Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=6&t=237626

Arvamusi?

Probleemidest:

Esipidurikettad

Siin seal rooste

Endale sitaks meeldib aga talvel kardan, et sõidab selle ümberpuu ära:D

Muudetud liikme ghost wulex'i poolt

76561198029140166.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sa mingi rullnokk oled siis hoia heaga sellest masinast eemale, no offence. Selle auto kallal on kõvasti vaeva nähtud ja ma näen ära su jutust "Kardan, et sõidab ümber puu ära selle", et sa ei austa vanakooli ega teise inimese vaeva. See auto pole mõeldud selleks. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa mingi rullnokk oled siis hoia heaga sellest masinast eemale, no offence. Selle auto kallal on kõvasti vaeva nähtud ja ma näen ära su jutust "Kardan, et sõidab ümber puu ära selle", et sa ei austa vanakooli ega teise inimese vaeva. See auto pole mõeldud selleks. :D

 

Ma pole mingi rullnokk. Lihtsalt varem pole tagaveolisega eriti paarutanud. Kes teab, mis talv teeb. Olen muidugi sõitnud 3 talve ja selle ajaga juhtus ainult 1 pisike õnnetus seda ka esisillaveolisega :D Plaan vb auto ülevaadata.


76561198029140166.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega see tagavedu nüüd nii hull ka talvel pole. Normaalsed rehvid peavad all olema ja endal natuke mõistust ka.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aus pill on see nii välimuselt kui ka sisemuselt. Kahtlen, et sul millegi arvelt seal kaubelda. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõistus jookseb kinni juba. Septembrikuust juba jamanud Focuse soojendusega. Lihtsalt puhub külma ja kõik. Sai lahti võetud armatuur ning läbi puhastatud jahutusvedeliku torustik, sai ka uus soojendusradikas ostetud, ikka midagi. Ainult külma puhub, soojast saab ainult unistada. Mootorist tuleb soe jahutusvedelik ilusti peale, salongis ikka külm. Eile veel Riiast tagasi sõites hakkas mootor imelikult käituma, temperatuurinäidik korraga langes veerandi peale (50 kraadi umbes peaks olema) ja mootorist tuli imelikke turtsatusi. Oskab keegi mind ehk aidata, mis jama võib mul olla?


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas kliima või tavaline ahjunuppudega soendus?

Arvatavasti sul termostaat kutu. Koguaeg suure ringluse peal ja mootor ei lähe soojaks ja tänu sellele ka ei jõua soojus salongi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea palju sel klapib, aga mu Ford Mondeol oli kunagi selline viga ja soojaklappi mis reguleeris kas ja palju tuleb salongi sooja elektrimootor, viga võis olla, et see on maha põlenud v katki läinud või pistik tagant ära, mul seda polnudki nt.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Focusel on see soojaklapp ka olemas ning kusjuures see on esimeste Focuste ja teiste Mondeote tüüpviga.

Viga sai leitud ikkagi, õliradikas oli umbes. Kork oli ees, jahutusvedelik edasi ei läinud, ringlust polnud, mootor tegi anomaaliaid ning sooja ka polnud. Sai puhtaks tõmmatud, 2 päeva sõidan sooja autoga juba. Üldse väga imelik oli see, et iga jahutussüsteemi pesuga tuli aina rohkem sodi välja. Tunne oli, nagu järveveega sai jahutatud või neid stop-leake kasutatud.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna Pärnus näeb huvitavat masinat "Unkolkswagen kruiisil". Sierra 2.9 turbo + kõvasti mootorit edasi aidatud. Magamata ööd ja päevad Garaažis ning valmis ta sai. Paraku küll mitte minu auto aga siiski. :D

 

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/v/t1.0-9/548361_369855363132491_1151010963_n.jpg?oh=9f408501d97ed433b1d7cabb507a5842&oe=56860C3F

 

 

162kw rattast.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ahhoi pöördun murega siia. Kui keegi oskab mingit foorumit soovitada siis andke teada.

Nimelt 2006 megane välistemperatuuri näidik ei tööta. Kust seda andurit vms otsima peaks? Palju selline jubin maksab üldse?

 

Tänud


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ahhoi pöördun murega siia. Kui keegi oskab mingit foorumit soovitada siis andke teada.

Nimelt 2006 megane välistemperatuuri näidik ei tööta. Kust seda andurit vms otsima peaks? Palju selline jubin maksab üldse?

 

Tänud

 

Prantslastel on parempoolse peegli sees. Uuema kerega Mondeol maksis see esinduses 36€.

Muudetud liikme MicroByte'i poolt

29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kutid, kes praegu autot otsivad. 800€ E39, väga nice snitcher veljed ka all. Kiirmüügi hind, kellel vähegi huvi ja raha, tulge vaatama ja ostate kohe ära(enam kui kindel). Pildid facebooki.

 

Kes grupis on, see pilte näeb. Kes mitte, siis õhtul tuleb müügikuulutus.

https://m.facebook.com/groups/550677341631531?view=permalink&id=1046338595398734&__mref=message_bubble

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kutid, kes praegu autot otsivad. 800€ E39, väga nice snitcher veljed ka all. Kiirmüügi hind, kellel vähegi huvi ja raha, tulge vaatama ja ostate kohe ära(enam kui kindel). Pildid facebooki.

 

Kes grupis on, see pilte näeb. Kes mitte, siis õhtul tuleb müügikuulutus.

https://m.facebook.com/groups/550677341631531?view=permalink&id=1046338595398734&__mref=message_bubble

 

Täna kusjuures vaatasin ja mötlesin, et ostaks ära aga jäi asi katki :D Leidsin ühe E36

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

E36? Häbi pole w? :D okok, igal yhel oma maitse :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi võiks mu E36 ära osta. Kõik väga hea ainult üks pisiviga. Ei käivitu :D

 

12195899_197505827248331_6483233874414124157_n.jpg?oh=239cbe9bdd5919005d6351a7116e80bc&oe=56BF13DD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kellegil või kellegi sõbral 1.6 55kw 96 golf 3 ei vedele? vaja läheks klapikambri kaane polti ja kuradi rihma poolset nuka kinnitust

 

Mõtekam poest pole osta? Ei tohiks nagu midagi erilist maksta.

 

Genka, peale mida hakkas mittekäivitumine? Arvuti oled järgi pannud?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtekam poest pole osta? Ei tohiks nagu midagi erilist maksta.

 

Genka, peale mida hakkas mittekäivitumine? Arvuti oled järgi pannud?

 

Olen enamus e-poed läbi uurinud, pole kuskilt selliseid vidinaid leidnud.


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen enamus e-poed läbi uurinud, pole kuskilt selliseid vidinaid leidnud.

 

Mine kuskile autovaruosapoodi kohale ning küsi skeemi järgi vajalik jupp. Kohapeal ei pruugi olla aga saavad tellida jne. Epoed jäävad selles osas jamaks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lammaritest ei ole uurinud?


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.