Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Imperial Roleplay

Soovitatud postitused

Külaline kvann
Midagi ei oska öelda , Et siis siuke nimega nagu Imperial Roleplay tuleb minu serveri . Nagu mis mõttes? Vaatate ,et seal rohkem inimesi siis vaja tulla trollima?

 

Kas oleks võimalik saada PMi kaudu selle kasutaja IP?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Server ei ole välja surnud, see tähendab seda, et kvann annab endast kõik, et impu tõstaks lati jälle kõrgele... Et mängijatel oleks mingi ettekujutus serverist, võiks kvann tehtud uuendustest mõned proofid teemasse panna, saaks ehk foorumi aktiivsemaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Server ei ole välja surnud' date=' see tähendab seda, et kvann annab endast kõik, et impu tõstaks lati jälle kõrgele... Et mängijatel oleks mingi ettekujutus serverist, võiks kvann tehtud uuendustest mõned proofid teemasse panna, saaks ehk foorumi aktiivsemaks.[/quote']

 

Kolmapäeval... Olge valmis!

 

---

 

Meie eesmärk polegi foorumit aktiivsena hoida, kuna see foorum läheb juba varsti kustutamisele ning uskuge mind, selliste projektidega on palju mugavam tegeleda, kui pidevalt mingit sagimist kõrval pole.

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

"Me ei taha valetada ja udujuttu ajada. Me ei taha teha tühje lubadusi. Me tahame tegude läbi näidata, et me oleme paremad." - Adolf Hitler

 

Umbes kolm kuud on möödas ajast, kui Imperial Roleplay viimati aktiivselt töötas. Vaid pisut aega enne seda sai meie administratiiv rõõmsalt öelda, et oleme saavutanud keskkonna, kus ka uued mängijad soovivad RPda ning sellel olid ka mitmed elavad tõestused. Natukese aja pärast lagunes aga kõik... Vahetpealset kolme kuu jooksul oleme kõik õppinud nii mõndagi ning Imperial on tulemas tagasi, et jääda.

Praeguse on SA-MP serveritel moeks muuta enda mängumoode kergemaks, eemaldades sealt rollimängu piiravaid ning keerukaid süsteeme, kuid Imperial seda ei vaja! Meie mängumood on alati olnud mängijatele kerge mõista tänu oma lihtsusele ning visuaalsusele. Mängumoodi tühjaksrookimise asemel olen ma teinud vastupidist – Viimistlenud seda perfektsuseni ning täites suurema osa teie soovidest. Soovisite korralikke välivaatega maju? Olemas! Soovisite rohkem lõbustusi? Meil on uus, Eestis ainulaadne lotosüsteem ning hobuste võidusõitudel panustamine. Juba varsti on tagasi oodata ka piljardisüsteemi ning mitmeid uusi spordisüsteeme.

Mille üle ma eriti uhke olen, on Imperiali majandusskeem. Võtsime eeskujuks Yabodo majandusskeemi ning kohandasime seda meie mängumoodi jaoks. Tulemused võivad olla üllatavad, kuid uskuge mind, see skeem töötab: Serveris oleva raha hulk püsib stabiilsena 99.9% ajast. Alustuseks on serveris ligi 15 miljonit dollarit, mängijaskonna suurenemise korral suurendame seda viie miljoni kaupa. Ahjaa, mis veel huvitav on, serveris pole ühtegi legaalset töökohta, selle asja me oleme lahendanud täiesti teisiti, kuid sellest kuulete te täpsemalt hiljem.

Ka meie UCP on täiesti uus ning ainulaadne: Foorum on sisseehitatud ning loodud Typhome poolt spetsiaalselt Imperial Roleplay serveri jaoks. See tähendab, et mitmed asjad, mis olid varasemalt lihtsalt foorumiteemana, on nüüd eraldi lehekülgedel ning kümneid kordi mugavamad: Meeskonna nimekiri, värbamiskeskus ning palju muud! Meie UCP sisaldab ka kõiki varasemalt mängijatele meeldinud süsteeme, näiteks veebipõhist kaarti serveri asukohtadega ning detailset statistikat serveri kohta.

Imperiali üheks suurimaks probleemiks on alati olnud ebastabiilne administratiivtiim. Nüüd võime öelda, et oleme leidnud endale meeskonna, kes on meile ustav ning ka piisavalt kvalifitseeritud. Pärast serveri kinniminekut ja suuremate hopperite lahkumist on meie hulgast lahkunud vaid neli liiget, kellest kolmega on olemas ka suuline kokkulepe, et nad tulevad enne avamist meie sekka tagasi. Varasemaltmainitud hopperid... Kui tunnete end ära, siis teie meie hulka enam oodatud pole.

Seoses hiljutiste paroolileketega mitmes teises serveris oleme tõstnud enda turvalisuse taset oluliselt. Kõik kasutajate paroolid on krüpteeritud bcrypt algoritmiga, mis tähendab seda, et paroolide algkuju taastamine on äärmiselt aeganõudev ja võtab tavaarvutitega aega sadu, kui mitte tuhandeid aastaid (http://i.stack.imgur.com/9G6DT.png). Peale selle on mitmeid uuendusi saanud ka Imperiali (kv)anticheat: Relva anticheat on nüüd palju täpsem ning oleme lisanud mitmeid kontrolle juhuks, kui keegi üritab serveri “tagalasse” sisse pääseda.

Peamiseks süüdlaseks Imperiali ebaedus on peetud mind ning ma nõustun sellega täielikult. Kui mainida minu nime, öeldakse minu kohta tihti “troll, kes tõi kitsed linna”, “reetur” või lihtsalt “halb inimene”. Ma luban, et Imperialis on nüüd alati demokraatia, mitte “demokraatia”, kus juhtkonna hääletustulemused on alati mõne kindla sAdministraatori arvamuse kasuks. Peale selle luban ma ka seda, et ma püsin Imperialis kuni lõpuni ning ei lahku mingi suvalise arusaamatuse tõttu. Luban ka seda, et minu trollimisel on nüüd ranged piirid ees ning ma teen seda vaid rahva lõbustamiseks, mitte nende häirimiseks. Kes arvab, et ma olen talle kunagisest ajast vabanduse võlgu, võtku minuga ühendust, minult üks siiras vabandus tükki küljest ei võta. Viimaste kuude jooksul olen ma tänu ühele väga erilisele inimesele (tänks enni) õppinud nii mõndagi, ning ma soovin neid tarkusi Imperiali heaks ära kasutada.

Et meie mängijaskonna hulka ei satuks inimesi, kellel on probleeme rollimängu põhimõtte mõistmise või üldise loogikaga, lõi Typhome ka kolmeosalise rollimängu testi, mis koosneb valikvastustega küsimustest serveri reeglite kohta, loogikaküsimustest ning küsimustest, mille vastuseid peab kontrollima administraator, ning milles mängija saab suuresti omaenda fantaasiat kasutada.

Järgime ka sel aastal Imperiali ühte kommet - Kuulutame avamise välja piisavalt vara, et nii meeskond kui mängijad saaks enda plaanid vastavalt sellele ümber reguleerida. Seega on meil rõõm teatada, et server avaneb 27. juunil. Jah, see on ilmselt oodatust hiljem, kuid ootus on seda väärt. Imperial ei tule mitte ainult selleks, et jääda, vaid selleks, et alustada Eesti SA-MPis täiesti uut ajastut. Ole kohal - Sa ei kahetse seda!

 

Ahjaa… Täiesti muuseas näitame ka üksikuid pilte meie uuest veebilehest.

uZUbwep.png

 

WofOe1c.png

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Jällegi oleme üle kahe kuu vaikuses istunud. See on vaikus enne tormi. Oleme avanud külastajatele enda uue veebilehe (http://cp.im-rp.eu), mis pole veel täielikult oma sisulise poole pealt valmis, kuid lähiajal alustame dokumentatsiooni kirjutamisega. Mängumoodist nii palju, et selle edasiarendamine on nüüd oluliselt lihtsam, kuigi lõpptulemus on veel kaugel. Ühe näitena võin tuua Typhome musta maagia, mis muutis mitmed funktsioonid lause 39 korda kiiremaks, mis on lausa hullumeelsus, arvestades ka seda, et vanas versioonis olid need nõnda optimeeritud, kui võimalik.

 

Mõned pildid uutest süsteemidest:

 

14347209851936413092.png

14347209851195245392.png

14347209851578029578.png

 

Serveri avamine toimub 27. juunil kell 19:00. Olete kõik oodatud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Em.. tundub huvitav kuid kui panen registeeruda siis nagu tuleb ainult valge pilt. Olen proovinud chromega ja mozillaga ei toimi :S Teises aruvits ka mitte. :/

 

Palun tee sellest lehest (registreerimise oma) pilti ja saada PS-iga mulle. Ja kas läbisid selle spamroboti kontrolli? http://prntscr.com/7jx0bg


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väga imelik kui see ka poleks aga arvutile aitas restart seega suht jama ,et enne ei proovinud kuid nüüd see ,et ei saa aru nagu mis sinna küsimuse alla panen Mis on minu kassi nimi ? :)

 

Vastuse, mis sulle endale meelde jääb ega teised ei tea. Keegi ei saa siis sinu kasutajat ära näpata vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Pane sinna oma küsimus koos vastusega, mida sa kindlasti ära ei unusta. Näiteks:

 

Kes on mu lemmiktegelane ajaloost?

Martin Luther King

 

Millise spordiga ma tegelesin teises klassis?

Võrkpall.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Veebileht on küll muljetavaldav, arendused samuti. Soovin edu.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Veebileht on küll muljetavaldav, arendused samuti. Soovin edu.

 

Tänan, klacen, nii armas sinust! :wub:

 

Nüüd korras , aga mailile kirja ei tulnud... nimi Deoxx

 

Aktiveeritud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mulle väga meeldib tore ja hea server +rep


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

foorumi kasuatajates ei tohi olla tühikut, miks nii teed

 

// tahtsin foorumisse kasutajat teha, mdea.

Muudetud liikme E.C'i poolt

Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga sassis IQ test on seal, googlest leidsin kõik vastused aga isegi sellega läks 15 min aega enne kui tajusin pooli asju.

Kuskil võiks hoiatus ka olla et see RP test on VÄGA pikk, selle tegemine võtab reaalselt mingi 30 minutit... Ja reeglitest ei suuda välja lugeda midagi selle "Brawlimise" kohta, ei tea mis see tähendab seega küsimus suurele ringile... Mida see tähendab? Pole siiani kordagi sellist küsimust kuskil kohanud. Tänu sellele pean nüüd RP testi kinni panema ja ootama kuni keegi selgitaks mulle seda ning siis UUESTI alustama...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga sassis IQ test on seal, googlest leidsin kõik vastused aga isegi sellega läks 15 min aega enne kui tajusin pooli asju.

Kuskil võiks hoiatus ka olla et see RP test on VÄGA pikk, selle tegemine võtab reaalselt mingi 30 minutit... Ja reeglitest ei suuda välja lugeda midagi selle "Brawlimise" kohta, ei tea mis see tähendab seega küsimus suurele ringile... Mida see tähendab? Pole siiani kordagi sellist küsimust kuskil kohanud. Tänu sellele pean nüüd RP testi kinni panema ja ootama kuni keegi selgitaks mulle seda ning siis UUESTI alustama...

 

Kui sul piisavalt loogilist mõtlemist oleks, siis sa oleksid KOPEERINUD selle praeguse tehtud testi NOTEPADI.

 

 

you have no brain

Muudetud liikme Mad[R]ound'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.