Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ei ole kindlat kuupäeva teada, kuid "fall" ehk sügisel millalgi.

Siin väike võrdlus, kui palju juba detailide suhtes arendatud next gen konsoolide/PC versioonil on:

Loodetavasti see on ka tegelikult nii, mitte tehtud vaid selle traileri jaoks. Ka Xbox 360 ja PS3 versiooni videodes oli tegelikust kenam graafika, kuid ehk juba siis jooksutati PC vms peal?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks suurem osa on jah, kuid mis sellest? See välisab selle, et nad traileri jaoks ei ole kenamaks seal editinud? Kuna Xbox 360 ja PS3 videotega oli sama asi ju. Videotes nägi parem välja kui tegelikult konsoolidel oli... Seetõttu ka ma siirelt loodan, et nad tegid juba ka vana geni versioonide jaoks olevad videod ikkagi PC versiooni peal, kus oligi juba graafiliselt neil paremini arendatud. Ega nad PC versiooni ei hakanud üles ehitama alles siis kui vana geni oma valmis sai. Eks me sügisel näe, mis reaalne tulemus on.

Muudetud liikme Siim+'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oo[K]i[E];2428151']Aga kui sa vaatad PC,PS4 ja Xbox One gta V trailerit siis lõpus on kirjas: ''Footage taken from PS4''.

 

Loodame jah, et tuleb võimas graafika nagu traileris.

Olgem täpsemad: "This trailer was captured on Playstation 4". Kuid taaskord, mis siis sellest? Kas see välistab selle, et need lõigud võivad olla paremaks tuunitud? Kuigi jah, nagu ka ise ütlesin, siis siiralt loodan, et RG ei "peta" ning tegelik graafika ongi selline. Ja et vana gen promovideotes (Xbox360 ja PS3 versiooni omad) olid loodetavasti graafiliselt seetõttu paremad, et ehk jooksutati siis nt PC Versiooni peal, mis samuti oli neil juba siis arenduses.

Muudetud liikme Siim+'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rockstar kirjutab: "Grand Theft Auto V for PC will take full advantage of the power of PC to deliver across-the-board enhancements including increased resolution and graphical detail, denser traffic, greater draw distances, upgraded AI, new wildlife, and advanced weather and damage effects for the ultimate open world experience."


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, seda nad ütlesid juba enda esimeses PC, Xbox One ja PS4 teadaandes, mille tõttu saabki öelda, et RG pole väga selline arendaja, kes hakkas sellist asja luiskama isegi enda teadaandes ning loodetavasti on ka nii palju edasi arenetud nagu traileris näha ja lubadustes lugeda saab.

Konsoolidel tegelikult oli juba GTA V jooksutamises mõningal määral raskusi, ikka väga palju pidid vana gen konsoolide versioonis järeleandmiseid tegema ja selles mõttes taandarengu tõttu aega ja ressurssi kulutama. Vana gen konsoolid olid juba aastaid piduriks mängude graafilise arengu poole pealt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

R* kiri mulle

> You wont know until the game is released on PC. All requirements should be on the back of the game case upon purchase. It is too soon for rockstar to give any information on the pc specs. By all means keep an eye on rockstar newswire for any possible information linked to the PC release All of this... but just reading the stats you posted, I'd be VERY surprised if 4gb ram is enough

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi seda onlines ka laseb ?

Lisage Ss_Olen kui midagi teha tahate mängus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Huvitaval kombel, siin polegi sellest juttu tulnud... Nimelt, 18. november tuleb "tuunitud" GTA V ka uutele konsoolidele ning järgmine aasta 27. jaanuar PC-le. Keegi veel kursis pole, siis mängu nii visuaalset kui tehnilist poolt on märgatavalt edasi arendatud uue gen GTA V-l (nt hulga rohkem detailsem, üleüldse paremad tekstuurid, draw distance suurem, suurem liiklus jne).

Kõik, kes preorderivad mängu, saavad 500k GTA$ singleplayeris ning 500k GTA$ online'is.

 

Kuhu keegi selle osta plaanib ja kas üldse?

Ise vähemalt hetkel uute konsoolide omanik pole ning seetõttu vist neile ostmine jääb ära, kuid see-eest saab PC-l proovitud. Eks näis, kas enda läpparil see jookseb korralikult või peab uuema poole vaatama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Plaan kunagi kindlasti osta pc-le ,kõik oleneb palju maksab ja mis nõuded pc-le on :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nõuete osas ma ise olen hetkel arvestanud sedasi, et veidike (või kas just veidike, eks näis :D) rohkem kui Max Payne 3-l, kuna GTA V on sama uuendatud mootori peal mis MP3-gi. Kuid kuna GTA V-l on avatud maailm jpm pahna, mida MP3 "laadima" ei pidanud, siis tegelikult suht raske hetkel ennustada, palju ta võiks reaalselt õgida.

 

Igatahes millalgi vahetult enne PC-le tulekut ära ma tellin selle ikka. Saab olemasoleva raali peal testida ja vajadusel välja vahetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kes veel kuulnud ei ole. Kellegil on pre-orderitud ka?

tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oskab keegi öelda mida ma peaksin arvutil updatema ,et Gta V ei läägiks? (vastused võiks saata PMi)

http://www.upload.ee/image/4660891/arvutiandmed.png

 

arvutiandmed.png


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.