Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

VIP

Tere,

Mul on nimelt üks probleem, millele sooviks leida siit abi. Soovisin osta ühelt vahvli kasutajalt paypal raha. Ta kandis raha ette. Sain raha kätte ning maksin selle eest ära. Hiljem läks see raha minu paypal kontolt siiski maha. ta oli nõus saatma teise kasutaja pealt raha uuesti. Seda ta ka tegi. Mõtlesin, et nüüd korras, aga siiski.. Tunni aja pärast võesti paypal raha mu kontolt järjekordselt ära. Kui hetkel vaatan tehingut, siis jääb mulje, nagu raha oleks PayPal'i käes ning müüja ka väidab, et tema kontolt on raha maha läinud. Mõlema raha saatmise Payment status on "Held". Ning tehingu staatuseks on määratud "Being Reviewed By PayPal". See on seisnud juba mitu päeva. Siit ka küsimused.

1. Kelle käes on hetkel raha? PayPal?

2. Kas mul on lootus PayPal raha enda kontole saada ka?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

paypali käes on raha , ja nad vaatavad üle NN "Tõestuse" ja siis kannavad kas tagasi müüjale vöi sinule .


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Kui tõestust ei tule kumbagilt osapoolelt, mis siis saab? Kui raha on nagu nö. sünnipäeva kingitus, võtavad niisama ära..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.