Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[HOIATUS] Sinu kasutaja võidakse scammida väga lihtsalt!

Soovitatud postitused

Äkki tood põhjenduse, ma ütlen, et saab, see on sama hea kui sinu, kuna kummalgi argumendil pole põhjendust.

 

Ma pole mingi itimees, aga oskan veidikene Google't kasutada. http://openhacking.blogspot.com/2011/04/ratremote-administration-tool-guide-for.html Seega: Step 1: Ip Step 2: Open port Step 3: RAT.

 

 

 

 

Kuule gloryhunter, ma arvan, et Rinx ei vaja suuvoodrit, eriti kui see suuvooder midagi tarka öelda ei oska.

 

 

Mina jällegi õppisin IT-d ja oman ka vastavaid pabereid ning lähen edasi õppima asja.

 

Sinu antud lingi esimene Küsimus ja esimene vastus

 

Q – Whats RAT?

A – A RAT is also a shortcut called Remote Administrator Tool. It is mostly used for malicious purposes, such as controlling PC’s, stealing victims data, deleting or editing some files. You can only infect someone by sending him file called Server and they need to click it.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tahtsin sellega sulle tõestada, et Rinx ei ole ainuke, kes nii arvab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina jällegi õppisin IT-d ja oman ka vastavaid pabereid ning lähen edasi õppima asja.

 

Sinu antud lingi esimene Küsimus ja esimene vastus

 

Q – Whats RAT?

A – A RAT is also a shortcut called Remote Administrator Tool. It is mostly used for malicious purposes, such as controlling PC’s, stealing victims data, deleting or editing some files. You can only infect someone by sending him file called Server and they need to click it.

 

Jah, tõesti, eksisin.

 

Ma tahtsin sellega sulle tõestada, et Rinx ei ole ainuke, kes nii arvab.

 

Tänan, aga ma pole sinult tõestust küsinud, ega ei ole kuulnud, et kedagi sinu tõestus nii väga huvitaks siin foorumis. Pluss, on see ka foorumireeglite vastane. Lisaks sinu tõestus kuulub esimeses postis kuulub küll 13 aastasele gloryhunterile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.