Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere,

plaanisin ise hostida runescape privaatserverit, aga see on nii paga*a keeruline . kui keegi saaks mind aidata siis oleksin tänulik. Kui ma serverist mingit tulu saan siis see, kes mind aitab saab sellest 40 % :D

 

msn : ekemauri@hotmail.com

 

lisage mind messis kui olete nõüs mind aitama. tahaks teha oldschool 474 eco serverit kus oleks siis kõik special attackid, godwars ja veel mõned bossid.

Muudetud liikme Vahvel =)'i poolt

urbanafv2_by_420gfx-d8frsie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Gothic äkki aitaksid mul serveri ylesse teha? ma ei v6ta k6ike enda kasuks.Mul on minecrafti server. Tänaseni on kõik läinud serveri ja veebilehe peale :)


Kunst ei ole kunsti teha, kunst on kunstis kunsti näha!

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui host on olemas võin aidata.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tee investeering ja osta kohe VPS, koduleht ja pane asi kohe korralikult jooksma. Siis kui annetusi saad osta reklaami ja siis kui palju playereid upgrade VPS. Minu serveris sai donatimise eest Mystery box, mis tekitas sõltuvust. Osad annetasid $100+, kuigi tegu oli suhteliselt väikse servuga (20-30 online).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.