Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

WaG ' Clan (We Are Gamers)

Soovitatud postitused

WeAreGamersLogoSmall.png

Koduleht: http://wag-clan.tk

 

Esialgselt oli see Cs 1.6 tiimi jaoks aga tegime juurde ka LoL-i ja Dota 2 tiimi!

 

Msn: suckz_@hotmail.com

Steam: toolz0

 

Nõuded cs 1.6 tiimile: Pead saama kasutada steami, pead saama kasutada EAC-i clienti, pead saama EAC servudesse, pead saama Steam servudesse.uLowid ärge tulge siia teemasse üldse postcountima ;)

 

Dota ja LoL-i nõudeid ma ei tea, kui esimesed liidrid on paigas neil, siis lisan siia ka nende nõuded.

 

Nüüdsest LoL-i ja Dota 2 mängijatele ! :

Lõime siis ka LoL-i ja Dota 2 tiimi.Preagu pole kummaski veel ühtegi mängijat aga 2 tükki kaaluvad veel.(1 vb Lol-i teine vb Dota 2-hte)

 

Lisainfo:

  • Kodukas on inglis keeles!
  • Kui tee ei saa täita nõudeid siis ärge hakakegi lisama üldse steami või msni

//See 1 kes on seal Counter-Strike tiimis veel täitmata on preagu soomes, kui ta tagasi tuleb siis täidan tema oma ka ära ;) (Preagu teeme aint 4 n 4 pelasid !)


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

The clan started in 2012.Clan leader is Marko 'DasNg' Paumere.We're waiting (for?) CW requests(If you want do to CW, then contact us.Click the "Contact" at the up).

 

Vead , võib veel olla , ma kiire pilguga vaatasin üle lslt .


dfsaasfdsa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
The clan started in 2012.Clan leader is Marko 'DasNg' Paumere.We're waiting (for?) CW requests(If you want do to CW, then contact us.Click the "Contact" at the up).

 

Vead , võib veel olla , ma kiire pilguga vaatasin üle lslt .

 

ma mõtlesin ise ka pärast et up asemel võiks olla "at the top"

 

Gl & Hf

Get Life & Have Friends :flapper:


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma tuleks tiimi, kui saab veel


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui see õige WaG oli kelle vastu me just mängisime siis 16:0 de_train lõpptulemus 2:0 herpderp

 

Aint 2 venda olid WaG-ist : Mina ja p0w3r teised olid lambikad kuna ei olnd kedagi võtta (Nad olid offline) ja muide me irvasime ennast pooleks sa oleksid pidanud kuulama meie teamspeaki juttu, iga 1 sekundi tagant mingi kõik irvasid seal, me ei breininud ka eriti..vahepeal lihtsalt ruhsisime :D

 

 

Ma tuleks tiimi, kui saab veel

 

Sa LAN-il saad käia? Ja skilli on? Stiimi lisa: toolz0


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aint 2 venda olid WaG-ist : Mina ja p0w3r teised olid lambikad kuna ei olnd kedagi võtta (Nad olid offline) ja muide me irvasime ennast pooleks sa oleksid pidanud kuulama meie teamspeaki juttu, iga 1 sekundi tagant mingi kõik irvasid seal, me ei breininud ka eriti..vahepeal lihtsalt ruhsisime :D

 

 

see ei ole vabandus,et kõik irvasid ja ei breininud

sitad olete siis lihtsalt,ei pea vastu hakkama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.