Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

logo.png

| Foorum |

 

Meist

 

Diamondgaming.tk on kommuun mis asutati augustil.

See kommuun on alles alguses niiet võib oodata väga suuri muudatusi!

Praegu on meie kodulehtedel tasuta host aga plaanime kindlasti ka teha ostetud domeeniga kodulehe!

Praegu on meil 2 Minecraft serverit.

Meil on Plaanis ka teha Counter-Strike Server ja kui kommuun veel areneb võib oodata ka Terraria Servereid ning SA-MP serverid.

 

Omanikud on:

 

G3rtt_

MateHun18

 

Esimeses serveris on ka iga nädal The Survival Games!

 

Serverid:

 

Esimene Server [PvP]

 

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png

 

Teine Server [NoPvP]

 

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png

 

Kohtume Serveris!:smile:

 

Muudetud liikme G3rtt_'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

räägin k6igepealt siis selle esimese serveri kohta, et siis kui see kandis veel nime tropicparadiis sain banni kuna kasutasin ender pearli vist? Seda igatahes omanik mulle ei öelnud. Sain lampi ip banni. Aga see vana teema ja see selleks. Siis teise serveri kohta nii palju, et neil oli seal serveris mingi spawn kusagil k6rbes. Siis avasin ma oma serveri ja tegin selle et on fencidega plottid, spawn asub maincitys ja kruntite tava suurus on 15 x 15. Ma Lähen ma 6htul ka korra serveri ja mida ma näen täielik kopeerimine täpselt sama lugu ka nimega. Me tegime oma serveri ka hunger gamesi mida otsustasime korraldama hakkata igalaupäev ja jällegi ülla ülla kes see tegi. Mind ajab see närvi, et v6iks ju ise ka midagi välja m6elda mitte kopeerida teistel massiliselt. Ja siis tehakse mu foorumi mingi teise nimega kasutaja kes tahab teada kust ma teema sain keeled jne:d lol

Muudetud liikme kevin3220'i poolt

"Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."

Lennart Meri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma Lähen ma 6htul ka korra serveri ja mida ma näen täielik kopeerimine täpselt sama lugu ka nimega. Me tegime oma serveri ka hunger gamesi mida otsustasime korraldama hakkata igalaupäev ja jällegi ülla ülla kes see tegi.

nuujah eksnad ise teavad

 

 

// gertt sa midagi ise teha ei oska? natuke aega tagasi kasutaside kuubikule sarnast nime ja lasite teema kinni panna, nyyd mingi uus nimi ja teema suht ligidale samasugune nagu kuubiku oma? mis järgmiseks panete kah epoe? ja teete samasuguse spawni?

 

btw fixige enda kodukas

Vabandust! Google Chrome ei leidnud aadressi diamondgaming.tk


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vapsee, muutsite topicus asjade järjekorda ? GL :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
räägin k6igepealt siis selle esimese serveri kohta, et siis kui see kandis veel nime tropicparadiis sain banni kuna kasutasin ender pearli vist? Seda igatahes omanik mulle ei öelnud. Sain lampi ip banni. Aga see vana teema ja see selleks. Siis teise serveri kohta nii palju, et neil oli seal serveris mingi spawn kusagil k6rbes. Siis avasin ma oma serveri ja tegin selle et on fencidega plottid, spawn asub maincitys ja kruntite tava suurus on 15 x 15. Ma Lähen ma 6htul ka korra serveri ja mida ma näen täielik kopeerimine täpselt sama lugu ka nimega. Me tegime oma serveri ka hunger gamesi mida otsustasime korraldama hakkata igalaupäev ja jällegi ülla ülla kes see tegi. Mind ajab see närvi, et v6iks ju ise ka midagi välja m6elda mitte kopeerida teistel massiliselt. Ja siis tehakse mu foorumi mingi teise nimega kasutaja kes tahab teada kust ma teema sain keeled jne:d lol

 

Haters Gonna hate, ja btw ma pole sinu serveri foorumit näinudki ja pole su threadil ka käinud.

Kõik ei olene sinu serverist. Ma oskan ise ka mõelda. niiet jah sa pole siin kõige tähtsam!

Kas sa oled mingi vigane? Mybb õpisin ise ära mitte kuradi sinu kaudu. Issand jumal ......

 

nuujah eksnad ise teavad

 

 

// gertt sa midagi ise teha ei oska? natuke aega tagasi kasutaside kuubikule sarnast nime ja lasite teema kinni panna, nyyd mingi uus nimi ja teema suht ligidale samasugune nagu kuubiku oma? mis järgmiseks panete kah epoe? ja teete samasuguse spawni?

 

epoodi küll ei toppi . kunagi võib-olla.

 

btw fixige enda kodukas

Vabandust! Google Chrome ei leidnud aadressi diamondgaming.tk

 

 

www.diamondgamingg.tk on link

 

Miks 2 teemat? :-) Alati on ju võimalik teema pealkirja ja sisu muuta :-)

Sina saad kuna sa oled annetaja ju :)

Muudetud liikme G3rtt_'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sina saad kuna sa oled annetaja ju :)

 

Kõik saavad teema nime muuta -.- Kui sa ei oska, siis veel üks asi juures, mille peaksid ära õppima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ja miks siis käis mingi vend minu foorumis ja serveri küsimas igast world edite jne komannde? Pärast oli neid kasutatud ka teie teises serveris lol.

Kust mina tean , mu serveris on palju inimesi käinud, kes on aitand spawni ehitada..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina saad kuna sa oled annetaja ju :)

 

Kui sa oleksid palunud mind, või kedagi teist me oleksime muutnud :)

 

Kõik saavad teema nime muuta -.- Kui sa ei oska, siis veel üks asi juures, mille peaksid ära õppima.

 

Kõik ei saa, aint need kes on annetanud 6.4 €, moderaatorid ja administraatorid (Või tuleb küsida lihtsalt)


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõik ei saa, aint need kes on annetanud 6.4 €, moderaatorid ja administraatorid (Või tuleb küsida lihtsalt)

 

KÕIK saavad.

 

enda pealkirja kõrval clicki 2 korda seda tyhja ala ja muuda


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kuule sa jah saad sa annetaja.

 

just paar nädalat tagasi oli jutt et kõik saavad


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
just paar nädalat tagasi oli jutt et kõik saavad

nomai ei tea.

Muidu stewie sellel postitusel

http://vahvel.net/showthread.php?150435-Modern-ee-Minecraft-Server&p=2163538&mode=linear#post2163538

on sama mis mul ja kuubikul ja miks te seal ei virise ???? .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei ole ju sama, Kui sa natuke ikka vaatad siis sul on täiiesti maha tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Väiksed lapsed nutavad ainult

 

eksid, isegi suured mehe nutavad

ma ma arvan et kaldamaja on sinust ikka suht vanem niiet ta mingi väike pole!


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tra tegelt ka get mida sa mölised mingi endast vanematega. Nii palju kui ma olend sind kuulnud ja s6brad on rääkinud oled sa mingi 11 v6i 12 aastane tatt.

No kevin sa vist oled jah mingi 11 aastane

 

eksid, isegi suured mehe nutavad

ma ma arvan et kaldamaja on sinust ikka suht vanem niiet ta mingi väike pole!

No jah

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sinust ikka vanem. ple selline tatt

 

tglt olge mõlemad vait, kuna te ei tea teineteiste vanuseid siis pole mõted möliseda :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tra tegelt ka get mida sa mölised mingi endast vanematega. Nii palju kui ma olend sind kuulnud ja s6brad on rääkinud oled sa mingi 11 v6i 12 aastane tatt.

 

Mis vahe sellel on, kui kaua sa siin maailmas elanud oled? Tähtis on ikka mõistus ja jutt, mis seal tekib. Minu jaoks olete kõik vaid lapsed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.