Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas BotNuke teid mõjutanud on?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Teeks siis teema valmis juba, kuna minu arusaama kohaselt läks järgmine botnuke läbi. Majandusmuutused hakkavad arvatavasti hiljem esile tulema, aga mida te olete näiteks praegu juba märganud? Also ntx kas olete õnnelik, kurb või vihane. Ja mis te arvate, kas nüüd Botid igaveseks kadunud (suurem osa) ja kui ei, siis kui kauaks Botid kadunuks jäävad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Mmm. Praeguse seisuga võeti rajalt maha vist need Gold shopi tüübid värgid. Ma pole nüüd kindel, aga RuneSharki videost sain niivõrd teada. Also ummm mängijate arv vist on ka märkimisväärselt väiksem :D. Või nh, võite ju siis öelda, et näe ei ole mõjutanud, ei tea maast ega ilmast :D. Also nad hakkavad vaikselt infot koguma nüüd bottide käitumise kohta. Summers Garden peaks ntx tühi olema bottidest praegu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ausõna? wdf ? mis bot nuke ? Kõik normal ju ?

 

Midagi on toimunud küll, mingi vaikiv esimene laine:

 

Spammerid: Kadunud, praegu on nii, et reportid ad-boti ja see plahvatab (sõna otseses mõttes! :D ).

täna kell 16:00 - 17:00 oli online ainult 86k kasutajat (tavalise 100k asemel sellel ajal)

Sorc.garden on praktiliselt tühjaks tehtud...

 

...aga minu botid jooksevad ikka edasi, gf fagex!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Polegi olnud update, jagex on hakanud lihtsalt rohkem ja kiiremini bannima seal, kus palju reportitakse. Vaata viimast Live Q&A-d, seal räägitakse sellisest asjast, nagu Bot Watch. Neil olevat mingi "heat map" selle kohta, kus rohkem reportitakse ja vastavalt on hakatud ka banne laksama.

 

Järelikult: ärge bottige liiga kaua "hotspotides".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küll varsti tuleb,siis on jälle 1-3kuud maas ja tuleb uuesti välja uus bott:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingit update pole olnud. Võeti maha lihtsalt spam-botid. Botany Bay tuleb 24 september.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.