Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Lauaarvuti upgrade, millest on puudu, mida soovitada.

Soovitatud postitused

Win7 64bit

CPU: Intel Pentium III Xeon @ 2533Mhz | Intel Core2 Duo CPU E7200

RAM: 4096MB (2x 2GB, vabasi slotte pole)

Video: ATI Radeon HD 3800 Series (dxdiag ütleb approx. total memory 2.3GB) Video RAM 512MB

 

Näiteks võtsin lihtsalt mingi pela:

1222960e549585256eb5362530949b8a.png

Offtopicut ka: Kuigi mängimisel, low settings, justkui töötaks kõik perfektselt aga u. iga 10 sekundi tagand korraks kiilub kinni. Mitte ei jää pilt täitsa seisma vaid hetkeks liigub nagu aeg luubis. See toimub mingi 1 sekiga..

 

Enivei, mida soovitaksite upgradeda? Kui protsessor, milline? Mälu välja vahetada jne? Kaart tundub ka nõrk olevat..

 

 

E: Mis see overclock ka endast kujutab, CPU läheb kiiremaks, aga siis on mängimisel risk ,et kuumem on ka?

Muudetud liikme even'i poolt

signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Protsessori võid panna mõne quad core q6600 näiteks ja veidike parem video ning paar gb rammi ka.

 

Overclock vajab rohkem süvenemist ja korralikku jahutust.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma tõin DiRT3 näiteks lihtsalt. Üks asi jäi mulle arusaaamatuks. Hetkel on mul 2.5GHZ protsessor eks. Ja kui ma ära tahan vahetada, siis otsin vastava socketiga mis mulle sobib , vahetan selle kiibikese ära ja asi ants?

http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU/AMD-Athlon-II-X3-460-34Ghz-15MB-95W-Socket-AM3-125925

Mis sellest arvate muidu.. 3.4ghz vist päris püss värk


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selleks, et vahetada protsessorit, pead teadma oma Socketi nime, sest LGA1155 protsessor Socket 478 peale küll ei sobi :P Samas ka AM3 ja LGA1155: kaks erinevat sloti. Kui sul Inteli protsessor, siis on Socket kindlalt LGA oma. AMD protsessorid jäta kohe mängust välja.

Teiseks, protsessori vahetamine on suhteliselt täpne töö. Valesti peale toppida võib väga kergelt.

Kolmandaks, maksimaalseks jahutuseks peab olema protsessori ja ventilaatori vahel termopastat.

 

Mina soovitaks sul jätta see protsessor, Core2Duo enamvähem normaalne. Vaheta parem graafika ära, HD 3 series suht aegunud kraam. Praegu saaks HD 6 series 80-100 euroga kätte (mul endal HD6670, DiRT3 kõrge graafika peal, 30-40FPS).


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Inteli viskaks minema, ostaks uue emaplaadi nt GIGABYTE GA-970A-D3 usb 3.0 on mass

prose ostaks AMD FX Quad-Core Processor 4100 (3.6 GHz) RAM mälu 4gb oleks küll...

Corsair XMS3 4GB PC3-12800 DDR3 Dual Channel 1600MHz tundus parim valik...

Kraafika kaarte on igasuguseid, ise valiks passiiv jahutusega, väiksed ventilaatorid lagunevad paari kuuga.. Btw mis mõttega sa 30-40fps pelad`?

Inimene näeb 20Fps.

Endal muidu ATI Radeon HD 5450 veab kõik pelad välja, aga kui Shader 4.0 tuleb ei ole sellega midagi teha. :D 40€ maksis..

 

Sellise jama peale läheks võibolla 300€ olenev mis psu sul on, kui alla 500 siis võiks võimsama osta..

 

Mis MB sul on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis asja sa "imelikpoiss" räägid ?

 

Lagune need ventilaatorid midagi ära. Selle inimese FPSi nägemise üle parem ei hakka üldse vaidlema, nii tobedat juttu pole pikka aega kuulnud. Sujuv fps on 60 kaadrit sekundis umbes.

 

 

Teemalgatajale, mis jahutust sa kasutad protsessori peal ? Stock ? Kui mitte stock siis võiksid üritada kellata proset natuke. Kuidas täpsemalt teha seda uuri internetist ja tee endale põhilised mõisted selgeks. Paar näpunäidet. Voldi tõstmine tõstab kõvasti temperatuuri ja volti tõstetakse protsessoril väga väikeste "komakohtade" jagu. Clokimine ise toimub siis FSB tõstmisega. Näiteks tõstad FSB-d 50 ühikut. Teed restardi, vaatad kas pilt tuleb ette. Kui tuleb siis mängi näiteks miskit või tee 3dmark läbi ja jälgi temperatuure. Kui stabiilne siis tõsta BIOSist veel näiteks 30. Ja nii kuni enam masin pole stabiilne, BSOD, kokkujooksmised jms. Kui pole volti tõstnud veel siis tõsta paar astet ja vaata kas oled mingisugust stabiilsust saavutanud. Umbes nii väga kokkuvõtvalt ja lihtsalt seletatult see asi käib. Samuti on oluline veel mälu timingutega mängimine jne. Tegemist on keerulise asjaga aga lugedes ja asja mõistusega võttes saab midagi korraldatud. Kuskil 3.5ghz võib piiriks olla, üle mille pole mõtet enam erilist.

Peale selle võiksid muretseda natuke asjalikuma videokaardi ja lisa paar gb mälu ei tee ka paha.

 

Ma ei tea kuidas sinu inglise keele oskus on aga internetis on väga palju õpetusi clockimise kohta. Ma olen näinud ühte päris head eesti keelset samuti aga hetkel ei leia.

Natukene infot veel http://www.wikihow.com/Overclock-a-PC


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jahutus on stock ja clockima ma usun ,et nagunii ei hakka...

http://ark.intel.com/products/35348/Intel-Core2-Duo-Processor-E7200-%283M-Cache-2_53-GHz-1066-MHz-FSB%29

Leht ütleb et LGA775 Sockets supported.

 

Carbon605: protsessor alles? Minu meelest jääbki just see 2.5GHZ väheseks, või on videokaart mängude juures olulisem?

 

 

Pmst üldjoontes mingi 3ghz ringis prose, veits rohkem mälu ja parem videokaart oleks pöörfekt. Tõsist plaani ehitama hakata hetkel pole, aga väike huvi on, juppide valik on sitaks suur lihtsalt..


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui ta ostab keskmise klassi videokaardi siis pole häda midagist.

Me ei tea samuti eelarvet.

Muudetud liikme Uf0'i poolt

b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

OC puhul vastab Uf0 jutt täiesti tõele, samas võiks veel mainida, et algajale vast oleks mõtekam jätta voldid automaatse peale, sest vähene/kõrge voldi tõstmine võib siis just prose ära suretada/põletada.

E7200 pole väga hull prose veel tegelt, selles suhtes et HD3800 jääb kindlasti enne jalgu kui prose.

Kasvõi võtta mõni kasutatud HD4870, HD5k seeria puhul võiks mõelda kindlasti prose vahetusele, HD4k oleks nagu suht piir selle E7200 jaoks.

Kui ikka prose vahetamine käiku läheb, siis nt 2-tuumalisi P8600 saab üsna hää hinnaga, klokkuvad ka nagu soe sai. Samas saaks veel miski Quad Core osta, kuid üldiselt ei ole Quadidega kursis, olen jätnud selle etapi vahele ja otse Sandy Bridge'le üle läinud.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.