Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Teen siia teema, sest tahan kuulda teie arvamust antud arvuti kohta, ei viitsi siia mingeid andmeid ega asju küll üles panna, aga panen pildi, kes teab see teab, uus macbook tuli mõni aega tagasi välja, mis Teie arvate? Ma ise ostan peale suve või suvel keskel arvatavasti, sest tegu on siiski super arvutiga, ning mina olen nõus õuna logo eest maksma ka sest peale selle, et asi hea on, on veel meeletult ilus.

 

34fglkg.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oled sa muidu kursis ka hinnaga ? Puht huvist küsin. Ma kahtlen et sellist raha võtta on!


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõige odavam macbook maksab 1200€ 13 tollise ekraaniga siis 15,4 tollise ekraaniga maksab 2200€ ning 17 tolline maksab 2500€, ja mida sa selle hinna eest saad?? Hmm apple märgi mis sul arvuti taga on ning selle, et see arvuti kest on tehtud alumiiniumist see on kõik. Selle summa eest saaksid poole normaalsema arvuti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Natukene näitajaid uue Pro kohta kui kedagi peaks huvitama:

*Kaalub 2kg ja on 18mm läbimõõduga

*15" Retina ekraan

*2880x1800 ekraan

*4 tuumaline protsessor (2.7GHz)

*RAM kuni 16GB

*GeForce GT 650M

*Kuni 768GB SSD

*Aku kestvus 7h / 30 päeva stand-by

*2 Thunderbolt pesa, 3.0 USB

*802.11n, Bluetooth 4.0

*FaceTime HD kaamera

*MagSafe 2 laadija

*Uus jahutussüsteem (2 ventilaatorit)

*Baashind $2199


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Suht mõttetu on see ekraan, kõike scalitakse = halb kvaliteet. Diabl0 3 ei jookse max resoga isegi korralikult 20 fps...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah ekraan tuleks küll muu võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõige odavam macbook maksab 1200€ 13 tollise ekraaniga siis 15,4 tollise ekraaniga maksab 2200€ ning 17 tolline maksab 2500€, ja mida sa selle hinna eest saad?? Hmm apple märgi mis sul arvuti taga on ning selle, et see arvuti kest on tehtud alumiiniumist see on kõik. Selle summa eest saaksid poole normaalsema arvuti.

4" = 1300€

 

seems legit.

Mõttetu raha raiskamine. Üldse Apple tooteid uuena osta on puhas lollus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
4" = 1300€

 

seems legit.

Mõttetu raha raiskamine. Üldse Apple tooteid uuena osta on puhas lollus.

Ma ei tea ma mingi 2010 kroonide eest Ipodi ostsin ei kurda siiamaani tiptop korras ning töötab. Aga jah neid macbooke ja macbook aire ja siis veel neid aiphoune ma küll ostma ei hakkaks, lihtsalt lamp raha raiskamine minu arust.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ipodid on tegelt neil head ning mõistliku hinnaga, aga nende läpakad on täiesti mõttetud. Mingisugused 2000€ facebooki masinad, no milleks? Sama raha, eest saaks mitu korda kõvema arvuti. Ning kui see uus läpakas on neil 2200$ siis meil on see umbes 3000€

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ekraan on küll saast. Endale appelid meeldivad küll ja vägagi, kuid ma tean, et ma ei saa seda endale. Vot sellepärast ma ei poolda neid.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Apple tootad on täielik pask!!

 

Ma ei soovita teile mitte fucking ühtegi apple toodet,

 

ise ostsin iphone endale, ja laulud kustuvad syncides ära, dufuq?? Video peale panekuks vaja mingi apple iphone mp4 formaati teha...

 

Ainukesena soovitan macbooke ilusa välimuse pärast, aga hind on liiga kallis, ei soovita hinna poolest. oleks ka mingi 600 euri eest, siis võtaks isegi, aga 2700€ on üleliia :(

 

IPhoned sakivad, müüks enda oma maha pigem juba :D aga jah, mis ostetud see ostetud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa ei oska syncida kahjuks. Kustuvad siis kui sul ei asu enam näiteks laulud samas kohas, oled märkinud et neid ei synci või mõni muu selline väike näpukas. Kasutasin kaks aastat kahte erinevat iphonet ja kõik töötas veatult.

 

EDIT: ahjaa marks, kahjuks pean su bannima.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Brand maksab :)

Oleks hind ~900 võtaks ära isegi, võimsus on üsna hea siiski

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Onul on täpselt sama ja ise kasutades olen küll rahule jäänud. Kuigi hind on väga kallis, on ka elamus võimas. Ekraani ilu ja puhtust ei ole võimalik võrrelda tavaliste LED ekraanidega.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ekraan on küll saast. Endale appelid meeldivad küll ja vägagi, kuid ma tean, et ma ei saa seda endale. Vot sellepärast ma ei poolda neid.

 

Sulle meeldivad Apple tooted, aga sa ei poolda neid? Seems legit.

Ekraan ei ole sellel saast ju.

 

& Of Course, et nendel, kes tahavad PCga mänge mängida, ei ole sellega mitte midagi teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi peab ta üle tooma sul isikliku asjana nagu.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.