Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Foorumiga seonduvad küsimused ja probleemid

Soovitatud postitused

Millised kasutajad saavad rs-turgu näha ja sinna postitada? Ma olen kokku puutunud olukorraga, kus osa inimesi ei pääse sinna sisselogituna.

Nende kasutajate puhul, kes sinna alafoorumisse ei pääse võib põhjuseks olla see, et nende konto on liigutatud süsteemi poolt prevention usergroupi. Ehk nende kontot pole võimalik aktiveerida topeltkonto olemasolu tõttu ja nende foorumi kasutamis võimalused on piiratud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei saa smsi kaudu annetada, saan sõnumi tagasi "midagi läks valesti, kirjuta henrymsn@...."

Saatsin meili. vastust pole saanud. skypes ka kohanud ei ole teda.

Muudetud liikme snoop'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei saa smsi kaudu annetada, saan sõnumi tagasi "midagi läks valesti, kirjuta henrymsn@...."

Saatsin meili. vastust pole saanud. skypes ka kohanud ei ole teda.

 

Peaks olema korras.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas teistele kasutajatele võib enda teema "tõstmise" õigust anda kirjutades teemasse ”Kasutajal [nimi] on lubatud seda teemat bumpida/tõsta."?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Kas teistele kasutajatele võib enda teema "tõstmise" õigust anda kirjutades teemasse ”Kasutajal [nimi] on lubatud seda teemat bumpida/tõsta."?

 

Võib kuid bumpimise periood kehtib ikkagi ühe teema kohta 24h ehk kaks kasutajat võivad bumpida, aga üks bump 24h jooksul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võib kuid bumpimise periood kehtib ikkagi ühe teema kohta 24h ehk kaks kasutajat võivad bumpida, aga üks bump 24h jooksul.

 

Kas see kehtib terve foorumi peale? Näiteks Minecraft serverite all on reegel olemas, et kõrvalistel isikutel on teemat keelatud tõsta. Kui aga lisan selle, et tollel isikul on luba tõsta teemat, siis kas ta tohib?


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas see kehtib terve foorumi peale? Näiteks Minecraft serverite all on reegel olemas, et kõrvalistel isikutel on teemat keelatud tõsta. Kui aga lisan selle, et tollel isikul on luba tõsta teemat, siis kas ta tohib?

 

Osades alafoorumites on moderaatorite poolt kehtestatud reeglid, selle alafoorumi paremini toimimiseks ja organiseerimiseks. Sellisel juhul tuleb järgida alafoorumi reegleid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Osades alafoorumites on moderaatorite poolt kehtestatud reeglid, selle alafoorumi paremini toimimiseks ja organiseerimiseks. Sellisel juhul tuleb järgida alafoorumi reegleid.

 

Selge. Oskad sa öelda, kas moderaatorid näevad ka reported poste?


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Probleem siis järgmine ,et administraatorid ignoreerivad kirju. Sai saadetud Geirile 2 korda üks ja sama kiri aga vastust pole siiani.

Ärge imestage siis kui foorumi aktiivsus langeb.


YOUNG PHOTOGRAPHER & GFX ARTIST FROM PÄRNU, ESTONIA

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Probleem siis järgmine ,et administraatorid ignoreerivad kirju. Sai saadetud Geirile 2 korda üks ja sama kiri aga vastust pole siiani.

Ärge imestage siis kui foorumi aktiivsus langeb.

 

Geir ei ole ainuke moderaator, kellele sa võiksid kirjutada.

 

/noob/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Probleem siis järgmine ,et administraatorid ignoreerivad kirju. Sai saadetud Geirile 2 korda üks ja sama kiri aga vastust pole siiani.

Ärge imestage siis kui foorumi aktiivsus langeb.

 

Ole hea pmi oma mure mulle, Geirile ilmselt kahe silma vahele jäänud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Geir ei ole ainuke moderaator, kellele sa võiksid kirjutada.

 

/noob/

 

Kirjutasin samuti ka Robert'ile kust ma ka vastust ei saand. Pole mõtet tühja pakkuda.


YOUNG PHOTOGRAPHER & GFX ARTIST FROM PÄRNU, ESTONIA

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kirjutasin samuti ka Robert'ile kust ma ka vastust ei saand. Pole mõtet tühja pakkuda.

 

Järgmine kord siis kirjuta nii nagu asi on. Täiesti välja loetav, et ainult Geir'i mainisid ju.

 

*don't reply cause I won't anymore, peace.*

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Probleem siis järgmine ,et administraatorid ignoreerivad kirju. Sai saadetud Geirile 2 korda üks ja sama kiri aga vastust pole siiani.

Ärge imestage siis kui foorumi aktiivsus langeb.

 

Kirjutasid mulle, et oleksid huvitatud kunstniku embleemist, sest oled 'aktiivne' postitaja fotograafia alafoorumis.

 

Inimesed ei saa embleeme küsimise peale. Minu arvates peaks see common sense olema.

 

Saavad need, kes paistavad silma.

 

Pealegi, 'aktiivselt' oled sa postitanud ca 2 nädalat.


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
100€ ANNETAJA

Nagu ma olen aru saanud saab vastusesse lisada kuni 30 pilti.

Küsimus siis selline: kas KA uus teema tehes saab esimesse postitusse(põhipostitusse) panna ainult 30 pilti?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere! Selline alljärgnev mure:

 

31.03.2018 ostsin siit foorumist ühelt isikult OSRS konto. Tehing kõik sujus väga hästi, isegi sain kontoga paar nädalat mängida. Siis aga ühel päeval oli konto andmed muudetud ja ligipääs mängu puudus. Olen isikuga proovinud võtta ühendust, ignoreeritakse 100%. Tean ja näen, et isik kasutab Skype, nägin enda OSRS MAIN kontolt ka seda, kuidas minu ostetud kasutaja logis mängu sisse ja ignoreeris minu sõnumeid ka seal. Lisaks ei vasta Vahvel.net teel saadetud kirjadele. Lisan siia ka mõned pildid. Kui piltide kohta tuleb mingeid kaebusi, siis eemaldan need (nt liiga privaatne info vms).

 

ISIKU ANDMED:

 

Nimi: MAIRON METSAOTS

Skype: mairondabaws

Vahvel konto: http://www.vahvel.net/member.php?26486-r4ng-or-di3

https://www.upload.ee/image/8547522/_DC42BB27A71E599163E5C398D0E9E5F48E805D3B8DAA6F5754_pimgpsh_fullsize_distr.jpg

Link ostetud kasutaja postitusele: http://www.vahvel.net/showthread.php?194152-lvl-106-75-def-main-PK-ready-b-gloves-void-f-cape-jpm (olen isikule ka vastanud seal + olemas Skype vestlused).

 

Mida peaksin tegema? Raha ega kontot nii või naa tagasi ei saa, tahtsin teisi vähemalt hoiatada.

 

EDIT:

 

Ühel piltidest on pangakonto nr ja ID kood minu omad, just saying. :D

Muudetud liikme Emps'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.