Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

3. Oktoober, 2012 lubasid paari päeva jooksul lisada, nüüdseks on aga 24. September 2013. Pigem asi on sinus, mitte teistes.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõesti kukkusid kuskilt?

 

Natukene offtopic ka : viska blogisse veel pilte

No kutt on ju otseses mõttes natukene uimane. Aasta tagasi lubas pilte panna üles, kuid ikka veel kirjutab, et kohe tulevad kui me ei usu.

 

3. Oktoober, 2012 lubasid paari päeva jooksul lisada, nüüdseks on aga 24. September 2013. Pigem asi on sinus, mitte teistes.

Seda ma õelda tahangi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Postiljon tõmba nihhi siit reaalselt. Rüüstad teiste teemasid. Sinu postitusi ma ei taha siin teemas üldse näha teistele panen pildid ülesse. Hakkad veel rüüstama mu postitust siis võtan modega ühendust kah. Mine aruta asju kuskil mujal.

 

To Loom: Ma pole ju tegelenud selle masinaga. Viskasin ta aasta tagasi nurka kuna kapotti panin kinni ja lahti enam ei tulnud. Nüüd sain kapotti lahti ja hakkasin uuesti tegelema masinaga ja siin ju sellised vennad, kes ei jaksa ülse kohe oodata nädalavahetuseni ära ennem pigem hauguvad vastu, kui ootaksid ära.

Ega mul polnud fotokat millega pilte teha ning alles nüüd hakkasin fotograafiaga tegelema ja selle masinaga. Nüüd saan ka pilte ning video teha ära.

 

Btw keegi teab, kust saab uusi pidruklotse? Praegused on alt ära kadunud.

Ning on vaja ka vahetada välja bensupumba voolik. Praegu ei tea kas tihend läbi või voolik kuna minumeelest jooksis ikkagi praost.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Fkin' ridiculous.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Fkin' ridiculous.. :D

 

Niisama postcounting??


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ütle ,kui kaua võttab nende piltide tegemine aega ?See võtab max 10minutid ja tahad öelda ,et seda sul pole ?Ja sellepärast ei saa pilte ,et kapotti lahti ei saa ,You have to be kidding me right ? Teed kasvõi algul telefoniga pildid ära ja pärast siis fotogaga.

Aga ootaks pilte siis niikaua


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea, kas nutta või naerda. Kui ta ütles, et pääseb nädalavahetusele autole ligi ning siis teeb pildid, siis küllap ta nii talitabki. Calm your man tits.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Auto asub ju maal. Haapsalu -> Vasalemma vaadake google maps. 64 Km ning käin maal nädalavahetusel. Kannatage ära millal ma jõuan maale. Tõesti puudub kannatus?

 

btw Telefon on mingi samsungi tellis ja ei ühildu arvutiga.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaarel, said 400€ fotoka juh, tee nüüd kobedad pildid millalgi, tee mingi "retro" stiilis rooste pilt, ülikõva oleks :D.

Ja teised heiterid mingu persse, usun et masin olemas, kuna tean teda isiklikult ning vaevalt et niisama lampi hakkaks riista pikendama mingi Opeliga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Rooste pilt? Summuti ainult roostes ja kuskilt alt. :) Tead mind isiklikult? :O Kes oled saada pm-i :O.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas pildid tulevad ka juba we?

 

Ma ei saa aru inimestest, kes lugeda ei oska. Ütles nädalavahetusel, kannatust pole?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

1383049_203558896481627_2229341_n.jpg

1208876_203558906481626_1236820104_n.jpg

1233425_203559029814947_1464269606_n.jpg

1377184_203559216481595_549690035_n.jpg

1256530_203559249814925_1569198197_n.jpg

1381560_203559426481574_1345042410_n.jpg

Kaua oodatud pildid. Autoga ikka palju tegemist. Täna võtsin maha bensiinipumba vooliku ja tellin uue ära siis vaja piduritega mässata.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Esiotsast oleks ka pilti tahtnud näha :)

Kaua seisnud nagu näha.

Tööd jätkub, edu.

 

Eks, kui ma jaksan ta sisselükata tagasi garaaži siis saab teha esiotsast pilti. Praegu garaažis üksi tagasi ei jaksa lükata vast aga kui vend kohal siis ikka saab :).


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sul peaks olema see vanem kadett ?Kui teeksid samamoodi nagu Olari siit foorumist siis oleks see auto väga võimas !!(YY)

Aga edu tegemisega ja väga viis Opel !


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sul peaks olema see vanem kadett ?Kui teeksid samamoodi nagu Olari siit foorumist siis oleks see auto väga võimas !!(YY)

Aga edu tegemisega ja väga viis Opel !

 

Jah see on Opel Kadett 1983-nda aasta oma. Eks ma üritan siis teha sellest väga ilusa masina :D.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ostsite selle valgamaalt ? siis tean kes omanik oli :D

 

Ostsin? Misasja? See auto on pärast toodangut otse toodud saksamaalt.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Keegi saab visata linki kust saaks odavalt korras bensu pumba voolikut? :D Kadett-D Klassile :D


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.