Teema: Vabateema. 'Garaa˛' versioon.

Tulemused 2,771 kuni 2,776 2776'st

Audi A6 Quattro 132kw manuaal diisli karteri vahetus on keeruline? Suutsin jaanipäeval põhjaga vastu maad panna ja jooksis õlist tühjaks teine..
    [email protected]
    It is foolish and wrong to mourn the men who died.
    Rather we should thank God that such men lived.
    Kus viga näed laita, seal mine ja aita!
    Dlja hitrõi zhopõi
    jest hui s vintom

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Vaevalt see raske on...
    Tsitaat Esialgu postitas: Edi Murfi
    Audi A6 Quattro 132kw manuaal diisli karteri vahetus on keeruline? Suutsin jaanipäeval põhjaga vastu maad panna ja jooksis õlist tühjaks teine..

üle lõkke?
    Loodetavasti teen õigesse kohta oma küsimuse, aga noh küsimus siis selles, et kui raske reaalselt oleks mul leida volkswagen jetta mk2? Vähe vanem tuttav rääkis, et neid enam ei liigu ja võin pmst selle idee maha matta, aga noh kuna tal kombeks kohati jutte üles paisutada, siis ostustan kirjutada siia ja üle küsida kas ta jutt peab ka vett? Kuna noh ma ise suurt midagi autodest ei jaga, siis loodan, et keegi targem oskab mulle vastata.
    Tsitaat Esialgu postitas: sanders
    Loodetavasti teen õigesse kohta oma küsimuse, aga noh küsimus siis selles, et kui raske reaalselt oleks mul leida volkswagen jetta mk2? Vähe vanem tuttav rääkis, et neid enam ei liigu ja võin pmst selle idee maha matta, aga noh kuna tal kombeks kohati jutte üles paisutada, siis ostustan kirjutada siia ja üle küsida kas ta jutt peab ka vett? Kuna noh ma ise suurt midagi autodest ei jaga, siis loodan, et keegi targem oskab mulle vastata.
    http://www.auto24.ee/used/2885503

Kellegil kogemust auto liisinguga? Kuidas see välja näeb, mis head ja halvad asjad sellel on? Ning kuidas välja üldse näeb ??
    29.08.2018 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 2 920 PÄEVA EHK 8 aastat

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas