Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ja siin varem oli tunnistus, et mul oli vari acc aga see oli selleks, et omanik ähvardas banniga Martin Tamm aga nüüd ban olemas siis räägin asja nagu oli uuesti lahti see nii öelda vari acc oli mu vend keda väideti minuks kuna ip ühtis ja email oli väga sarnane aga tegelt oli ta mu vend meil wifi miks ip ühtis ja email oli sarnane selleks, et kasutas oma noorus aekset e-maili mille tegin kunagi kooli ajal mina talle kuna ta ise ei osand siis veel. Email oli Riki11111@gmail.com ja see võis omanikule tunduda sarnane kuna minu email sigmar11111@gmail.com

Muudetud liikme Archlord'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nüüd sain 24h mute kuna küsisin miks see väidetav mõte nii kaua viibib https://www.sulane.net/avaleht.php?asukoht=forum&leht=loe&asa=543 Ja ütlesin, et mis mõtte midagi soovitada kui see juba 3 aastat võttab. ja siis tuli mute 24h põhjusega: Sa ei saa jutukas rääkida veel 24 tundi, sest: Mida vittu sa ajad

 

Lisaks mängul on reegel.

2. Ära ropenda ega tee mingil muul viisil kaasmängijatele kahju. aga meeskonnale see ei kehti kuna näha ju, et mute on ropendav.

 

Ja kuna ma nüüd postituse siia tegin pandi mulle ban põhjusega idioot.

Muudetud liikme Archlord'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nüüd sain 24h mute kuna küsisin miks see väidetav mõte nii kaua viibib https://www.sulane.net/avaleht.php?asukoht=forum&leht=loe&asa=543 Ja ütlesin, et mis mõtte midagi soovitada kui see juba 3 aastat võttab. ja siis tuli mute 24h põhjusega: Sa ei saa jutukas rääkida veel 24 tundi, sest: Mida vittu sa ajad

 

Lisaks mängul on reegel.

2. Ära ropenda ega tee mingil muul viisil kaasmängijatele kahju. aga meeskonnale see ei kehti kuna näha ju, et mute on ropendav.

 

Ja kuna ma nüüd postituse siia tegin pandi mulle ban põhjusega idioot.

 

Mida sa ulud absoluutselt igas teemas? endal juba üle ei viska v. Tee ise siis midagi paremat kui ei sobi midagi


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisaks kui bani põhjuses isegi kübeke tõtt siis see ka sai nende poolt juba karistatud Mutega ehk siis olin karistatud ja oleks pidand asi lahendatud olema aga kuna julgesin karistust vaidlustada ja siia postituse teha siis RIP ja ban eluaegne lihtsalt selle pärast, et mute põhjuse järgi oli karistus segane ja fb-s nad ei vasta pandigi mulle ban. Mõistusega omanikud oleks asja lahendanud mõistusega ja uurind mis mul siis segaseks jäi mitte kohe banniga lajatama hakkand. Aga nendele võim pähe löönud või lihtsalt närvihaigetest segased ja nii pole midagi teha. Ehk soojalt soovitan mitte minna sinna kui pärast mingisugust annetust 2 päeva möödudes banned ei taha pm lampi olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.