Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitus Facebookiga

Soovitatud postitused

Tekkis selline mõte, et vahepeal siin käis Vahvel.net'i facebook jutuks. Keegi võiks sellele tõsisemalt hoo sisse lükata ja ehk saaks tiba uusi liikmeid ja muud juurde. Kuidagi vaikseks on jäänud.

 

Minumeelest võiks Facebookis olla ka see Vahvel.net'i petturite list üleval, kindlasti oleks neil häbi kui kõik sõbrad/tuttavad näevad neid Facebookis kuskil petturite listis. Ehk ka vanemad?:) Et, siis kõigil oleks võimalik jagada seda listi :)

Nagu vanasti keskajal pandi naised häbiposti kes oma meest petsid.

 

Ja oleks siis ka nagu facebookis väike kommuunikene:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahvel.net'il on fännileht olemas. Tuleb küll tunnistada, et eriliselt palju seal liikmeid pole, aga asjaks seegi.

Keegi ei viitsi eriti tegeleda selle facebooki lehega ja seetõttu on see unarusse jäänud.

Nende petturite kohta ei oska midagi öelda, polegi nagu erilist mõtet mingi paarikümnele inimesele nähtavale panna seda listi, samas ei tea ka.

 

Eks seda facebooki värki peab ikka juhtkond otsustama.

 

Parimatega, Silver.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Põhjus miks ma nii aktiivselt Vahvlis käin, on lihtne. Facebook on nii paksult saasta täis, Vahvlist leiab vähe normaalsemaid inimesi ja jagatavat kraami. Selle pärast ma pole seda foorumit absoluutselt reklaaminud ka. Aga see muidugi ei tähenda, et Vahvlis saasta ei jagataks. Siin on samamoodi seda vahest tonnide viisi, aga stabiilsemalt, mitte üksteise otsas.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju ei julge ennast päris elus näidata, sellepärast nad ka ei liitu Facebooki lehega. Leht on muidu minu halduses :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See hea mõte tegelt, kuid siis peaks ka rohkem vahvli inimesi liituma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahvel > Facebook

 

Facebook on paksult spam postitusi täis, mitte, et vahvlis ei oleks spam postitusi, vaid lihtsalt. Ma ei oska seda põhjendada miks, aga mulle istub vahvel rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.