Teema: DayZ

Tulemused 21 kuni 30 854'st

Originaal serverites ei saa mängida nagunii!

Public TS3. Tule ja liitu!

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tsitaat Esialgu postitas: Uf0
    Originaal serverites ei saa mängida nagunii!
    Njah, aga mängu saab järgi proovida ikka. Nii ka mõttetu, kui osta mäng ning avastada, et pole ikka minu maitse..

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."
    Leidsin siis enda esimese heli crash site vms Ja kahjuks oli keegi ette jõudnud. Aga halb asi on see, et me ei leia kitsega üksteist üles. Küll saab mul söök otsa jne. Nüüd olen leidnud sööki kui palju ja jooki samuti, kuid olen kuskil mapi keskel ja kitse on kuskil mapi ääres Ja te teate küll kui suur see map on.

Egert hakake UK8 ja Uk1337 serveris pelama, pelan sõbraga neid.
    Käisin mitu korda vahvli tsis aga ei näinud teid?
    Tsitaat Esialgu postitas: Kurat
    Käisin mitu korda vahvli tsis aga ei näinud teid?
    Me kitsega räägime skypes. Aga Bart me mängime LU12 ja LU15, kuna seal on põhimõtteliselt eestlased.

Egert tule tsi kitsega, teeme seal pela.
    Tsitaat Tsitaat
    DayZ requires Arma 2: Combined Operations, either in its full or Lite version.
    Requirements can be fulfilled by any above combination of Steam, retail and digital distribution packs for Arma 2, Arma 2: Free and Arma 2: Operation Arrowhead as long as each part has been run at least once before.
    nvm, see tahab arma 2 free ja arma 2 OA koos saada
    Viimati muutis jimaway - 16. juuli 2012 kell 22:31.
    Iseenesest hea mäng, ehk tulen TSi/lisan skype. Ainuke downside on mängu suurus. Mul väike download speed ning seda pea 15 gb tõmmata oli ikka päris vaevaline.
    Tsitaat Esialgu postitas: Lil Ace
    Iseenesest hea mäng, ehk tulen TSi/lisan skype. Ainuke downside on mängu suurus. Mul väike download speed ning seda pea 15 gb tõmmata oli ikka päris vaevaline.
    Kuid see-eest on mängu map TOHUTULT suur.. Kui võrrelda näiteks GTA'ga näiteks, siis 25x suurem.

46.22.208.201:27017

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale