Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas Vahvlis tutvus maksab?

Soovitatud postitused

VIP

Tavakasutajad on kõik samaväärsed, foorumireeglid kehtivad siiski kõigile ja see tähendab ka seda, et tutvus ei mängi siin nii väga rolli midagi. Võib-olla nii palju, et tuttavatel pigistatakse rohkem silm kinni rikkumistel. Kui eksid foorumi reeglite vastu on ka vastav karistus.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eks ikka mingil määral. Kui modedega läbi saad ja siis kogemata ämbrisse astud, siis tavaliselt pigistavad silma kinni. Aga kui ikka tüütus oled, siis ei halastata. Aga mõni mees loobib ikka lambist neid warne.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Netsky nagu ma tean siis see roheline embleem sul on üleliiast.

Sul on olnud scämmimis teemasi ja see on kaugelt mitte eeskujulik vahet ei ole,et sa need oled kinni maksnud jne.

 

Juhtkond näeb, et ta väärib seda, siis nii ka on. Oleks tore, kui sellel teemal rohkem ei vaidleks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Netsky nagu ma tean siis see roheline embleem sul on üleliiast.

Sul on olnud scämmimis teemasi ja see on kaugelt mitte eeskujulik vahet ei ole,et sa need oled kinni maksnud jne.

 

Ei noo sedasi mõeldes... eks ikka juhtkonnaga läbi saamine maksab. Mina saan juhtkonnast kõigiga super hästi läbi, tänu sellele embleemi sain ka(v.a Taneli ja Robiga, pole jõudnud suhelda lihtsalt). Nad hindasid mu isiksust, mitte seda mõttetu keissi, mida minu jaoks pole olnudki. Aga kadedate poiste jaoks on juhtkonnaga läbi saamine pugemine. :D

 

 

//E: Haha Tere Mati! :D Igal juhul käpp sees. :P


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nero kuule sina nüüd :D

Isegi minult võeti ära see embleem kuna mulle öeldi scämmer jne. Profi ei olnud ja siis võeti ära. Aga temalt kohta prof olemas.

 

Siit järjeldus.

Netskyl aka Dock on käpp sees :D

 

See ei vasta kindlasti tõele. Juhtkond ei tegutse vastava proofi olemasoluta. Netskyga on selline lugu, et tema on oma mineviku probleemid lahendanud ning oskab foorumis olla teistele Eeskujuks. Eeskujuliku embleem ei tähenda kohe kindlasti seda, et kasutaja usaldusväärne on.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Probleem ongi selles, et arvatakse modedest/eeskujulikest rohkem, kui nad tegelikult on. Me oleme kõik inimesed, väga erinevad, aga siiski inimesed. Mitte keegi ei ole 100% usaldusväärne. Kõike võib juhtuda. See embleem on foorumi poolne panus neile, kes suudavad foorumisse väärikalt elu ja aktiivsust juurde tuua.

 

Dock ma ei ole sinu peale kade.

Vahvel on viimane koht kus ma kellegi peale kade oleksin. Aga asi põhimõttes. Minult võeti embleem ära ja sinult ei RpS_biggrin.gif

FUUUU :F

 

Kas siis mina ei olenud eeskujulik ?

 

Kuule semu, anna andeks aga sa olid hardcore spammer. :D Mingi eeskujulik sa polnud, foorumi jaoks midagi head sa küll ei teinud. Ja võlad pole sul ka makstud + topelt kontod. Sellest piisab. Minul neid probleeme pole.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Bingo .

Aga Nero ma tean,et sa tahad teema sulgeda.

See toob ainult praegusel juhul teistele kasutajatele postcount.

 

do nero: il be back :D

 

Mis sul siin enam tagasi tulla on, keiss closed. Ma arvasin, et see sai sulle juba selgeks tehtud. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Vahvli reegleid on nii erinevalt võimalik tõlgendada, kui tuttav eksib reegli vastu siis tõlgendatakse tema kasuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lol, käpp sees. Mida sa nende tutvuste ja embleemidega siin pihta hakkad nkn? Lähed kluppi ja ütled pihvile, et: "'õu, kle, mul on vahvlis eeskujuliku ambleem, äkki teeme tutvust?" või siis kirjutad CVsse, et said vahvlis aktivistiks või ärimeheks? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma eriti ei saa sellest teemast aru siin. Tuleb välja, et sa tahaksid keerutada end eeskujulikuks tagasi, mis on võimatu sinu puhul. Tutvus ei maksa mitte midagi siin foorumis. Ise olen foorumis põhimõtteliselt sama suhtumisega nagu irl ja kui tutvustest rääkida, siis tavaliselt kui tahetakse midagi, siis hakatakse pugema ja see ei istu mulle. Nii et see ei maksa minu silmis mitte midagi. Lõpetuseks küsin sinult midagi ja soovin ausat vastust. Oled sa Daddy?

Mis Netsky't puudutab, siis tema oli enne seda suurt kammaja eeskujulik olnud juba. Juhtkond ei vali eeskujulike nagu sõpru, vaid need kes oleksid foorumis eeskuju teistele kasutajatele.

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Yep, lihtsalt kui juhtkonnaga läbi saad, siis nad näevad seda paremini, et oled embleemi väärt või mitte. Nagu korduvalt olen öelnud, oleme me kõik üsna eeskujulikud. Päris palju on sellised kes õigekirja kasutavad ja hoiavad end tagasi ning kindlasti vääriks seda embleemi, aga sellega on see, et sa pead end juhtkonnale tõestama. Kui juhtkonnale silma ei jää, on see pisut raskem.

 

Ma ei ole mingi selline vend, et teen head nägu ja suhtlen juhtkonnaga. Võin päris kurja nägu ka teha. Enamusel teist pole õrna aimugi kui palju ma siin foorumis teinud, muutnud ja üldse panustanud olen. Ikka päris palju, seda võin öelda. Pigem mulle ei meeldi see, et juhtkond vaatab, et ohh tema on enam vähem vend, dvj võta embleem, kuigi see inimene pole mitte midagi foorumi jaoks ära teinud. Lihtsalt olemise eest on ka vale jagada. Aga pole minu asi seda öelda, nii lihtsalt arvan mina.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Toome näite, no offence Netsky, vaadake teemat tagasiside>hoiatused kasutajatele> kergem spam kasutaja Arts. Lugedes p6hjust ja teemat, siis oleks pidanud ka saama kasutaja Netsky hoiatuse. Minu arvamusel, kui anda yhele osapoolele hoitus, väärib ka seda teine. Vaidluses on alati kaks algatajat, vastasel juhul ei toimuks ka s6nas6da. Kysimus tekibki selles, et miks eeskujulik aktivist ei saanud teenitud karistust? Tutvused ja hea läbisaamine maksab igal pool.

 

Vabandan, olen tabletis ning puuduvad y,6.

Vabandan ka Netsky ees, ma ei vihka sind, lihtsalt esimene näide, mis ette jäi.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol, käpp sees. Mida sa nende tutvuste ja embleemidega siin pihta hakkad nkn? Lähed kluppi ja ütled pihvile, et: "'õu, kle, mul on vahvlis eeskujuliku ambleem, äkki teeme tutvust?" või siis kirjutad CVsse, et said vahvlis aktivistiks või ärimeheks? :D

 

Sa ei saa neid kahte asja omavahel sidua. Vahvlisisesed tutvused on kasuliku vahvlis, muud tutvused muudes valdkondades. Täpselt samamoodi ei lähe sa kluppi naise juurde jutuga " mul on tuttav autoluksepp, teeme tutvust?". Palun enne mõelda kui midagi kirjutad.

 

Samas, kui mina moderaator olin, siis hoidsin küll neid natukene rohkem kellega ma hästi läbi sain. Isegi kui keegi eksis mingi reegli vastu, siis ma lihtsalt kustutasin postitusi ja ütlesin, et pole mõtet selliseid asju kirjutada, kuna mõni teine moderaator võib warnida.

 

Siinkohal tsiteeriks Desteny'it

 

Tutvused ja hea läbisaamine kõrgemal kohal olevate inimestega maksab absoluutselt IGAL pool.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Reegleid saab väänata, aga mitte koguaeg. Näiteks eile sai moderaator Robert warningu :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muidugi maksab, igal pool on nii.

Toon ühe näite. Näiteks, kui Chill(H) hea sõber / klassivend saab foorumis banni ning nüüd Chill'i sõber palub tal teha tema kasutajale unbanni, siis ma arvan, et pole vaja kaua mõelda, loomulikult teeb Chill oma sõbrale / klassivennale unbanni. Nii teeksin mina, sina ja kõik teised inimesed, sest see on loomulik.

 

// Vabandust, et kasutaja Chill(H) näiteks võtsin, temaga ei ole mul mingit pistmist :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.