Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist!

Kuna teemat sellest servust mitte kuskil ei leidnud, siis mõtlesin teen ise.

Käin ise pelamas iga 24h tagant kuna seal nii tajurid adminnid, kes lahmivad niisama nii mulle kui ka

mu sõpradele banne. Muidu tundub suht norm server olevat.

Arvamusi?


76561198029140166.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega neil foorumit pole, või teab keegi peaadmini MSNi. Sain 1day banni lihtsalt sellepärast et omasin liiga palju. Bannijaks oli keegi Spraypaint või mis iganes. Demo on olemas kuidas mängisin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ega neil foorumit pole, või teab keegi peaadmini MSNi. Sain 1day banni lihtsalt sellepärast et omasin liiga palju. Bannijaks oli keegi Spraypaint või mis iganes. Demo on olemas kuidas mängisin.

 

Tean seda venda.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pointless server, kooder sees, karju kaua tahad midagi ei tehta, ainult ban pannakse mulle ja reason "wallhack". Pretty awesome. Eemaldasin favist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kohutab serv jep, mingi admin laseb tuimalt aimi..


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Otsisin ise ka, et kus saaks seda serverit laimata. Mängisin täna hommikul mingi 20 minutit ja see on ikka puhas sitt. Admin on sees, mingi 6 venda ütlevad, et isik nimega FraG. on kooder, admin ei tee midagi, mis sest et on kuulda/näha, et vend on speeder ja aimer. Lihtsalt ei pane bani isikule, sest peast nii sitt, et ei taju ära, et vend on kooder. Panin siis oma nime ette s, et mitte ranki rikkuda, hea rank oli lol. Ja siis mingi taun karjub, et ma nicklamer ja sain ise hoopis bani :D Ma ei soovita mitte kellegile sellist sitta mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tra täis sitt on see ju, putsi mingi omnimunnipotent lükkab igale vennale kes ta ära laseb banni. Tra mingi sitane nonner

Seal on täielikud pubekad koos jah, enne servusse minekut pange kohe juba voice_enable 0 sest muidu lihtsalt rikud oma kõrvad ära :D Kooderitele ei panda banni aga kui ütled adminile mingi kurja sõna siis saad paari sekundi jooksul lamingu eest banni.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi peaadmini steami ei taha anda?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.