Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suhted tüdrukute/naistega - mida rääkida/kuidas sebida jms?

Soovitatud postitused

VIP

Sellest siin tuleb siis korralik teema.

Kõik muidusööjad saavad rangema hoiatuse iga spämm posti eest.

 

Aga ON-TOPIC

 

Kuidas sebida tüdrukuid/naisi?

Mida neile kinkida?

Millest nendega rääkida?

Kaua oled olnud suhtes?

 

Need abistavad küsimused, muidu lihtsalt igasugune arutelu tüdruksõprade/naiste kohapealt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma saan warni selle eest, aga:"Chill, kas sul tekkis sugutung?":D

 

Ja päris huvitav oleks näha kuskil linna peal tüüpi kasutamas siit saadud pick-up linesi/üleüldist käitumist :D

 

ON-TOPIC, et warni ei tuleks:

Pick-up line: Hey, you wanna do a 68? You go down on me, and I'll owe you one.

Pick-up line #2: I lost my virginity. Can I have yours?

Muudetud liikme Matu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pealkiri on huvitav "Suhted tüdrukute/naistega - mida rääkida/kuidas sebida jms?"

Aga ma olen tüdruk ja mul ei ole suhteid tüdrukutega, veel vähem ma sebin neid. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siis kahjuks pole siin teemas arvestatud Nais vahvlitega.

Ise ei sebi.

 

Otsin seda õiget n.ö ,tean ,et prolly jäängi otsima,ma ei otsi ainult välimuse järgi,kui välimus on kena ja seest on kole ei ole inimene minu jaoks midagi väärt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arvamus: Tütarlapsi peaks austama ja hoidma. Mitte koguaeg tütarlast kamatama. Mul on olnud väge head suhted tüdrukuga, siiamaani oleme koos juba 4 aastat, pole õnneks tülli läinud, aga ma soovitan kõigile, et ärge minge tülli, olge rahulikud kinkige tüdrukutele lille(Sünnipäeval ja nimepäval). Tütarlapsi peaks austama ja hoold katma. Mu sõbrad koguaeg küsivad, kuidas sa nii kaua oled koos olnud. Ma alati vastan nii, peab olema hea mitte kuri ärge minge tülli ja olge tüdruga hea.

 

Minu Nõuanne!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arvamus: Tütarlapsi peaks austama ja hoidma. Mitte koguaeg tütarlast kamatama. Mul on olnud väge head suhted tüdrukuga, siiamaani oleme koos juba 4 aastat, pole õnneks tülli läinud, aga ma soovitan kõigile, et ärge minge tülli, olge rahulikud kinkige tüdrukutele lille(Sünnipäeval ja nimepäval). Tütarlapsi peaks austama ja hoold katma. Mu sõbrad koguaeg küsivad, kuidas sa nii kaua oled koos olnud. Ma alati vastan nii, peab olema hea mitte kuri ärge minge tülli ja olge tüdruga hea.

 

Minu Nõuanne!

 

Kaks varianti, kas sa oled õnneseen ja leidsid ühe deemanti miljonist või oled sa lihtsalt lasknud endale pähe istuda, emba kumba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida rääkida? Lihtne, tuleb otsida ühiseid jooni. Mida vanem naine on, seda lihtsam neid ka leida. Oleneb muidugi, mina oma 22 eluaasta jooksul olen leidnud neid 15 aastaseid, kes maast ja ilmast teavad sama palju, kui 25 aastased.

 

Põhimõtteliselt, minu naiivse suhtumisega pooleks olen alati teada tahtnud neidude lemmikvärvi, toite ja muidu huvitavaid asju. Üks nendest asjadest, mille kohapealt naistega rääkida võin on muusika. Igale inimesele meeldib see ja maitseid on küll erinevaid, soovitada võin, et otsige parimad ja meelepäraseimad lood kõigist žanritest. Aitab hiljem mõista erinevate neidude muusikamaitseid. Juhul, kui hiljem ei joppa saad nendega heas stiilis edasi suhelda. Võimalus on, et soovitab sulle mõnda toredat sõbrannat, kellega tutvuda.

 

Kuidas sebida, tuleb leida oma nišš selle kohapealt. Muidugi seda saab õpetada, aga ise õpitud on parim viis. Käitu alati ausalt, lahkelt ja hoolivalt inimestega enda ümber jätad hea mulje ja olles selline inimene ka päriselt on austus kõigil sinu vastu suur.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arvamus: Tütarlapsi peaks austama ja hoidma. Mitte koguaeg tütarlast kamatama. Mul on olnud väge head suhted tüdrukuga, siiamaani oleme koos juba 4 aastat, pole õnneks tülli läinud, aga ma soovitan kõigile, et ärge minge tülli, olge rahulikud kinkige tüdrukutele lille(Sünnipäeval ja nimepäval). Tütarlapsi peaks austama ja hoold katma. Mu sõbrad koguaeg küsivad, kuidas sa nii kaua oled koos olnud. Ma alati vastan nii, peab olema hea mitte kuri ärge minge tülli ja olge tüdruga hea. Me ei tylitsenud, mitte yhelgi tasandil, mitte kordagi 3 aasta jooksul.

 

Minu Nõuanne!

 

 

Vaidlen vastu. Tülid on väga tähtsad, hoiavad suhtel intiimsust ning pinget. Kui suhe üksluine ja ilma draamata, siis vaevalt, et see püsima jääb. Muidugi on erandeid ning muidugi on tülidel ja tülidel vahe. Aga olen saanud õppuse pikemast suhtest, kus preili suutis endale leida ''ohtlikuma'' kaaslase samal ajal, kui ta oli minuga koos. Note, me ei tylitsenud ,mitte yhelgi tasandil mitte, kordagi.

 

Minu jaoks on tüdruku välimus väga tähtis, tüdruk peab olema enda eest hoolitsev, sest see hoiab mind tahtmast teisi preilisid.

 

Preilisid tuleb austada ja hinnata ning hoolitseda nende eest - no question about it.

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui Nüüd Tõesti aus olla , ei ole siin ilmas mitte ühtegi Korraliku Neiut , kuna Absoluutselt Üks tüdruk ei suuda ühepoisiga olla , peavad olema neil alati öösed kõned sms-is teiste poistega nagu tahaksid vaheldust , lihtsalt olen enda neiuga juba 19kuud koos olnud ja kokku lahku käinud koguaeg lihtsalt nüüd ongi tal viimane aeg ennast muuta tagasi normaalseks mitte et teistega ringi lasta !

no tegelikult kui aus olla olen ise ka natukene selles süüdi , kuna reedeti tema istus kodus mina panin pidu ja hommikul alles koju magama kaineks .

Lihtsalt hea Võtke kuulda , tüdrukut ei saa Vaatada Välimusest ! ( no natukene peab ikka välimust vaatama )

Loomulikult KõigeTähtsam on tema iseloom ja tunded sinuvastu !


98766-bigthumbnail.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui Nüüd Tõesti aus olla , ei ole siin ilmas mitte ühtegi Korraliku Neiut , kuna Absoluutselt Üks tüdruk ei suuda ühepoisiga olla , peavad olema neil alati öösed kõned sms-is teiste poistega nagu tahaksid vaheldust , lihtsalt olen enda neiuga juba 19kuud koos olnud ja kokku lahku käinud koguaeg lihtsalt nüüd ongi tal viimane aeg ennast muuta tagasi normaalseks mitte et teistega ringi lasta !

no tegelikult kui aus olla olen ise ka natukene selles süüdi , kuna reedeti tema istus kodus mina panin pidu ja hommikul alles koju magama kaineks .

Lihtsalt hea Võtke kuulda , tüdrukut ei saa Vaatada Välimusest ! ( no natukene peab ikka välimust vaatama )

Loomulikult KõigeTähtsam on tema iseloom ja tunded sinuvastu !

 

 

 

Vanemaks saades ''ringi tõmbamine'' ei ole enam väga aktuaalne teema. Mingi aeg lihtsalt viskab pidutsemine ja alkohol ja narko üle. Muidugi, iga normaalne inimene käib peol, ehk kuus korra, aga mitte iga nädal 4 päeva. Lihtsalt ei motiveeri enam sama mõttetu alkoholi tarbimine. Kas keegi ei ole tähele pannud, et alati kukub kõik samamoodi välja. Reede->alkohol/sõbrad/pind->veel alkoholi->palju lolli juttu->veel alkoholi->ööklubi->koju magama->pohmakas 8 tundi.

 

Teatud eluetapis tuleb peale tahtmine rutiinsemat ning kindlustatud elu. Alkohol ja kümme tüdrukut/poissi ei kuulu sinna...

Siis jääbki karjäär, hobid ja õnnelik, aga seiklusrohke suhe. Muidugi tulevad ka lapsed mingiaeg, ei oska isiklikult kommenteerida.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nendele, kes soovivad aeg-ajalt sarvi teritada, pakuksin lugemiseks autori Neil Strauss raamatut "The game".

~2 aastat tagasi sai katsetatud: töötab! ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enda kogemustest siiis

 

• Ole jutukas

• Huuumor

• Aja alati tüdruk naerma, ükskõik kuidas,

• Tee lihtsaid komplimente

• Leia alati aega.

• Tee teisi tüdrukuid maha kellles sinule meeldiv tüdruk konkurentsi näeb :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas sebida tüdrukuid/naisi? No enda sebimismeetodeid ma nüüd küll jagama ei hakka , muidu polekski vabu naisi enam

Mida neile kinkida? Kindlasti meeldib "naistele" Lilled .

Millest nendega rääkida? Naiste peab rääkima meeletult palju , enamus pead sa naist kuulama , ning tema teemast lähtudes pead ise midagi vahelerääkima kuidas sinuga sel teemal asjad on jne .

Kaua oled olnud suhtes? . Kõige kauem olin oma lapse emaga suhtes , 3a , (kooli ajal ikka , 13a-16a-ni ) . ning see järel on mul naisi olnud jalatallast pealaeni .


6077139458.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et ma olen õnneseen

 

Jutt jumala õige :D et naine päehe ei istuks tuleb teda kätelkanda ;)

 

Enda kogemustest siiis

 

• Ole jutukas ********************Õige!

• Huuumor ******************* Enesest mõistetav!

• Aja alati tüdruk naerma, ükskõik kuidas,***Alati pole see võimalik

• Tee lihtsaid komplimente ************nii ja naa

• Leia alati aega. *********vaidlen

• Tee teisi tüdrukuid maha kellles sinule meeldiv tüdruk konkurentsi näeb :)

Ja see viimane! Hmm ei !

Esiteks ei tohiks ükski poiss ühtegi tüdrukut maha teaha.

tuleb hoida kõiki , ja see paneb just tüdruku pingutama ja konkureerima teistega,ja töötab palju efektiivsemalt :)

 

Muudetud liikme WiseAngel'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Yo ,kuid kui sa ütled et räägi lemmikfilmist muusikast ,toidust jne siis sooviks ikka pikka nimekirja :D kui kellegil on aega ja tahtmist siis äkki postitab siia niipalju asju kui pähe tuleb (millest naistega rääkida) siit teemast eriti sellist asja ei leia -.- kuid kui siia ei taha teha siis saatke mulle postkasti :D tänan juba ette ära. Olge mõnusad!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mulle meeldib üks tüdruk väga kuid me oleksime nagu kõigest juba rääkinud ,pole enam eriti rääkida millestki

 

 

Teemad läbi räägitud KÕIK juba ju?...


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ah jaa kuna ise olen nii kuulus rääkia et räägin tüdrukuga tavaliselt 5 tundi -.-

ja mitte nii -.-

 

yo :D

*yo :D

misteed?

*niisama ,ise?

kah niisama :D

*:D

:P

*:D

:P

*mis nüüd teed?

niisama

*ok ma kah niisama

:D

*:P

 

rääkige

 

muusikast

filmidest

arvutitest

autodest

küsi mis talle teha meeldib

millega vabal ajal tegeleb

lemmiktoit

lemmikjook

naljakad asjad mis elus juhtunud

ütle et ta on kena

küsi mis elektrihindadest arvab -.-

arutage säästu-pirnide teemal

küsi kooli kohta

 

siin siis väike nimekiri ,kui tüdruk oskab sulle vastu ka midagi rääkida siis sellega sisustab mõned esimesed vestlused ära ,edu -.-

 

nüüd äkki ütlete mulle ka mõned teemad? -.-


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.