Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Uus Skilling Clan "Skilling Mania" TS3 : 188.92.161.20 | sk-mania.forum.co.ee

Soovitatud postitused

VIP

//nvm..


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisasin esimeses postituses olevad nimed RS'is, aga pole kedagi neist online näinud. Ei, tegelikult ühega rääkisin, aga ta ütles, et ta pole enam klannis ja soovitas hoopis "lim1t"'iga ühendust võtta. Sellenimelist ka online näinud ei ole. Igathes, eks ma siis postita siia.

 

Nimi: Skillz0r4lyf

Total level: 880 antud hetkel

Suurim skill: Fishing 73

F2P/P2P: F2P

Skiller/Main: Main (kahjuks... asi algas skillerina, aga mingil põhjusel mida ma isegi ei mäleta, sai combatit tehtud)

 

Pmst lugu selline, et pärast kahte aasta puhkust sai sellel vanal naljapärast tehtud side projectil (sellepärast ka selline loll nimi, oligi naljana mõeldud) tolm pühitud, kuna vana kasutaja on võõrastesse kätesse sattunud. Puhtalt F2P, aga on plaanis lähiajal ehk isegi P2P teha, eks seda veel näeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lisasin esimeses postituses olevad nimed RS'is, aga pole kedagi neist online näinud. Ei, tegelikult ühega rääkisin, aga ta ütles, et ta pole enam klannis ja soovitas hoopis "lim1t"'iga ühendust võtta. Sellenimelist ka online näinud ei ole. Igathes, eks ma siis postita siia.

 

Nimi: Skillz0r4lyf

Total level: 880 antud hetkel

Suurim skill: Fishing 73

F2P/P2P: F2P

Skiller/Main: Main (kahjuks... asi algas skillerina, aga mingil põhjusel mida ma isegi ei mäleta, sai combatit tehtud)

 

Pmst lugu selline, et pärast kahte aasta puhkust sai sellel vanal naljapärast tehtud side projectil (sellepärast ka selline loll nimi, oligi naljana mõeldud) tolm pühitud, kuna vana kasutaja on võõrastesse kätesse sattunud. Puhtalt F2P, aga on plaanis lähiajal ehk isegi P2P teha, eks seda veel näeb.

 

Mul on Private Friendi peal.

Ma palun sul siia liitumisavaldus teha.

 

http://sk-mania.forum.co.ee/

 

Teed liitumisavalduse ära, või tuled meie clanchat nimeks on "Skilling Mania", seal räägid Kiiksuga112 ja tema räägib sulle, et mida edasi teha.

Mul endal preagu ruuni jaoks aega ei ole eriti, öösel olen tavaliselt online ruunis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.