Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Paypal- ruttu vaja!

Soovitatud postitused

Tervist rahvas, kas kellegil on paypal? kui on siis oleks vaja paypali pealt 9.77EUR, lisage msn !!!! oleninimene@windowslive.com

 

PS! RUTTU VÕTKE ÜHENDUST SEST KIIRESTI VAJA! (KÄIN ETTE)

 

lisage palun ruttu


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
võta kutse vastu :)

 

Mis sa oled oma perekonna nime vahetanud? Või sa ei ole Avaste? Ma nagu nii selgitan selle välja. Helistan kasvõi Ahto Avastele. Nüüd kui ma üht su perekonna nimest tean, ei ole sinu identiteedi välja selgitamine kuigi raske.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
netsky plz ära helista ;)

palun ära helista :(

ma ei taha et mul jamad kaelas oleksid -.-:(

 

Ja minul on su ip ka olemas, niiet pmts võid sa omale rahalise trahvi valmis koguda, sest selle sa ka saad, või teine võimalus ühiskondlik töö


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hoia oma sarkasm omale. 11-13 aastane jõmpsikas, kui vana sa ka veel ei oleks. Sa ei ole end teadvustanud selliste asjade tagajärgedest. Süütukest ja lolli võid hiljem oma vanematele mängida.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks te ainult minuga mölisete ????

paljud inimesed on scamminud...

Ok NETSKY ära helista mu isale jne ja sina hauka ka ära midagi tee ma kannan täna õhtul rahad ära, kuna ma homme kell 1 linna...

 

võino ma täna kell 1 linna ja täna umbes kell 21:00 proovin raha ära maksta :)

aga haua plz luba 2 euri endale jätta saad 6 euri,, sobib ?

aga vb saad 8 euri ja 96 senti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks te ainult minuga mölisete ????

paljud inimesed on scamminud...

Ok NETSKY ära helista mu isale jne ja sina hauka ka ära midagi tee ma kannan täna õhtul rahad ära, kuna ma homme kell 1 linna...

 

võino ma täna kell 1 linna ja täna umbes kell 21:00 proovin raha ära maksta :)

aga haua plz luba 2 euri endale jätta saad 6 euri,, sobib ?

aga vb saad 8 euri ja 96 senti

 

Aa, et sind on õpetatud kodus nii, et seda mida teised teevad, võid ka sina teha? Kahtlen selles, just sellest ongi vaja su vanematega rääkida. Nagu nii helistan, mees sa sõimasid mind avalikult keset jutunurka. Põhimõtte pärast juba helistan. Vastu pead tuleks sulle virutada, aga sa oled alles poisike. Peadki õppima sellest nüüd. Muidu tuled järgmine kord sama targalt tagasi. Ja mis tingimusi sa esitad lol.

 

Irooniline on selle asja juures see, et ma hoiatasin Haukanit, et ärgu käigu ette. Oota hommikuni ja te usaldusväärsetega tehing ära. Sellele vastuseks sain "liiga hilja". Uued tegelased siin foorumis, võtke õppust. Kõik ei tule teid hoiatama ja kui tulevad, võib selleks liiga hilja olla.

scam13.png

scam14.png

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lisasin sind Maby saame midagi rkitud :D


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks te ainult minuga mölisete ????

paljud inimesed on scamminud...

Ok NETSKY ära helista mu isale jne ja sina hauka ka ära midagi tee ma kannan täna õhtul rahad ära, kuna ma homme kell 1 linna...

 

võino ma täna kell 1 linna ja täna umbes kell 21:00 proovin raha ära maksta :)

aga haua plz luba 2 euri endale jätta saad 6 euri,, sobib ?

aga vb saad 8 euri ja 96 senti

Kahjuks enam ei tea kas nutta või naerda.Kõige enam paneb imestama see, et kõigepealt hakkab käsutama(Ok NETSKY ära helista mu isale jne ja sina hauka ka ära midagi tee).Lugesin kommentaari edasi ja näen ,et hakkab veel kauplema ka tagasi maksmise üle(aga haua plz luba 2 euri endale jätta saad 6 euri,, sobib ?).Kui sa tahad tõesti kunagi äri teha siis õpi Social engineeringu põhitõed selgeks.Peab ikka jultumust olema, et hakata käsutama neid kes võivad sulle reaalselt jama kaela tuua ja hakata veel nende enda rahaga kauplema.Kas sa siis filmidest ei ole õppinud, et teisi saab käsutada ja kaubelda kui sul on käes trump.

 

Idiootsuse tipp :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ehk aitab mõttetust ibast? Kui midagi tarka postitada pole siis hoidke endale..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.