Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Väike küss PayPal kohta

Soovitatud postitused

Ok hiljuti sai tehtud endale kretiitkaart ,et nedtis oma mängude eest maksta!

nüüd siis tekkis endale PayPal vajadus kuna ossin endale serveri arvuti ja selle peal jookseb juba mitmentat kuud mittu erinevat serverit siis mõtlesin ,et teeks PayPal konto et endale donatesid kiiremini koguda kuna see IBAN kood või mis ignes see banga ülekanne tava kontole välismal on see on suht aeglene tuleb 7-3 päeva vist isegi kauem!

Siit siis küsimus milleise kontom ma peaks avama kas mis oleks parem minule? kas PayPal for you või PayPal for business

NB:Ja kintlasti peaks olemea see konto kus saaks hoida rohkesti raha mite limiteeritud konto!

1)PayPal for you

 

For individuals who buy and sell online.

 

* No charge to sign up for an account.

*Buy online or through mobile for free.

*Low fees to sell on eBay and many other marketplaces.

 

2)PayPal for business

 

For merchants who use a company name to buy and sell online.

 

* No charge to sign up for an account.

*Low fees to receive payments.

* A fast and reliable way to pay your suppliers.

 

Nii kui maaru saan peaks olema PayPal for business pigem vist selline koht kus on nimi varjatud ja sellega parem serveri nime alusel raha välja võtta või midagi!

Või tõesti peaks endale tegema konto hoopis PayPal for you.

Pole aimugi esimene PayPal konto!

Eks esimene kord on ikka raske märki tabada vahest nii ka nüüd seepärast küsisingi teie arvamust!

 

NB:Teema paluks puhas hoida ja mitte tulla siia ruigama ,et oled rumal või mis iganes ,et ei tea PayPal midagi siis lasen kohe warnida .asjakohena teema paluks ikka mis oleks abiks!

 

Ette tänades Toomas!

Muudetud liikme toomas1986'i poolt
oli vaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Millised protsendid paypal omale võttab maksetest?

on tehingud tasuta või hakkab ka paypal oma moodi pangast oma makse imema nagu kreetiitkaarti hooldus :D

Ja mida ma peaks veel tähtsat teadma selle asja konta enne kui konto avan :D

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
no aga sa mõtle üle kumb sa oled, kas eraisik või juriidiline isik ja lähtu sellest?

 

Küsimus on hopis teise asj kohta!

Ma saan aru mis konto nüüd teha aga ma tahan teada mis maksud sellega järgnevad kui konto avan!

Et mis on paypal kuumakusd või teenustasud.

kui palju ta vahelt võtab kui keegi mulle raha saadab ja kui ma selle oma panga arvele saadan!

et milliste summadega ma arvestama pean jnt!

et hiljem ei tekiks mingeid jamasid ,et oled kellegile võlksi ,et paypal ei teeni sittagi pigem pärast maksa välja ainult ja mitu kuud donatet ei tulegi siis oled ise kes maksab paypal-ile raha :D

siis pole eriti mõttet sellel ju kui paypal maksed suuremad kui donate sisse tulek siis mõttekam see iban juba ootad mitupäeva aga vähemalt on raha kindlas kohas!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.