Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Kas Samsung Galaxy S2 või iPhone 4?

Kas osta Samsung Galaxy S2 või iPhone4?  

57 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas osta Samsung Galaxy S2 või iPhone4?

    • Samsung Galaxy S2
      32
    • iPhone 4
      17
    • Ära osta kumbagi...
      8


Küsimus

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Endal SGS2 ja soovitaks seda küll rohkem kui Iphone 4s-i. Õel on iPhone 4s ja ma ei hakka mingit tehnilist pahna siia viskama, aga S2 on kiirem, vähem limiteeritud ja Imo odavam. Kuigi üks asi mida ma soovitan kindlasti teha, kui ostad emma-kumma telefoni: Osta korralik bumper ümbris ja pane kaitse kile peale. Endal kukkus vaevu 10 cmi pealt kivi peale ja terve ekraan eest ämblikuvõrguks. Parandus on 200€, normaalne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Endal SGS2 ja soovitaks seda küll rohkem kui Iphone 4s-i. Õel on iPhone 4s ja ma ei hakka mingit tehnilist pahna siia viskama, aga S2 on kiirem, vähem limiteeritud ja Imo odavam. Kuigi üks asi mida ma soovitan kindlasti teha, kui ostad emma-kumma telefoni: Osta korralik bumper ümbris ja pane kaitse kile peale. Endal kukkus vaevu 10 cmi pealt kivi peale ja terve ekraan eest ämblikuvõrguks. Parandus on 200€, normaalne

 

Mul on vedanud siiamaani veel, kukkunud mõned korrad 30cm+ kiviplaadi peale ning vett saanud korra isegi, siiamaani töötab küll ülihästi


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Aga valik on üsna piiratud ja nigel. Pealegi oma ifööni ära jailbreakid kaotad sa garantii ja kui sul näiteks juhtub midagi (oletame ,et aku annab otsad) ja esindusse viid ,et aku ära vahetataks ja nad näevad ,et sul on jailbreaked see süsteem siis kaob su garantii ja aku eest pead hingehinda maksma.

 

Kas ipodil on sama asi?Ma ei tea,et selline asi oleks,kui ma tegin jailbreaki ära ja viisin garantiise võeti vastu ja tehti korda.

Klassi kaaslasel on iphone 4s vist,tunduvalt kiirem kui iphone 4.

Aga ei oskagi ausalt öeldes soovitadagi,sest samsungil tulevad vead ka külge.

Nt: telefon jookseb kokku,mitte harva vaid paar korda päevas,isegi kui on uusim tarkvara peal aga seda viga ei tule iphoneil jälle.

Ise võttaks muidugi apple,kuna see väiksem ja päris mugav käes hoida,võrreldes samsungiga.Taskus on ka parem hoida.

Kui nettis tahad olla,siis soovitan kindlasti võtta s2 ,kuna sellega on poole parem käia netis,teha pilte jms.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kas ipodil on sama asi?Ma ei tea,et selline asi oleks,kui ma tegin jailbreaki ära ja viisin garantiise võeti vastu ja tehti korda.

Klassi kaaslasel on iphone 4s vist,tunduvalt kiirem kui iphone 4.

Aga ei oskagi ausalt öeldes soovitadagi,sest samsungil tulevad vead ka külge.

Nt: telefon jookseb kokku,mitte harva vaid paar korda päevas,isegi kui on uusim tarkvara peal aga seda viga ei tule iphoneil jälle.

Ise võttaks muidugi apple,kuna see väiksem ja päris mugav käes hoida,võrreldes samsungiga.Taskus on ka parem hoida.

Kui nettis tahad olla,siis soovitan kindlasti võtta s2 ,kuna sellega on poole parem käia netis,teha pilte jms.

 

Sul arvatavasti ei kontrollitud või lasti tuimalt soft üle ilma, et oleks vaadatud (joppas ühesõnaga)

 

Ja sinu jutt, et iphoned kokku ei jookse on ilus legend. Juba ainuüksi jailbreakimine vähendab fööni jõudlust ja mõni custom liikuv wallpaper panna ning mõni hea app tööle jooksutada siis ongi telefon koos juba. SII nende asjade peale kokku ei jookse.

 

vaadake kindlasti kui vastupidavusest rääkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Sul arvatavasti ei kontrollitud või lasti tuimalt soft üle ilma, et oleks vaadatud (joppas ühesõnaga)

 

Ja sinu jutt, et iphoned kokku ei jookse on ilus legend. Juba ainuüksi jailbreakimine vähendab fööni jõudlust ja mõni custom liikuv wallpaper panna ning mõni hea app tööle jooksutada siis ongi telefon koos juba. SII nende asjade peale kokku ei jookse.

 

vaadake kindlasti kui vastupidavusest rääkida.

 

Nalja teed,et et ei kontrollitud ?Nad alati kontrollivad üle,ennem kui töö saavad kätte.:laugh:

Samas võin väita,et kui s2 paned paar programmi tööle ja pane mõni liikuv wallpaper tööle ja jookseb jumalast hästi kokku .

See on küll pullshit video,olen ka kukkumisis näinud aga pole küll katki läinud,mõni kriim on peale tulnud.

Ja minu soovitus oleks see,et osta pigem mingi samsung ikkagi aga ise tead mis võttad.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Nalja teed,et et ei kontrollitud ?Nad alati kontrollivad üle,ennem kui töö saavad kätte.:laugh:

Samas võin väita,et kui s2 paned paar programmi tööle ja pane mõni liikuv wallpaper tööle ja jookseb jumalast hästi kokku .

See on küll pullshit video,olen ka kukkumisis näinud aga pole küll katki läinud,mõni kriim on peale tulnud.

Ja minu soovitus oleks see,et osta pigem mingi samsung ikkagi aga ise tead mis võttad.

 

Ma ei liialda kui ütlen ,et olen SII-sid omanud rohkem arvatavasti kui keskmine inimene üldse telefone. Sa tuled mulle vastuväited tegema minu oma kogemuste koha pealt. Ei jookse kokku, sa pead enda telefoni korralikult pahna täis tõmbama, et ta üldse aeglasemaks muutuks. Liikuv wallpaper ja paar vajalikku appi ei võta sII-l mingit võhma aga iphone mis on jailbraked ja liikuv wallpaper ning paar appi ja asi on juba üsna aeglane ning kõige enam tähendasin seda ,et wallpaper jooksis kokku ja ei liikunud enam ja pidi restardi tegema, et uuesti tööle hakkaks. Bullshit video? Mõlemale telefonile tehti võrdne drop test üks oli pask ja teine mitte.

 

ja lisaks Jailbrakemine katkestab garantii. Nii ,et nad kas ei kontrollinud või siis pidid su teenendajad erilised lambad olema, kui vaatasid.

 

You’ll Void Your Warranty

If you jailbreak your iPhone 4S, you will void your warranty. While the jailbreaking process was ruled legal in 2010, Apple was very clear that doing so voids your warranty. This means that you could potentially lose out on a warranty fix for an unrelated issue because your iPhone is jailbroken.

 

Many times you can restore to a standard Apple iOS version before going in for repair, but not always.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ühtlasi, kellele meeldib näha kuidas sadu eurosi puruks visatakse, vaadake seda :D

 

Ja käib teemasse ka(suht)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Muidugi S2 on parem ja odavam ka. Ise olen kasutanud S2 eelmisest talvest ja pole mingeid probleeme tekkinud. On kukkunud paar korda põrandale ja mitte midagi pole juhtunud. Suure eelise annab ka suur ekraan, sest iPhone 3,5tolline ekraan on 2012 aasta seisuga juba suht väikene, ebamugav netis surfata jne.. Lisaks, nagu juba keegi siin mainis, et tõmmata tasuta appe iOSile on vaja teha jailbrake, millega kaasneb garantii kaotus. Android on hetkel ka peajagu üle iOSist, nii et S2 on kindlasti parem kui 4G.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.