Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

McReval - Pure-Survival server

 

IP: play.mcreval.eu

Veebileht: Mcreval.eu

Omanik: Esimene

 

clipboard_upped.png

 

Server pakub elamust mängijatele, kes otsivad tõelist survivalit

 

McRevali server on tegelikult rohkem kui aasta vanune server. Laiemale kogukonnale avalikuks muutub see täna.

Serverit võisite tunda ette Dota serverina. Muideks Minecraft Dota't on siiamaani võimalik mängida, kui on piisavalt soovijaid. Olemas on ka muidugi pvp-areena (asjad jäävad alles).

 

Mida ma Pure-Survivali all mõtlen? Pvp on küll maas, aga kuna ma olen märganud, et paljudel eesti minecrafteritel on probleeme ausal viisil ellu jääma, siis olen loonud serveri, mis ei ole minu jaoks küll raske, aga võib pinget pakkude teistele mängijatele. Miks ma sellise serveri tegin? Mina ja mu Minecrafti pelavad sõbrad oleme umbes 18 aasta ringis ja minu jaoks on nemad tähtsamad kui n.ö tatikad, siis ma lõin serveri, mis sobib Minecrafti vanemale mängijaskonnale. Muidugi on kõik vanused serverisse teretulnud, aga see server ei ole liivakast.

 

Serveri difficulty on hard, serveris ei saa teleportida (ka spawni ja home mitte). Sel lihtsal põhjusel, kuna mängus on olemas voodid, raudteed, paadid, kaart, kompass jne. See kõik muidugi ei tähenda, et te võite griefida ja et pluginaid pole. Täiesti on olemas jobs, residence, mcmmo, lwc ja paljud teised. PS! Annetajad saavad pelada ka Skylandis.

 

Slotte ja Rami lisan vastavalt vajadusele juurde.

 

Tahad veel lugeda? Veebilehel on veel juttu :D

 

1-635294-560x95-7-FF5519-FFFFFF.png

Muudetud liikme Princeps'i poolt
Moaaar infooo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks server offline? (bannerilt nätiab)

 

Edu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks server offline? (bannerilt nätiab)

 

Edu :)

 

mul kyl näitab et online :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jep peaks lisama telefoniga annetamise ära, tundub et vist eelistatakse pigem seda. Also server suht 24/7, nii et väga tihti ta offline pole, kui juhuslikult restarti ei tee xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lahe server ,omanikud või nad saadavad oma playerid teiste serveritesse reklaamima.

Palun rääkige m2ngijatega sellest.

Või kui te ise reklaamite siis on küll kole lugu.

Ip siis selline 90.190.73.254

Muudetud liikme 4rt M3r1'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Hmmmm, kurjam, panin Ip lookupi aga ei andnud ühtegi mängijat, kas see mingi vanem probleem või hiljutine? Ise muidug ei toeta samuti sellist reklaamimist ja võid täitsa kindel olla, et ma oma mängijad ei saada reklaamima...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Just täna :)

Aga aitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Oleks sa õigel ajal lõpetanud, oleks vb isegi juba unbanned, aga teha mitu uut kasutajat millega griefida?. Uus IP küll midagi ei muuda, aga eks sa millalgi oma unbann saad, siis kui oled piisavalt oma tegude üle järele mõelnud xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Lisasin just ilu pärast 2 sloti ja ägeduse pärast 500 mb Rami.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tõuseme natuke kõrgemale >.>

Muudetud liikme Princeps'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Up Up Up

 

Väike veebilehe muutus, also BTW Minecraft 1.3 peaks tulema välja paari päeva jooksul. Tuletan meelde, et server ei lähe koheselt 1.3 peale üle ning Serveri mängimiseks tuleks säilitada 1.2.5 kuni te märkate, et server on 1.3 peale üle läinud. Also 1.3 nõuab majade tõstmist ehk hoolitsege selle eest, et te ehitised on järjekorras ületõstmiseks.

Muudetud liikme Princeps'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Niisiis, ma arvan, et tuleks siia ka infot lisada, kui keegi juhuslikult seda loeb, aga ntx serverit ei külasta. 1.3 tuleku puhul oleks vaja, et mängijad oma soovitud hooned paneks McRevali foorumisse kirja, et nad oleksid 1.3 kaardil olemas. Otsest hirmu pole, teie hooned jäävad kindlasti alles ning samuti on näiteks McMMO Data andmebaasis, nii et see ei lähe uue kaardi tulekuks kaotsi. Mapi üldvälimus jääb samaks, sest ma kontrollisin, et sama Seediga on võimalik samasugune kaart taastada, aga sealjuures on uued templid jms täiesti olemas.

 

Link foorumisse http://mcreval.eu/foorum/1-3-uus-map-f2.html

Ma arvan, et McRevali foorumi suunitlus ei sarnane Vahvli omale ning ühemehe foorum ei puutu väga asjasse. Vabandan, kui eksin. Foorum annab lihtsalt hea võimaluse minu, kui omanikuga suhtlemiseks, kui ma ei ole mängus saadaval ning säilitab ka ilusasti juttu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et McRevali foorumi suunitlus ei sarnane Vahvli omale

 

tõesti? koledamad pole olemas kui su phpbb default stylega foorum :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ei mina jõua kõigega tegeleda, eks millalgi muudan foorumi ilusamaks, et sul oleks mida vaadata vabal ajal xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei mina jõua kõigega tegeleda, eks millalgi muudan foorumi ilusamaks, et sul oleks mida vaadata vabal ajal xD

 

tänan. da default is ugly :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nii, McReval on 1.3 peal. Map on veel vana, aga genereeritud on juba uus map sama seediga, kuhu siis majad hakkavad maanduma. Kõik samad pluginad on peal, peale ühe mida ma ei maini :D

 

Tänu Multiversele ja worldeditile tuleb ehitiste tõstmine veel lihtsam. Mõlemad mapid jäävad alles, aga vana mapi on siis soovituslik külastada vaid oma ehitise ülevaatamiseks.

 

Have fun!

 

Suurem osa asju valmis nüüd. Tõstsin spawni ja tähtsamad majad üle. Also, kõik kes soovivad oma maja näha 1.3 maailmas, peaks siis mulle ütlema või foorumisse kirjutama. Nad omavad siiani eksistensi teises maailmas...

Muudetud liikme Princeps'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Pelama 1.3! Aga mapi jätsin ikkagi vanaks, kuid toon teile templeid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.