Teema: DayZ

Tulemused 851 kuni 854 854'st

Ise kui ostan uue arvuti, siis ostan DayZ Standalone. Soovitaksin sinul ka. Kuid miks? Paljude jutu järgi on ju DayZ mod palju parem ja parema FPSiga. Fuck this FPS, i came here to play. See ei jää igaveseks nii, et sul on 30 FPS, seda parandatakse nagu ma olen dev blogidest aru saanud. Seal ei ole ka veel hetkel näiteks masinaid. Ja ka need devid on öelnud, et max 1 aasta läheb veel selle mängu kallal veel, kui alles täiesti releasitakse. DayZ modis on ka ikka kõvasti vähem võimalusi, kui Standalones, see on sellepärast, et Arma 2 modimisel on ka mingid piirid. That's why Standalone tehti. Ise ootan ka, et millal saaks juba Standalone nagu täiesti valmis, et releasitakse täielikult. Ja samas ma olen ka kuulnud, et Standalone peaks kallimaks minema peale releasimist. Imo hetkene seis Standalones on päris kehv, sest see mäng sööb CPUd, seal on just vaja paremat CPUd, mitte paremat GPUd. Nagu ma olen ka aru saanud, siis seal on väga palju selliseid m***e, kes kavatsevad kohe su maha lasta, kui sind näevad, ehk seal on ütleme nii, et pmst suurem osa inimesi on bandiidid. Cmon, see on survival, mitte cod. Kindlasti bandiite võiks ikka olla, kuid neid bandiite on liiga palju imo. Repair me, if im wrong.
    Edit: Standalonet on hetkel ka ostetud üle 2 miljoni korra, niiet mängijaid peaks korralikult olema.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Jo... Kas teil pole sellist probleemi dayz, et mäng viskab lambist alla ja enam mängu tagasi ei saa, kuid mäng on peal? Ma ei tea mis jura on , kas mängu ,arvuti või windows 7 viga. Algul on kõik korras mäng jookseb ilusti ja siis lambist läheb mäng alla. Äkki keegi saab aidata?
    Sai pelatud jälle veidi
    -removed-
    Viimati muutis OneDrop. - 11. oktoober 2015 kell 20:28.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas

Sildid sellele teemale