Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Graafika võistluste üldine arutlus

Soovitatud postitused

VIP

the title says it all


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tee võitstluse teema puhtaks nüüd , aga võiks teha siiski võistluse 5 päeva osalemist 2 hääletamist ja jälle 5 päeva, siis on siiski nädal aega imo

 

+1.

esmasp-reede tööde esitus ja laup-pühap hääletus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

My bad, alles algaja sotw teemade tegemises. Muudatused tulevad järgneva 5 minutiga.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole hullu, õpid poiss õpid :D

 

Võiks rohkem rahvast osa võtta seekord, sunday ja nab võiksid ka platsi tulla :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no ma korraks juba mõtlesin et võtaks osa aga siis tuli pähe et multika karakteritega on raske midagi head teha. sest mingi family guy render võtta ja sinna otsa lambiseid PSi effekte loopida ei ole eriti hea idee.

 

//btw, keegi vist küsis teises teemas et miks ma eelmisest sotw-ist osa ei võtnud? igaljuhul, kas ei ole mitte nii et eelmise sotw-i võitja ei tohi järgmisest osa võtta? muidu võib juhtuda, et keegi hakkaks järjest kõiki võistluseid võitma.

selle võiks sinna reeglitesse ka lisada igaksjuhuks.

Muudetud liikme Sunday'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sunday, mõnes mõttes on see hea mõte, aga praegu kui on mingi 3-5 osavõtjat pole sellel ju mõtet. Mida rohkem osavõtjaid seda parem. Hakkaks neid osavõtjaid 10+ olema igakord siis võiks juba sellise reegli teha.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no ma korraks juba mõtlesin et võtaks osa aga siis tuli pähe et multika karakteritega on raske midagi head teha. sest mingi family guy render võtta ja sinna otsa lambiseid PSi effekte loopida ei ole eriti hea idee.

 

//btw, keegi vist küsis teises teemas et miks ma eelmisest sotw-ist osa ei võtnud? igaljuhul, kas ei ole mitte nii et eelmise sotw-i võitja ei tohi järgmisest osa võtta? muidu võib juhtuda, et keegi hakkaks järjest kõiki võistluseid võitma.

selle võiks sinna reeglitesse ka lisada igaksjuhuks.

 

Ei tea sellisest reeglist küll midagi :D Aga ega see kõiki võite ühele inimesele küll ei anna :) teised peavad pingutama lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Oh shi, mis entry Drama. Kiidusõnad, pole lihtsalt muud öelda :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oh shi, mis entry Drama. Kiidusõnad, pole lihtsalt muud öelda :D

 

See väga mass jap, mõnus stiil :) Nüüd peab ootama ja lootma, et osavõtjaid tuleb ikka juurde ka seekord.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea sellisest reeglist küll midagi :D Aga ega see kõiki võite ühele inimesele küll ei anna :) teised peavad pingutama lihtsalt.

 

okei huvitav, ajad vist muutunud. vanasti oli see SOTWide juures üks peamiseid reegleid üldse.

ega mul savi, lihtsalt kui keegi järjest võidab siis ma tean et keegi hakkab ka vinguma selle pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
okei huvitav, ajad vist muutunud. vanasti oli see SOTWide juures üks peamiseid reegleid üldse.

ega mul savi, lihtsalt kui keegi järjest võidab siis ma tean et keegi hakkab ka vinguma selle pärast.

 

See minumeelest väga hea reegel.

 

Muidu võivad ju väga vabalt Sunday, Kenti või Drama iga SOTWi kinni panna, mis omakorda kaotab teiste isu osaleda.

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nojah, siiamaani pole keegi vist rohkem kui ühe korra järjest võitnud ka ja ehk ei võida ka, siis pole seda reeglit vaja.

 

Mis puutub sellesse hääletamisesse, siis muidu minumeelest vaeva nägemine pole nii väga oluline, pigem loeb outcome ja idee. Need semi-pro tasemel signatuurid on ka sellised kergelt hipsterlikud tavaliselt.

Aga no loomulikult sellist lollust nagu mõni vend siin tegi et võttis pildi ja healjuhul muutis ainult värve - sellisel juhul tuleks minumeelest kohe osavõtja võistluselt ära eemaldada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Vabandused juba ette ära, et nii hilja tuli hääletus. Winston napilt jõudis :)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mai tea aga pakuks välja ennast kunsti alafoorumi modeks kuna asi läheb vaikselt siin käest ära juba nimona...

No offence kellegile teisele modele kes siin varasemalt tegelend on aga ma vast suudaks ilusti kuupäevaliselt asjad ilusti ära teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mai tea aga pakuks välja ennast kunsti alafoorumi modeks kuna asi läheb vaikselt siin käest ära juba nimona...

No offence kellegile teisele modele kes siin varasemalt tegelend on aga ma vast suudaks ilusti kuupäevaliselt asjad ilusti ära teha.

 

Räägi Henryga, mul üldse kõik asjad paigast endal kui ka vist Kentil.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mai tea aga pakuks välja ennast kunsti alafoorumi modeks kuna asi läheb vaikselt siin käest ära juba nimona...

No offence kellegile teisele modele kes siin varasemalt tegelend on aga ma vast suudaks ilusti kuupäevaliselt asjad ilusti ära teha.

 

Täiesti nõus, sa saaks hakkama siin ilusti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mai tea aga pakuks välja ennast kunsti alafoorumi modeks kuna asi läheb vaikselt siin käest ära juba nimona...

No offence kellegile teisele modele kes siin varasemalt tegelend on aga ma vast suudaks ilusti kuupäevaliselt asjad ilusti ära teha.

 

Olen ka poolt. Kuidagi väga soiku jääb asi vahest.


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi ei tegele? 6 päeva või rohkemgi on võistlus seisnud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma ei viitsi niisama nina torkida mudu hakkaks vabalt tegelema sellega ;)

 

Võta üle muidugi. Kentil ilmselt pole hetkel aega tegeleda ja teised ka ära unustanud. Kunstnik peab sellise värgiga tegelema, et meeles ikka püsiks. Nii, et kui vähegi viitsimist on, hakka pihta. ;)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.