Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Üpris kaua aega on üks isik nimega JRISETH ddosinud inimesi läbi oma serveri kastide. Siin on mõned laused tunnistamaks, et ta DDOSib.

Oled ju, 178.33.226.176 oli ju kuningriigi IP ja selle alt on DDoSitud.

Nonii - aron ja tema trikitajad on serveris jälle nussinud vist. Paistab, et kunagi tulebki talle DDoS peale panna ;)

Ma ei usu, et sa täna kusagile enam jõuad ;)

Pole mõttet, uuri ta ip välja (mis on nagu 1+1) ning ddos peale kui midagi ;)

Juba DDoSiti maha. Rünnak tuli 178.33.226.176 poolt.

178.33.226.176 oli kuningriigi vana IP mille kaudu JRISETH ddosis inimesi, kuid nüüd on tal juba uus kast, uue ip ning jätkab DDOSimist. Ta tegi ühe lolli vea. Ta registeeris ühele foorumile, kus mina olin admin ning mul oli õigused ta IP vaatamiseks. Ta IP oli 90.191.136.191. Google otsingust leidsin, et see IP kuulub mitmele serverile, mis on nüüdseks maas ehk ta kasutab serveri kaste DDOSimiseks.

http://uploadpic.org/storage/2011/LQq6WXSrAHmLhGH58XePN119B.png Tõestus, et see on JRISETHi IP. Ootan huviga JRISETHI vastust või asi läheb politseisse küberkurjategijana.

Muudetud liikme Stapa'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
asi läheb politseisse küberkurjategijana.

 

Cool story bro aga ma miski pärast ei usu et sa viitsid minna menti. :)

 

 

//aga noh sina kui Blazecraft omanik sulle see paras vaata mis teistele tegid/teed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei ole blazecrafti omanik. Aron123lt saan tõestusi veel, kui vaja.

 

go customersupport@ovh.co.uk


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei hakka mingit meili saatma lambikale. Kui sa ei tunnista üles, et sa ddosisid siis arvatavasti kohaliku konstaabli juurde ning ta annab nõu, mida sinuga teha.

 

kk, lase käia.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Paras naljanumber' date=' Stapa sa tõesti arvad, et sellist asja hakatakse uurima?[/quote']

Jah, kui inimene DDOSib teise interneti ühendust, mille tagajärjel ta ei saa seda kasutada ning mul on piisavalt tõestusi. Ma võin veel aron123lt juurde küsida, kui saan temaga kontakti MSNis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jah, kui inimene DDOSib teise interneti ühendust, mille tagajärjel ta ei saa seda kasutada ning mul on piisavalt tõestusi. Ma võin veel aron123lt juurde küsida, kui saan temaga kontakti MSNis

 

mine juba menti, mida või keda sa ootad?!


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingit proofi ka on ddosimisest, muideks vahvel.net ei tolereeri hakkimist jne..

 

Karistuseks on ban!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aron123 ning killz0er võivad tõestada.

 

no kus on pildid jne?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võin ise võin liht. tunnistada, et see Aron123 on täis kukk, jamas mu serveri mapi nii ära et..


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kohe, räägin killz0eriga msnis hetkel. Kohe annab pildid

//http://www.upload.ee/image/2481762/jrisethddos.PNG

 

Eee.. mis see tõestab siin? Thanks 4 IPz lause oli selleks, et ta IP bannida mu kastilt.

 

edit: millal sa kord OVHle kirja saadad? mina isiklikult ei viitsi enam sinu paska lihtsalt lugeda ega sellele ka vastata.

Muudetud liikme Kellameister'i poolt

ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jriseth ddosis blazecrafti jh. Torqhost võib tõendada seda. Ning kui sa selle kasti maha myysid siis miks see kes ostis pidi just meid ddosima? Ning saadan ovhsse kirja ära kui just väga soovid.

 

Mis pilte teil vaja on? Kui koju jõuan siis võin teha pildi torqhosti kirjast

Muudetud liikme aron123'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
;2138351']See pilt ei ole ju t6estus seal ainult nett ja serverid maas vms

Ütle mulle kulla inimene, kuidas sa tõestad DDOSi? Pildilt on näha, et DDOSi tagajärjel läks killz0eril internet maha ning see kestis kolm tundi killz0eri andmete järgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Blazecraft, ei soovi teiega tegelda. Karma is a bitch.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.