Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Tervist!

 

Hiljuti ostsin ühelt inimeselt siin foorumis ~7USD enda PayPal'i kontole. Kõik oli alguses ilus, sain oma tehingud ära teha. Aga järgmisel päeval vaatan oma kontot ja olin 6.9$ miinuses. Uurisin ja puurisin ja nägin, et see inimene kellelt ma USD ostsin oli selle raha mult tagasi võtnud. Ja nüüd tekibki mul küsimus, et kas mul on võimalus see raha kuidagi endale uuesti nüüd tagasi saada? Ei taha eriti nagu miinuses olla. Teine küsimus oleks, et kuidas oleks võimalik nii teha, et see inimene kellelt ma raha ostan ei saaks seda raha mult enam tagasi võtta? Ma ei saagi enam nii kunagi eBay'st asju ju niimoodi osta.

Aitäh vastamast!

 

~Just4Dream

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Vaata resolution centre'st mis põhjusega ta tagasi võttis. Kui unauthorized send siis pole sul lootust. Kui muu põhjus siis saad pilte lisada proofina jne. Alati kui ostad USD lase saata giftina ning lase tal note-sse kirjutada et ta on oma kauba kätte saanud. Ise olen jäänud -300€ kahjumisse tänu Paypalile(loll olin, inimesed ostsid Paypali kaudu RSGP 3x kallimalt kuna scammisid tagasi hiljem raha)

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ega see paypal raha on jah, suht riskantne asi. Pead ostma ikka usaldusväärselt inimeselt. Pigem maksa natukene otsa, kui osta odavamalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kui vertified krediitkaardiga, siis jah, kindlam. Aga mitte täiesti kindel (minu teada). Kui sul on business account, siis suht kindel, et scam ei saa. Aga soovitan siiski läbi usaldusväärsete muujate osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Lootusetu juhtum, isegi kui mingeid tõestusi saadad PayPalile, ei tee nad midagi, usu mind - proovitud.

 

Lihtsalt tee endale uus paypali kasutaja ning sul pole mingit miinust


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Lootusetu juhtum, isegi kui mingeid tõestusi saadad PayPalile, ei tee nad midagi, usu mind - proovitud.

 

Lihtsalt tee endale uus paypali kasutaja ning sul pole mingit miinust

 

Aga mingeid võlanõudeid ja asju ei või tulema hakata?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

PayPal on ikka jube asi imo, tegin uue kasutaja praktiliselt siis ostsin paar asja läbi steami, olin Verifeid veel.

 

Ja siis mingi nädal hiljem sain limited, ja lukust lahti ei saa jne.

 

http://gyazo.com/4b2221c10174f422aaa464979a3820bb

 

Moneybookersis sellist asja vist ei ole eks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ise olen teinud pp kasutaja ainult siis kui kohe dollaritest ka lahti saan, pole mõtet jätte neid sinna seisma jätta kui oled ostnud


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
PayPal on ikka jube asi imo, tegin uue kasutaja praktiliselt siis ostsin paar asja läbi steami, olin Verifeid veel.

 

Ja siis mingi nädal hiljem sain limited, ja lukust lahti ei saa jne.

 

http://gyazo.com/4b2221c10174f422aaa464979a3820bb

 

Moneybookersis sellist asja vist ei ole eks?

 

Moneybookers on parim koht kus internetis raha hoida või ostu-müügi tehinguid teha. Seal saad otse personaliga suhelda, mitte nagu paypalis, kus pead ise vastuseid otsima küsimustele. Pangast kontole või vastupidi tehingud toimuvad ka väga kiiresti. Kahjuks eBay müüjad ja üleüldse teised lehed eriti ei aksepteeri Moneybookersit.

Endal on see mastercardki olemas, pole küll kordagi kasutanud kuid saan läbi selle PayPali kasutajaid verifyida


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.