Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tere, soovitage läptopi 1000-1400 euri max!

Soovitatud postitused

VIP

Tere,

 

Oleks küsimus läptopi kohta, millega oleks hea mängida ja mängud jookseksid hästi välja( nagu näiteks Crysis 2, BF3, GTA IV jne ), hinnaks jääks umbes 800-1400€. Kindlasti peab olema hea jõudlus, sooviks mingit i7, kui ei leia sobiks i5 laadset ka.

Kindlasti peaks olema hea firma ja vastupidav, et tekiks vähem probleeme.

 

Loodan, et saate aidata mind:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See alienwaree maksab eestis ca 1900+ €, aga mängimiseks on tõesti super hea.

Ainuke miinus on see, et kui lülitad sisse siis ta boodib väga kaua (max isegi 3min).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mõlemad antud läptopid on väga head!

Ega kellegil pole kogemusi nende läpakatega või selle Alienwarega?

 

Suuurem ekraan oleks tõesti hea. :D

 

See alienwaree maksab eestis ca 1900+ €, aga mängimiseks on tõesti super hea.

Ainuke miinus on see, et kui lülitad sisse siis ta boodib väga kaua (max isegi 3min).

 

dafug, oled kindel, et nii kaua boodib v? :D

Muudetud liikme Kussaq'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõlemad antud läptopid on väga head!

Ega kellegil pole kogemusi nende läpakatega või selle Alienwarega?

 

Suuurem ekraan oleks tõesti hea. :D

Tuttaval on see alienware ning ütleme niiet kui sa oled mingi mega gamer siis osta, aga kui tahad mängida vähe vaiksemaid mänge siis ei ole see 2000€ küll väärt.

Ma sinu asemel vaataksin asuseid hinnaklassis 650-900€ sealt leiad kindlasti mingi korraliku masina mis mängib bf3 jne.

Isegi see arvuti mis mina ostsin mängib bf High Settingute peal ära mingi 40+ FPS. (Nagu eelpool mainisin siis mu arvuti on Asus ja maksis 749€).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tuttaval on see alienware ning ütleme niiet kui sa oled mingi mega gamer siis osta, aga kui tahad mängida vähe vaiksemaid mänge siis ei ole see 2000€ küll väärt.

Ma sinu asemel vaataksin asuseid hinnaklassis 650-900€ sealt leiad kindlasti mingi korraliku masina mis mängib bf3 jne.

Isegi see arvuti mis mina ostsin mängib bf High Settingute peal ära mingi 40+ FPS. (Nagu eelpool mainisin siis mu arvuti on Asus ja maksis 749€).

 

Mega gamer ma õnneks pole, tahaksin läptopi mis veaks ka tulevikus uuemad mängud välja ja mida oleks põnev mängida.

http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID/MOBIILSE-MANGURI-PARIM-RELV-MSI-GT683DX-Black-156-FHD-1920x1080-Core-i5-2430M-24GHz-nVidia-GTX570M-6GB-DDR3-640GB-5400rpm-W7HP-64bit-KAMPAANIA-135747 ( kas see oleks mängimiseks hea kuigi jah see on i5 variant. )

 

Asus on mängimiseks korralik arvuti nagu mu tuttavad on maininud. Üks parimaid.

Mis protsessor sinu arvutil on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ohohh, 12GB RAMi kahh. Soovitan kahh seda arvutit :D


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mega gamer ma õnneks pole, tahaksin läptopi mis veaks ka tulevikus uuemad mängud välja ja mida oleks põnev mängida.

http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID/MOBIILSE-MANGURI-PARIM-RELV-MSI-GT683DX-Black-156-FHD-1920x1080-Core-i5-2430M-24GHz-nVidia-GTX570M-6GB-DDR3-640GB-5400rpm-W7HP-64bit-KAMPAANIA-135747 ( kas see oleks mängimiseks hea kuigi jah see on i5 variant. )

 

Asus on mängimiseks korralik arvuti nagu mu tuttavad on maininud. Üks parimaid.

Mis protsessor sinu arvutil on?

Minul on i5 2430M ehk sama protsessor mis sinu väljatoodud arvutil ja ega see i5 ja i7 vahe pole seda ekstra 200+ € väärt minu silmis.

Aga selle sinu väljatoodud arvuti kohta oskan ainult kiidusõnu välja tuua, sest see firma on juba väga tippklassist.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Minul on i5 2430M ehk sama protsessor mis sinu väljatoodud arvutil ja ega see i5 ja i7 vahe pole seda ekstra 200+ € väärt minu silmis.

Aga selle sinu väljatoodud arvuti kohta oskan ainult kiidusõnu välja tuua, sest see firma on juba väga tippklassist.

Rõõm kuulda, millist antud sülearvutitest soovitaksid kõige rohkem? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rõõm kuulda, millist antud sülearvutitest soovitaksid kõige rohkem? :)

No alienware ma välistaks (põhjuseks liiga kallis hind). Ma ise vaataks seda asuse G-seeriat või siis seda Msi-d mis on ka väga hea masin.

Aga kui peaksin valima nüüd g-seeria asuse ja msi vahel siis vast läheks msi peale, sest selle hind on nii üle 200 euri odavam. Aga muidugi sina otsustad mis sa osta soovid.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
No alienware ma välistaks (põhjuseks liiga kallis hind). Ma ise vaataks seda asuse G-seeriat või siis seda Msi-d mis on ka väga hea masin.

Aga kui peaksin valima nüüd g-seeria asuse ja msi vahel siis vast läheks msi peale, sest selle hind on nii üle 200 euri odavam. Aga muidugi sina otsustad mis sa osta soovid.

 

Paneb väga mõtlema ja kindlasti mõtlen nende üle kaua aega, hetkel mõtlen nende kolme peale MSI ja need kaks ASUS G üle( sinu antud variandi üle ja selle Asus G74SX-91231V. :)

Annan lähipäevil kindlasti teada, mis valiku teen, ja annan teada. Võite julgelt infot sheerida, kui teil on:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saa razer nats ülehinnatud, kuid selle eest on natuke parem isegi kui see alienware. Sõbral oli see alienware. Tõesti alguses, ma vaatasin kuidas mängud seal peal tiksuvad. Ausalt, selline tunne oli nagu, põha pask. Gta 4 absoluutselt nolaag. Mingit fps droppi ei olnud, mõnus ühtlane.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Saa razer nats ülehinnatud, kuid selle eest on natuke parem isegi kui see alienware. Sõbral oli see alienware. Tõesti alguses, ma vaatasin kuidas mängud seal peal tiksuvad. Ausalt, selline tunne oli nagu, põha pask. Gta 4 absoluutselt nolaag. Mingit fps droppi ei olnud, mõnus ühtlane.

 

natukene ikka, eks see kerge paneel seal paremal ongi hind :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

 

Razer blade om hää, aga hind on liiga palju + kuna see eestis müügile tuleb ja palju veel eestis selline veel maksma hakkab :D

Muudetud liikme Kussaq'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Razer blade om hää, aga hind on liiga palju :D

 

natukene ainult :D

 

aga vaata mingi dell mis on ligilähedale ~1000€

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Dell või Alienware. Ei lagune ja on kindlad. Enda papsil 3aastat juba vist dell. Pole ühtegi krimu ega viga. Kiire nagu ostes.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Dell või Alienware. Ei lagune ja on kindlad. Enda papsil 3aastat juba vist dell. Pole ühtegi krimu ega viga. Kiire nagu ostes.

 

ega mulle endale ei istu mingi Asus üldse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oota, mis alienware müüakse Eestis ? :O

Muudetud liikme Kush and Wizdom'i poolt

5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID/ASUS-NB-N56VZ-CI7-3610M-15-8GB-1TB-EN-7HP-N56VZ-S4016V-ASUS-159414

 

Kui seda pakutud pole. Firma super, jõudlus super. Selle videokaardiga jookseb BF3 high peal ~ 32 fps. Benchmarki järgi, üldjuhul on mängitav isegi 20fps-iga. ~ 14 fps on siis kui kõik settingud on ultra peal.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID/ASUS-NB-N56VZ-CI7-3610M-15-8GB-1TB-EN-7HP-N56VZ-S4016V-ASUS-159414

 

Kui seda pakutud pole. Firma super, jõudlus super. Selle videokaardiga jookseb BF3 high peal ~ 32 fps. Benchmarki järgi, üldjuhul on mängitav isegi 20fps-iga. ~ 14 fps on siis kui kõik settingud on ultra peal.

 

see kah hea jah, aga loom sa oskad üldse bf3 tõmmata?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID/ASUS-NB-N56VZ-CI7-3610M-15-8GB-1TB-EN-7HP-N56VZ-S4016V-ASUS-159414

 

Kui seda pakutud pole. Firma super, jõudlus super. Selle videokaardiga jookseb BF3 high peal ~ 32 fps. Benchmarki järgi, üldjuhul on mängitav isegi 20fps-iga. ~ 14 fps on siis kui kõik settingud on ultra peal.

See on päris hea jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.