Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Aasta parim räpp lugu

Soovitatud postitused

SUPERVIP
DMX, Tupac ja Hopsin minuarust parimad räpparid olnud. Hetkel on DMX ja Hopsin kuna Tupac RIP!

 

Aasta on muidu 2012, mitte 1990 kandis.

 

Aga hetkel ei oskagi öelda. Suur favoriit on ilmselt see sama video. Igatipidi pani ära ja tegi seda stiiliga. Ja arvestades seda, et 2012 normaalset rapi väga ei toodeta või on underground, siis miks mitte.

 

/E: Sain vist ise veits valesti aru. Aga too mõni nende selle aasta lugu mis on kuulatav.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aasta on muidu 2012, mitte 1990 kandis.

 

Aga hetkel ei oskagi öelda. Suur favoriit on ilmselt see sama video. Igatipidi pani ära ja tegi seda stiiliga. Ja arvestades seda, et 2012 normaalset rapi väga ei toodeta või on underground, siis miks mitte.

 

/E: Sain vist ise veits valesti aru. Aga too mõni nende selle aasta lugu mis on kuulatav.

 

DMX-il vist aint mõned üksikud mixtaped, aga Hopsinil kõik väga hea kraam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
DMX-il vist aint mõned üksikud mixtaped, aga Hopsinil kõik väga hea kraam.

 

Ma panin kergelt mööda ka oma postitusega. Ma olin kunagi julm räpifänn, aga nüüdseks dnb peale üle läinud ja rapist nii palju unustanud. Pole enam üldse kursis artistidega jne.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hopsinil olen juba mitu aastat silma peal hoidnud ja ta mul tükkaega lemmik räppar olnud. Ta on arenenud ka räigelt, nüüd tuleb loota, et ta ennast kunagi maha ei müü muidu on ta muusikaga sitad lood.

 

Wiz kui sa arvad, et see hea lugu siis oled sa küll peapeale kukkunud, igatahes kui sa rick rossi ja tema gangi kuulad. Ei tea kuidas suudad kuulata venda kes räägib aint söömisest, rahast ja autiodest. Meek Mill on tõesti hea aga ülejäänud on tolgused.

 

2012 seisuga on vähe head räppi tulnud. Mina ütleks, et hetkel parimad on Hopsin, Dizzy Wright, Slaughterhouse, Yelawolf, Kendrick Lamar ja Machine Gun Kelly läheb ka peale kuigi alguses ta ei tundunud üldse huvitav mulle kuigi temast niipalju kuulnud olin aga nüüd olen kuulama hakanud.

 

Ise kuulan muidu palju underground mussi, seal liigub head kraami ringi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

DMX oli vangis + rehab, sellessuhtes ta eriti lugusid pole viimased aastad teinud, kuid midagi head nüüdsest:


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
DMX oli vangis + rehab, sellessuhtes ta eriti lugusid pole viimased aastad teinud, kuid midagi head nüüdsest:

 

DMX on sikk jap, see oli lemmik tümps mul kui see välja tuli :D

 

OFWGKTA mulle ka meeldima hakanud viimasel ajal

 

 

Need vennad on jubedad... Tõsiselt ka...

Muudetud liikme Rizla'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minuarust ikkagi see esimene video aasta parim räpplugu. Pole sõnu lihtsalt :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
DMX oli vangis + rehab, sellessuhtes ta eriti lugusid pole viimased aastad teinud, kuid midagi head nüüdsest:

 

Super hea minumeelest parim.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.