Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suhted tüdrukute/naistega - mida rääkida/kuidas sebida jms?

Soovitatud postitused

Mis ei meeldi naistele? 1. Liigne Alkoholi tarbimine, "loll ja äge jutt" eemale tõmbumine, teistega rohkem aja viitmine, vähene suhtlemine jms... Elemendid mis suhted pekki keeravad. Kindlasti kaugsuhe, mõttetu.... Inimesega(Tüdrukuga) võimatu suhtes olla kui pole kordki elus näinud või kokku saate 1-2 korda kuu/aasta jooksul. Kindlasti pole vaja tüdruku ees esineda kui kõva mehena, kaklustest rääkimata.

Muudetud liikme Reactive'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma vana libekeel, vahet pole kas irl või fb :D

Selle kohapealt ma juba vana kala :D

This. :D

Mul tuleb lõputult möla. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siin oli vahepeal juttu alkoholi tarbimisest enne, kui juttu hakkad naisega rääkima. Endal on ka nii, et kaine peaga ei tule need sõnad nii kergesti välja, eriti kui räägin võõra tüdrukuga, juba nendega keda olen kauem teadnud, no nendega ei esine väga raskusi suhtlemisel. Kui olen alkoholi tarbinud veidi, siis jutt hakkab jooksma ja alati olen leidnud omale naisi pidudelt. Siiski, ei saa koguaeg purjus olla, kui lähed tüdrukuga kokku saama. Tuleb lihtsalt ennast kokku võtta ja küsida või öelda ära see, mida sa kõige rohkem tahaksid öelda neiule, aga ei julge. Ka kogemused annavad enesekindlust juurde ja varsti võib ka täiesti võõra neiuga julgemini juttu puhuda. Paar aastat tagasi sõprade pideva peale käimisele, võtsin ennast kokku ja helistasin sellele neiule, kes mulle kõige rohkem meeldis ja kutsusin ta välja. Ta oli nõus ja tollel hetkel, see tunne mida ma tundis, vot see oli midagi võimast, ma ületasin ennast. :) Aga jah, tegelikult see vanuse teema on vägagi vaieldav, mul on olnud esimesed tüdrukud üks minust 2 aastat vanem tüdruk ja teine 2 aastat noorem ja ei saa öelda, et nad lapsikud või "ebaküpsed" olid.

Seda ka, et tuleb ikka leida endale see õige, kellel on sinuga ühiseid jooni, vastasel juhul on ainult aja küsimus, kui see suhe aia taha läheb. Seda ka, et hoolivus üksteise vastu peab olema vastastikune. Kui ikka oled ebakindel ja eriti ei tea naistest midagi, siis soovitan leida omale lihtsalt sõbrannad ning suhtle nendega aktiivselt. Iga päev ikka saab mingeid teadmisi juurde, noh näiteks selliseid asju, et mis tüdrukutele meeldib, mida nad poiste juures hindavad jms. Tegelikult need kaugsuhted on alustuseks päris head, mis siis kui vajub see suhe ära, kogemusi ja infot naiste kohta saad sa kindlasti juurde. Hiljem oskad vältida oma vigasi mida oled varem teinud ja tead rohkem mida rääkida ning mida mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga jah, tegelikult see vanuse teema on vägagi vaieldav, mul on olnud esimesed tüdrukud üks minust 2 aastat vanem tüdruk ja teine 2 aastat noorem ja ei saa öelda, et nad lapsikud või "ebaküpsed" olid.

 

Täitsa nõus su jutuga.

 

Vanus iseenesest ei tähenda palju, kui tüdruk/naine ikka mõistlikku juttu ajab ja pole lapsik siis ju erilist vahet pole. Osad saavadki varem oma pubeka east üle jne.

 

Tihti räägitakse (eriti nende puhul, kes veel koolis käivad), et 2-3 aastat noorem või vanem kaaslane, siis kohe probleem. Kui inimesed omavahel klapivad, siis pole probleemi, eriti veel 5/10/20 aasta pärast, siis see mõni aastat vanuse vahet pole midagi.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vanus pole tõesti probleem, osadele noortele meeldivadki endast vanemad naised/mehed.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tuleb nalja teha.. That's how we roll.. Ega mingi kurja tüdrukuga väga ei semmiks ka..

 

Hea huumorimeel ning julgus nalja visata tulevad tõesti kasuks :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.