Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Hei siis, kuna kunagi ammu-ammu aega tagasi hakkasin tegema oma enda RP scripti scratchist, mõtlesin et võtan uuesti käsile ja teen ka siis mängitava GMi, kuna suvel on mul palju aega. Võtan alguseks CRP (Carlitos Roleplay) ja muudan seda tõsiselt :)

 

Server tuleb siis ise Fort Carsonisse koos uute süsteemide ja lahendustega, mida eesti RPdes pole veel tõsisemalt nähtud! Neid ideid ma loomulikult siin ei avalikusta konkurentidele :)

 

Mida siis sisse tuleb?

 

* Uued süsteemid mis kasutavad palju dialooge (kuid mitte mõttetult, näiteks /abi ja siis seal tuleb dialoogiga, hea pigem samal ajal sõita ja siis lugeda commande nt.)

* Firmad. Iga firma ees on väike märgike, mille peal on tekst selle andmetega. Kui selle ära ostad (dialoogiga), saad omale firma ja seal on siis poe välimuse-kohane sisemus. Sisemusi saab muuta raha eest, ning saab neid muuta ainult poele kohaselt. (Näiteks relvapoodi stripiklubiks ei muuda)

* Palju salajasi asju, mis liigub ringi SAMPis väga vähe, kuid on väga kasulikud mängijatele

* Iseehitatud adminsüsteem

* Palju roleplayd, nii et ei ole tänaval mingi gangster kes sõidab mendimaja ette: "/s OU **** MENT TULE SIIA" või midagi taolist. Pole lihtsalt vaja. Kunagi vihkasin neid MEELETULT ja võtsid mänguisu ära sellised. Kes lahjemat roleplayd tahtis, see mingu teise kohta.

 

Edasi mõni süsteem, mis tuleb hiljemas järgus

 

* Roleplay õpetus. Muidugi on palju eestlasi kes roleplayd ei jaga ja teevad igasuguseid lollusi. On olemas ka palju inimesi, kes ei tea midagi ja ütlevad et teavad. See skript kohe tahab olla kasutajasõbralik - ta annab kasutajatele võimaluse minna õppima roleplayd bottidega, kes teda juhendavad. Seal saab selgeks õppida kergemad terminid mis on kõige vajalikumad.

* Autode süsteem. Täpsemaid detaile ei tea veel.

* Grupeeringud / factionid. See tuleb omamoodi unikaalne. On olemas suured factionid näiteks politsei, kuid rohkem tähelepanu anname me gruppidele, kes elavad "allpool" e. gängid. Süsteem, kus saad teha omale grupeeringu, ise, on vägagi võimalik. Sul on vaja vähemalt 3 liiget et ühte gruppi teha. Kui selle teed, saad hakata omale territooriume võtma ja lõpuks saad ka edetabelites ülespoole tõusta. Kui oled juba kõrgetel kohtadel, on sul suurem võimalus saada skriptitud factioniks (su enda autod ja skinnid). Nimed ja rankinimed on loomulikult muudetavad. Kopeerimis-factionid kõrvaldatakse, kuid neid näha on.

 

Suuremad süsteemid siis seal kirjas, loodan et aitab ja et arendus seisma täitsa ei jää.

 

SOOVITUSED OODATUD

 

Mille kallal hetkel töö käib:

 

- Tõlked

- Süsteemi kiiremaks tegemine

 

Soovitusi ka vaja ja mida ma muuta võiks, kõik on oodatud.

Muudetud liikme Skyrim'i poolt
Uuendused

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahe käpaga SF. Kunagi pelasin SFi RP. Palju parem kui LS.

 

E: Mappida võin aidata ? :D Natuke oskan.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kahe käpaga SF. Kunagi pelasin SFi RP. Palju parem kui LS.

 

E: Mappida võin aidata ? :D Natuke oskan.

 

Mappimiseni aega on, kuid anna mulle oma MSN ja räägime ehk.

 

Skript ise on siis jõudnud NATUKENE kaugemale, alguses oli probleeme selle käima saamisega ja selle parandamisega läks mul veidi aega. Ca 5 minutit tööd:

 

* Tõlked

* Adminsüsteem töötab paremini

* Logidega algust tehtud

* Lihtsamad tekstid

 

Mida tegema hakkan hetkel

* Autod (mootor jms)

* Andmete vaatamine

 

//E

SF liiga suur, been there, done that.

Mängijate baas üle 200 on siis ehk tasub sinna teha, muidu ei.

Soovitaks pigem LSi jätta või teha Fort Carsoni nt.

 

Sama mõte ja sellepärast alguses jäigi SF välja. LSis kaob ka 5 inimesega ära. Külad vist kõige mõistlikumad aga kui ma teeks küla siis nii, et võtan lähestikku asuvad külad ja nendesse. 1 küla ka liiga väike, tegevusi oleks nii vähe

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui tahad siis saad minukäest serveri eelduses et see MOD sul kunagi päriselt valmib.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Yeaps, aga ei soovita võtta neid Dillimore jne. kohti. Liiga ära kasutatud eestis minu arust, Fort Carson + kõrbelinnad selle kõrval oleks midagi uuemat, nii palju neid HÄID servereid ei ole seal.

 

Dillimore, Montgomery jms olid kunagi kasutatud ka Martini (Prosinec) poolt kui ma ei eksi, seega seal olen ma käinud ja see oli normaalne, kuid mitte "unique". FC oli ka kunagi kasutatud kellegi poolt kuid seal polnud ka kuigi palju teha, nädal aega pela ja ongi juba hea auto käes põhimõtteliselt. Ma veel piilun ringi, mida palju ei kasutata :) Kui mõtled et võtta mingi väike ja sinna juurde mappida palju asju siis ei, kuna see ei tule arvatavasti nii ilus kui ikka originaal-SAN. Kui leiab mingi suurema külakese ja sinna ehitada juurde veel, siis olen poolt.

 

Kui tahad siis saad minukäest serveri eelduses et see MOD sul kunagi päriselt valmib.

 

Selleni läheb veel kaua aega, tänud pakkumast ;) Need väga suured asjad nagu dünaamilised factionid jms nendega läheb kaua aega, loodan et selle nädala lõpuks on mul olemas juba korralik kasutajasüsteem lihtsama firma ja grupeeringusüsteemiga.

 

Hetkel tehtud:

 

* Tõlketööd (minimängud)

* Admin commande muudetud kiiremaks ja väiksemaks

* Võtab nimedest _ ära, näiteks "Ufo_Tech ütleb: Tere!" siis muudab selle "Ufo Tech ütleb: Tere!"

 

Hakkan tegema:

 

* Tõlketööd

* Kohasalvestus (spawnid sinna kuhu ennem jäid)

* Rääkides teed sa animatsiooni, et räägid (autos jääb see tegemata sest seal glitchis minuteada), sõltub ka sinu teksti pikkusest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mingid väga kerged asju teed ...

 

Oleneb ka inimesest, ma teen raskeid asju lihtsalt. Kui sa tahad omale jubedalt raskeid asju sinna sisse ehitada mida keegi kunagi või väga harva kasutab siis lase aga näppudel minna. See on algversioonis, mul pole isegi suurem osa asju valmis..

 

PROGRESS:

 

* Mootorisüsteem kohe-kohe valmis

* Skin savib nüüd

* Peaaegu terve script nüüd ka tõlgitud

* Masinad savevad nüüd, admin saab neid mängus spawnida ja siis salvestada

* Asju ümber ehitatud

 

Mõne aja pärast lähen vaatan omale kohakest kus hakkaks siis tegevus toimuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pmisin oma asjad :)


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pmisin oma asjad :)

 

Lisatud.

 

Tegin väikse tripi hydraga ümber kaardi, võtsin mapilt küla-moodi asjad ja lendasin sinna. Dillimore, Montgomery ja Blueberry (kui ma ei eksi) jäävad välja. Palomino Creek vms ta oli oli nagu suur majarajoon, kus hakkaks igav. Fort Carson oli ainuke koht kus tegelikult midagi oleks teha, seega arvan et Fort Carson jääb. Pole veel hakanud asju sinna ehitama aga õhtuks ;)

 

Teen hetkel:

 

* Positsioonisüsteemi et see salvestaks sinu koha ja siis spawnid seal pärast

* Parandan oma vigu ( -.- ) mis mul tekkisid kui ma üritasin muuta salvestust.

* Veel tõlgin

* Autode värvid muutusid tihti miskipärast, vaatan seda ka

 

Plaanis veel tänaseks:

 

* Soosüsteem

* Korralik registratsioon (st kui tuled sisse siis ikka oled lennukis jms)

* Vanus

 

Mõtlesin ka selle peale et tavaliselt on roleplay serverites vanus tühiasi ja keegi seda ei jälgi. Proovin teha nii, et vanust on tegelikult ka vaja. (nt politseisse ei saa enne kui oled 21 või mis iganes). Gangi ka ikka liidriks ei lähe kui 14 oled, ega. Hetkel asi sujub kiiresti :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui viitsimist on siis miks mitte :) Soovitan sul mingeid väga unikaalseid asju teha. Kui sul on plaanis ka enda server teha siis ava see alles Septembris kunagi, enne pole mõtet. Kaua muidu tegelenud oled pawni skriptimisega?


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui viitsimist on siis miks mitte :) Soovitan sul mingeid väga unikaalseid asju teha. Kui sul on plaanis ka enda server teha siis ava see alles Septembris kunagi, enne pole mõtet. Kaua muidu tegelenud oled pawni skriptimisega?

 

Jep, see oligi plaanis, sest suvel mul poleks aega seal serveris jamada, skripti saan lihtsalt vabal ajal teha. Tegelenud olen ohh ei tea kui kaua, kuid vahepeal olin quitted üldse SAMPist mingi aasta aega ja seega on paljud asjad meelest läinud. Aga 0.2X alguses hakkasin mängima ja lõpus hakkasin ka pawnoga jamama (tõlkimine jms), täitsa ise kirjutama hakkasin juba 2009 või kuskil nii.

 

Kui viitsimist siis miks mitte? Edu.

E// Dixious aiia bljää ette jõutsid :D

 

Tänud ;)

 

Hetkel sain siis positsioonisüsteemi ka korda endaarust, sellega läks ikka jumala kaua sest ta ei teleportinud mind õigesse kohta..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tulge palun msni :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundub, et scriptida sa oskad, kuid server tuleb tõsiselt hea alles siis, kui omanik on saanud vähemalt 8/10 taseme.

Selline tase on juba Eesti Eliit, mida on saavutanud vähesed(Yabodo kindlalt ja ma ei tea, kas Sleven ka, aga nemad siis 9/10).

Eesti eliit?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundub, et scriptida sa oskad, kuid server tuleb tõsiselt hea alles siis, kui omanik on saanud vähemalt 8/10 taseme.

Selline tase on juba Eesti Eliit, mida on saavutanud vähesed(Yabodo kindlalt ja ma ei tea, kas Sleven ka, aga nemad siis 9/10).

Mille järgi hinnatakse 10 palli süsteemis? See "Eesti Eliit" ajas natuke naerma. :D

 

Teema autorile edu.

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mängija, kes oskab kõiki rolle suurepäraselt, kes teab väga hästi, kuidas on mängijatele parem, kuidas halvem. Mängija, kelle tase Eesti suhtes on juba 10/10. =)

 

Jaa.. Kuramus, mul jäi üks sõna vahele.. "...kui omanik on saanud vähemalt 8/10 RP taseme."

 

9/10 - Sellist rollimängutaset saab kogeda vaid suuremates välismaaserverites (GMi ja mängijaskonna pärast).

 

10/10 - Jäämäe tipp, mida maailmas on üldse RPG mängudes vähesed saavutanud.

Muudetud liikme Tsoots'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mängija, kes oskab kõiki rolle suurepäraselt, kes teab väga hästi, kuidas on mängijatele parem, kuidas halvem. Mängija, kelle tase Eesti suhtes on juba 10/10. =)

 

Jaa.. Kuramus, mul jäi üks sõna vahele.. "...kui omanik on saanud vähemalt 8/10 RP taseme."

Sorry for offtopic Skyrim, aga Tsoots, sa oled Zelinski vms?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mängija, kes oskab kõiki rolle suurepäraselt, kes teab väga hästi, kuidas on mängijatele parem, kuidas halvem. Mängija, kelle tase Eesti suhtes on juba 10/10. =)

 

Jaa.. Kuramus, mul jäi üks sõna vahele.. "...kui omanik on saanud vähemalt 8/10 RP taseme."

 

On vaja ainult inimest kes oskab asja välja mõelda ja siis inimest, kes seda teostada oskab.

 

Tänud kõikidele eelmistele, kes edu soovisid.

 

Uuendusi:

 

* Hetkel töötan autode süsteemi kallal (positsioon, värvid, omanik (mida ma veel ei kasuta)). Autod savevad korralikult ära

* Salvestab uued kasutajad ja autod korralikult erinevatesse kaustadesse (Kasutajad Kasutajad folderi all jne)

* Positsioon saveb

* Veaparandused

* Tõlketööd vist tehtud juba, vb paar sõnumit veel

* Soosüsteem (küsib kas oled mees või naine alguses)

* Vanus (sama mis sugu)

 

Kuna server on nüüd juba jõudmas kohale, millal tuleb hakata kolima linna/külla, käisin vaatasin ja nagu ma aru saan siis paljud eelistavad Fort Carsonit. Sinna ma ka läksin, ning sinna ma asja nüüd ka teen. Seal pole RP elu kõige halvem kui sinna mõni veidi suurem asi ka panna juurde või midagi taolist. (Näiteks autopood vms)

 

Kui ma niimoodi jätkan, et hetkel olen ma arendanud 7 tundi ja nii iga päev, peaks saama nädala lõpuks juba kätte scripti millel saab mängida juba kergemalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.