka. Tuleb nädala sees Cranki viia auto ja lasta üle vaadata ja nipetnäpet ära teha.

 

Ma ei ole eriti pädev vanade autode osas. Kas sellises eas autole saab ka toppida läpaka ja juhtme taha ning lugeda viga?

Ma küll kahtlen sügavalt, aga siiski oskad sina paremini öelda.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kurat mingi jama oli täna. Jahutusvedelik vist kadus ja vb läks keema ka. Tuleb nädala sees Cranki viia auto ja lasta üle vaadata ja nipetnäpet ära teha.

Masinal voolikud korras kõik? Endal oli sunnyga kogemus selline, et vedelik kadus kiirelt ning läks keema koguaeg, voolikud vahetatud oli kõik korras


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei ole eriti pädev vanade autode osas. Kas sellises eas autole saab ka toppida läpaka ja juhtme taha ning lugeda viga?

Ma küll kahtlen sügavalt, aga siiski oskad sina paremini öelda.

Emm vana karpamootoriga poleks seda võimalust olnud, kuna kogu mootori juhtmestik oli pöidlapaksune aind ja sealt polnud midagi lugedagi, kuna andureid jms polnud.

 

Samas, mul mootorivahetus tehtud ja 94 aasta 945 pealt on mootor võetud, mis töötab kahe ajuga ja on igasugused peened andurid, siis selles saab veakoode lugeda jms.

 

Pigem arvan, et mingi lõdvik katki läinud kuskilt või lahti, et jahutusvedelik kadus. Üritan nädala sees cranki viia(autotöökoda tartus, mis pmst kuulub volvopededele, ehk siis jagavad hästi biiti:D) ehk teevad seal korda.

 

Ollu


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Emm vana karpamootoriga poleks seda võimalust olnud, kuna kogu mootori juhtmestik oli pöidlapaksune aind ja sealt polnud midagi lugedagi, kuna andureid jms polnud.

 

Samas, mul mootorivahetus tehtud ja 94 aasta 945 pealt on mootor võetud, mis töötab kahe ajuga ja on igasugused peened andurid, siis selles saab veakoode lugeda jms.

 

Pigem arvan, et mingi lõdvik katki läinud kuskilt või lahti, et jahutusvedelik kadus. Üritan nädala sees cranki viia(autotöökoda tartus, mis pmst kuulub volvopededele, ehk siis jagavad hästi biiti:D) ehk teevad seal korda.

 

Ollu

 

Müstika kuidas tehnika on arenenud :)

Tõin nädalake tagasi ühe auto müügiks. Tegemist oli 2010 aasta audiga. Elektrooniline juhtiste ei liikunud üles alla ning soendus ei töötanud, ostjale olin lubanud, et teen korda. Uue istme hind oli METSIK. Sõber soovitas, et vii esindusse, las topivad juhtme külge ja vaatavad, mis viga ...Alguses tundus naljakas, aga hiljem, kui selline asi oli säästnud mulle korraliku kopika, pani imestama! Nimelt oli istme sees tekkinud lühis ning parandati see viga 40 euro eest.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Normaalselt arenenud. See ka vinge, et seda kahesajast toodeti minig 82 kuni 93 aastani vist:D pmst samasugused kered aga tehnika hoopis teine. Lõpupoole pillidel võis olla 4x el aknad, püsikad, el peeglid ja kõik jutud sees:D samas esimeseotsa masinatel oli veel karpamootor:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Heh, enda igapäevase number 2 sõiduriistal ka jahutusvedelikuga kammajaa. Laseb kuskilt läbi ja sööb jahutusvedeliku päris korralikult, õlikorgi alune on ka vahune. Kaob ära kuna termostaadi tihend mingine ajab läbi.. aga see on veits imelik, et õlikorgi alune vahutab..

 

 

Karpamootor on mõnus ja lihtne. :) Sõbral on 89a. Audi 80 karpamootoriga, reliikvia, mõnus remontida, elektroonikat pm pole ollagi.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No süsteem ise on hea lihtne, midagi tuksis on ja käima ei lähe siis viga kas süütes, jagas, küünaldes või karpas. Aga seda kuradi karpat niimoodi ära reguleerida, et ta korralikult töötaks on ikka neetult keeruline. Ja karpa pole nii stabiilne ja, üsna palju sõltub ilmast jms. Seepärast ei viitsinudki karpaga jebida, korralikult käima ei saanud teda ja igavene ikaldus oli sellega koguaeg.

 

Õlikorgi alt vahutab. Kui mootori käima paned ja korgi maha võtad siis suitsu/tossu ei aja välja? Mootori pöörded ei muutu kuidagi? Naljakas kuidagi jah. Variant, et rõhk plokis sees, siis kuidagi ajab vahtu.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noo mootor töötab iseenesest jumala normaalselt, suitsu ega tossu ei tule. Surve on jällegi välistatud sest lõdvik on pehme.. Jahutusvedeliku kadu on miinuskraadidega päris suur. Plusskraadidega sõitsin 3 päeva nii et tilkagi vedeliku ei söönud, ühe öökülmaga kadus tervelt MINMAX vaheline kogus.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal hakkas mootori juures mindagi "hulguma" , kui rohkem välja keerasin.....tuli välja, et roolivõimu oli liiga vähe:D

Panin uue õli täna siis ja kõik korras nüüd:D

 

Hetkel autos makki pole ja ei tea mida teha, kas osta täiesti uus või mingi kasutatud junn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Endal hakkas mootori juures mindagi "hulguma" , kui rohkem välja keerasin.....tuli välja, et roolivõimu oli liiga vähe:D

Panin uue õli täna siis ja kõik korras nüüd:D

 

Roolivõimupump kipub jah undama, kui tal vähe õli on.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Roolivõimupump kipub jah undama, kui tal vähe õli on.

 

Mul hakkas undama Audil kui panin 19 veljed alla. Orginaalis 16. Aga C5 audidel pidavatki see normaalne nähe olema. Midagi parandada ei saanud. Volume nupp aitas.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See ilma õlita sõitmine suht kahjulik ka. Võib simmerid ja asjad tuksi keerata seal.

 

Ise ostsin kevadel uue maki omale. Mingi denveri oma. Cd-sid ei loe, aga need ongi juba ajast ja arust. aux, mälupulga ja mälukaardi lugejaga. Mingi 60 euri oli, garantii ka ja jutud, suht normaalne asi. Rahul.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ise suht audiofanaatik. Korralik 2000W MAX(?) GAS võim tutikas olemas, kavatsen osta veel 1600W MAX GAS subwoofri ja 60eurise Pioneeri maki. :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kus kohast?

 

Sõber ostis just 70 euriga mingi pioneeri oma ja selle polnud ka CD.

Tahaks ikka osta, millel oleks CD lugeja ka ikka peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas sul pulga pealt loeb?

Mul alfat orginaalis see sees, topid pulga pardatsokki ja mängib. AGA mure selline, et loeb laule kus jumal juhatab, olen settinguid näppind, aga tulutult. Närvi ajab vaikselt. Mõnda laulu mängib 10 korda ja mõnda 1.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saan maki kätte, siis hakkan ka endale sub+võimu otsima:D

 

Palju pole vaja, aga korraliku PSY või Hardenstyle lugu võimatu vaikselt kuulata:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kus kohast?

 

Sõber ostis just 70 euriga mingi pioneeri oma ja selle polnud ka CD.

Tahaks ikka osta, millel oleks CD lugeja ka ikka peal.

 

No hind täpsemalt on 60-70 vahel, aga ka ilma CDBoxita. Mida sa tänapäeval selle cdlugejaga peale hakkad? Fakt on see, et kui sul on AUX ja USB väljund olemas, siis sa seda niikuinii ei kasuta, mõttetult paneb lihtsalt makile hinda juurde. Aga ma saan sealt hinda alla ka, kuna võib öelda, et olen püsiklient. Nimelt siis Audiofookus, ütleks, et seni on minu silmis parim Audiopood Eestis, pole üheski teises poes sellist klienditeenindust ja abivalmidust kohanud.

 

Võimendiks on mul selline isend.

http://pood.audiofookus.ee/product.php?id_product=1629

 

Ja kavatsen osta siis selle subwoofri.

http://pood.audiofookus.ee/product.php?id_product=1632

Kavatsen osta endale selle maki. Hinna saan 60€ peale pluss tasuta transport. :)

http://pood.audiofookus.ee/product.php?id_product=1983

 

 

Aga kindlasti ei soovita mitte kellelegi allolevat makki. 3 makiga on kogemus, et USB-lugeja hakkab jebima, st., et töötab ainult siis, kui tahab.

http://pood.audiofookus.ee/product.php?id_product=1605

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

10000626_In_car_SD_USB_player.jpg

 

Mul siuke. Usb-d, mälukaardi loeb siiani korralikult. Pole probleeme olnud. Võimu ja supakaga toimetab ka täitsa kenasti.

Mu arust ka suht mõttetu cd lugejaga. Palju lihtsam oma lood usbi või kaardi peale panna, ruumi ei võta ja saab korraga rohkem. Kõik ühe kandja peale panna. Cd-makiga oli terve kindalaekas plaate täis ja võtsid mõttetut ruumi.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No hind täpsemalt on 60-70 vahel, aga ka ilma CDBoxita. Mida sa tänapäeval selle cdlugejaga peale hakkad? Fakt on see, et kui sul on AUX ja USB väljund olemas, siis sa seda niikuinii ei kasuta, mõttetult paneb lihtsalt makile hinda juurde. Aga ma saan sealt hinda alla ka, kuna võib öelda, et olen püsiklient. Nimelt siis Audiofookus, ütleks, et seni on minu silmis parim Audiopood Eestis, pole üheski teises poes sellist klienditeenindust ja abivalmidust kohanud.

 

Võimendiks on mul selline isend.

http://pood.audiofookus.ee/product.php?id_product=1629

 

Ja kavatsen osta siis selle subwoofri.

http://pood.audiofookus.ee/product.php?id_product=1632

Kavatsen osta endale selle maki. Hinna saan 60€ peale pluss tasuta transport. :)

http://pood.audiofookus.ee/product.php?id_product=1983

 

 

Aga kindlasti ei soovita mitte kellelegi allolevat makki. 3 makiga on kogemus, et USB-lugeja hakkab jebima, st., et töötab ainult siis, kui tahab.

http://pood.audiofookus.ee/product.php?id_product=1605

 

 

Kusjuures mu sõbral oli ka kas sama või sarnane pinoneerikas. Tal oli kaks 1000W supakat taga ja ka üpriski kallis võim. Autoks Opel Frontera kõrgendatud versioon. Ma usun, et üks parimaid supakas, võim, makk kombosid, mis olen kuulnud. Ja kõik kokku ka alla 500 euro.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No hind täpsemalt on 60-70 vahel, aga ka ilma CDBoxita. Mida sa tänapäeval selle cdlugejaga peale hakkad? Fakt on see, et kui sul on AUX ja USB väljund olemas, siis sa seda niikuinii ei kasuta, mõttetult paneb lihtsalt makile hinda juurde. Aga ma saan sealt hinda alla ka, kuna võib öelda, et olen püsiklient. Nimelt siis Audiofookus, ütleks, et seni on minu silmis parim Audiopood Eestis, pole üheski teises poes sellist klienditeenindust ja abivalmidust kohanud.

 

Võimendiks on mul selline isend.

http://pood.audiofookus.ee/product.php?id_product=1629

 

Ja kavatsen osta siis selle subwoofri.

http://pood.audiofookus.ee/product.php?id_product=1632

Kavatsen osta endale selle maki. Hinna saan 60€ peale pluss tasuta transport. :)

http://pood.audiofookus.ee/product.php?id_product=1983

 

 

Aga kindlasti ei soovita mitte kellelegi allolevat makki. 3 makiga on kogemus, et USB-lugeja hakkab jebima, st., et töötab ainult siis, kui tahab.

http://pood.audiofookus.ee/product.php?id_product=1605

 

Seda sama 75 eurost ma kavatasen ise ka osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai pill Cranki viidud täna. Eks homme ole kuulda.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Reedel ostan maki, aga veel ei tea kas uus või ostan mingi kasutatud:D

Ostan kasutatud, siis jääb rohkem raha subwoofri jaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On muidu vahet ka ,kas ostad kasutatud või uue makki?Ma ei mõtle seda kas on garantii või välimus,


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.