Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Krimi: Joobes alaealised Rakveres.

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Labane lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Poolvittu jäämine cocast ja nestist on Eestis suht sagedane juhtum :D:D

milleks jätta ratad, esimese korra eest saaksite minimaalse trahvi ehk 12 euri... ratad maksavad ikka palju rohkem ;D

Muudetud liikme ga3ttpom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Poolvittu jäämine cocast ja nestist on Eestis suht sagedane juhtum :D:D

milleks jätta ratad, esimese korra eest saaksite minimaalse trahvi ehk 12 euri... ratad maksavad ikka palju rohkem ;D

see juhtus 13.detsember :D, ja rattad oleks niivõinaa tagasi saand tasuta, lhed lihtsalt dokkidega menti ja saadgi, aga nyyd terve eesti sai naerda nende üle. seal kumbgi ei ole mina, ma panin nahhui nagu ütlesin . aga jah nad said 16€ muideks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aga kui oleks need ratad leidnud mitte mendid vaid lihtsalt keegi rotti lasknud, siis say poka ratad ;)

 

noaga keegi poleks kell pool3 sinna tulnud, kui mendiautot nägime tõmbasime sõbraga kohe nahhui, nad lksid tagasi. niiet mingist võimalust polnud, et keegi oleks rotti lasknud niiet jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

HAHAHHHAHA:D "Kui ma ei oleks joond, siis ma praegu ei seisaks sirgelt ju, no on ju, kui ma oleks joond midagi siis ma ei seisaks sirgelt (komistus)"


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"saame trahvi või midagi w?"

 

"mis te võtate näpujälgi siit w?"

 

this


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga old, kuigi koolis sai küll nende üle naerda :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eelmise posti kohta nii palju,et ta veel ütles,et ta pole joonud vaid proovinud.Küsiks nüüd mis vahe sellel on?Alkoholi on alkohol.Kunagi kui ise sai politseis istuda siis üks vanem politseinik rääkis,et kui keegi hakkab valetama,et ei ole joonud või hakkab rääkima keefirist või mis iganes siis 90% on kindel,et politsei määrab kõrgema trahvi kui tavaliselt,see 10% on selline kuidas politseiniku iseloom on jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida te kordate ennast pidevalt :D


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Noorus on hukas ikka.

 

täpselt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ainult nestead ja Colat joonud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.