Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP
rahvas, mis te toyota priusest arvate?

 

julm ökopill, keskmiselt ainult 4 liitrit sajale :O

 

Reaalne näitaja või tehase andmed?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise otsin just uut pilli, mida liisingusse võtta. Arvatavasti tuleb kia ceed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Reaalne näitaja või tehase andmed?

 

Tehase järgi võtavad kõik variandid suht samma auku ehk alla 4L/100km ... Oleks see vaid nii.

 

Selline tore leht nagu http://www.fuelly.com/ statistika järgi võib öelda, et Priuse keskmine kütusekulu ikka sinna 5l/100km kanti, mis on võrreldes hetkel oleva Audi A4 kõrval ikka suhteliselt ÖKO pill.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tehase järgi võtavad kõik variandid suht samma auku ehk alla 4L/100km ... Oleks see vaid nii.

 

Selline tore leht nagu http://www.fuelly.com/ statistika järgi võib öelda, et Priuse keskmine kütusekulu ikka sinna 5l/100km kanti, mis on võrreldes hetkel oleva Audi A4 kõrval ikka suhteliselt ÖKO pill.

 

Mul ka tehase järgi 4.6L/100km, Peugeot'i hiljem avaldatud ametlik reaalne kulu ütleb 6.3L/100km, tegelikkuses olen keskmiseks saanud 6.0L/100km. Täitsa rahul, sõidan peamiselt linnas ja paar korda kuus maantee otsad ka.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mul ka tehase järgi 4.6L/100km, Peugeot'i hiljem avaldatud ametlik reaalne kulu ütleb 6.3L/100km, tegelikkuses olen keskmiseks saanud 6.0L/100km. Täitsa rahul, sõidan peamiselt linnas ja paar korda kuus maantee otsad ka.

 

Mis Peugeot sul on? Aasta jne.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis Peugeot sul on? Aasta jne.

 

Peugeot 308, 2016 tehasest välja veerenud. 1.2 Turbo bensiin. Nüüdseks sõitnud umbes 8 kuud, võib autoga täitsa rahule jääda.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma sõidan hetkel 2009 Ford Mondeoga, 2.0 dislakas. Ilma EGR'i ja DPFita on linnas reaalne kulu 5.4 sajale. Olen rahul.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma sõidan juba pikalt audi rs5-ga, tehase järgi keskmine kütusekulu 11.8, minul näitab keskmiselt 14.7, enamus maantee ehk keskmine kiirus 70. Täitsa rahul!


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma sõidan juba pikalt audi rs5-ga, tehase järgi keskmine kütusekulu 11.8, minul näitab keskmiselt 14.7, enamus maantee ehk keskmine kiirus 70. Täitsa rahul!

 

Kuidas lõunapool kütuse hinnad on?

 

Vaatasin millalgi ühte 4x4 Iraani rändurite osa, diisel maksab 0,04 senti/liiter, pole paha.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimased 4 nädalat olnud Egiptuses ja kuskil kuu veel, siin küttehind miski 20 sentii liiter. Kahjuks küll enda autot siin pole, aga mis seal ikka.

 

Aga Hispaanias kuskil 10% kallim küte, vs Eesti. Diisel sama.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma sõidan hetkel 2009 Ford Mondeoga, 2.0 dislakas. Ilma EGR'i ja DPFita on linnas reaalne kulu 5.4 sajale. Olen rahul.

 

Mis jaguarist sai?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Peugeot 308, 2016 tehasest välja veerenud. 1.2 Turbo bensiin. Nüüdseks sõitnud umbes 8 kuud, võib autoga täitsa rahule jääda.

 

palju selline auto maksab ka tänapäeval?

 

Ma sõidan hetkel 2009 Ford Mondeoga, 2.0 dislakas. Ilma EGR'i ja DPFita on linnas reaalne kulu 5.4 sajale. Olen rahul.

 

Pole paha!

 

Siin kohal peaks mainima, et päris suur vahe tuleb, et kas elada Tallinnas või kusagil väikeses linnas. Suuremas linnas üldiselt seisakuid kordades rohkem kui väiksemates linnades, seega ka kütusekulu kohe suurem.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
palju selline auto maksab ka tänapäeval?

 

Jääb kuskile 14-15000 vahemikku normaalse varustusega. Eelmiseks autoks oli 2006 Renault Megane, jõudsin aasta sõita ja kui kulud (ja veel vajaminevate tööde kulud) kokku lõin, tuli umbes sama hind, mis uus auto liisingusse võtta. Sai otsus tehtud ja nüüd oluliselt murevabam sõita.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muideks, poisid ja tüdrukud, mu RS5 on vaikselt hakanud müüki minema. Pole kuhugi ametlikult veel müüki visanud, niisama pakkunud paariel firmale.

 

Hind, mida tahaksin kiire müügi puhul 37k koos käibemaksuga(autot omad ettevõte).


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Muideks, poisid ja tüdrukud, mu RS5 on vaikselt hakanud müüki minema. Pole kuhugi ametlikult veel müüki visanud, niisama pakkunud paariel firmale.

 

Hind, mida tahaksin kiire müügi puhul 37k koos käibemaksuga(autot omad ettevõte).

 

7 bemmi vastu?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis jaguarist sai?

 

Korraline hooldus ja ülevaatus. Ajutiselt veeren Fordiga.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Päris julge mootorivalik. Palju läbisõit? :)

 

2006 aasta ehk M47 mootoriga 120kw oli. Läbisõit 330k. Seal pole midagi karta, ketiprobleemid olid N47 mootoril mis on LCi-l ja 130kw. Küll, aga E91 läinud ja jälle E46 peal tagasi, seekord siis 3.0 150kw isend.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
2006 aasta ehk M47 mootoriga 120kw oli. Läbisõit 330k. Seal pole midagi karta, ketiprobleemid olid N47 mootoril mis on LCi-l ja 130kw. Küll, aga E91 läinud ja jälle E46 peal tagasi, seekord siis 3.0 150kw isend.

 

Jah olen kursis mootoritüüpidega.

 

Nüüd siis suvevelg ka olemas. Reaalis näeb asi kõvasti parem välja tho.

01bff12abf736e164750e769475e70bc.jpg

1b87340c663ab71c4baa6835a1e8603d.png

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui palju ja mida täpsemalt mõjutab see kui süüteajastus on paigast?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Davai mehed, soovitage autot. Otsustasin, et oleks aeg auto soetada, aga kuna pole selle maailmaga kursis(viimati sõitsin aktiivselt ~6 aastat tagasi audi 80ga), siis ei tea, kust otsast alustada.

 

 

Kuna ise õlinäpp ei ole, siis peaks vaatama midagi uuemat, alla 10 aasta vanust isendit? Vb oskab keegi soovitada mõnd testitud ja lollikindlat marki/mudelit?

Enamasti sõidaks lühemaid otsi, et siis pigem bensukas? Või on diislil muid eeliseid, mida peaks kaaluma?

Auto võiks olla veidi suurem, aga see ei ole nii määrav. Lapsi vms ei ole, mis ilmtingimata ruumi nõuaksid, aga suvel tahaks veidi ringi sõita ja maailma uurida, et siis päris tikutoosi ka ei taha. Automaat ja kliima võiks olemas olla. Ülemiseks piiriks seaks 10000€, pigem võiks jääda sinna 5-6k lähedale.

 

 

///Vaatan praegu neid 10 aastat vana diisleid, kus läbisõit alla 200 000km, ei tea kas nutta või naerda.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sa tahad odava ülalpidamis kuludega nö keskklassi autot siis soovitan vaadata bensiin avensise poole. Mul peres 2007a oma ning 300tuh km läbinud ning kõigest vahetanud nipetnäpet kuluosi, mitte midagi muud.

Kindlasti soovitan mootorite ning autode endi kohta teha kõva taustauuringut, kuna uuemad pole nii vastupidavad kui kunagised(mootori poolelt).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui sa tahad odava ülalpidamis kuludega nö keskklassi autot siis soovitan vaadata bensiin avensise poole. Mul peres 2007a oma ning 300tuh km läbinud ning kõigest vahetanud nipetnäpet kuluosi, mitte midagi muud.

Kindlasti soovitan mootorite ning autode endi kohta teha kõva taustauuringut, kuna uuemad pole nii vastupidavad kui kunagised(mootori poolelt).

 

Kurb kuulda, et uued mootorid pole enam nii vastupidavad, aga jah eks tarbimismajandus paneb selle asja paika. If it doesn't break then noone will buy a new one.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi oskab sellisele lollile küsimusele vastata nagu Style 95 veljed, on neid tõesti ainult 19 tolliseid või on neid 18 tolliseid ka? :D

 

Sai ka endale mõniaeg tagasi soetud üks kolmene. Plaan ära teha toonklaas ning style 95 veljed.

RfHFzWi.jpg

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep, need ei istu ka E9x alla. 10" laiad + liiga vale ET. Veljed ulatuvad tagakoopast liiga palju välja - Edasist tead ise mis juhtub.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.