Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Serverid24.EU Mänguserverite Rent!

Soovitatud postitused

hRhxg.png

Serverid24.EU Mänguserverite Rent!

 

 

Mida pakub Serverid24.EU?

Serverid24.eu pakub klientidele parima hinna, kvaliteedi ja jõudlusega mänguservereid.

 

Mis mänguservereid me pakume?

Counter-Strike 0.65€ per slot Kolmele esimesele tellijale on hind 0.45€ per slot.

SA:MP 0.10€ per slot

 

Mida saab kaasa klient?

- Mugava mänguserveri halduspaneeli

- FTP ligipääsu

- Staabiilse FPSi 1000FPS

- Mugava serveri pordi 27015, 27020, 27030 etc...

 

- Me omame swedbanki kui ka SEBi.

 

Meie kontakt andmed.

Email/MSN: info@serverid24.eu

Koduleht: Serverid24.eu

 

Teema veel täiendamisel!

Muudetud liikme NEEDSKILL'i poolt

image.php?type=sigpic&userid=31924&dateline=1438160851

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teema puhastatud algataja soovil. Soovin edu serverite äriga :)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Huvitav, nii pestakse siis nahk puhtaks ?

 

 

EDIT: ma ei ole enda teemast lasknud kunagi midagi kustutada, kui oli siuke arvamus või juhtum siis las oli. Kui keegi mingit mõistlikku seletust ei anna siis teen postitused nähtavaks.

Muudetud liikme Uf0'i poolt

b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kriitikat ei talu, siis pole mõtet kuhugile foorumile teemat üles pannagi :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Te ei sa ikka mitte kui midagi aru. Lugege mu eelmist postitust ja siis tulge seletama :)

 

just got owned :)

 

ärge kritiseerige väikseid poisse, las tegelevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See teema tuleks hetkeseisuga üldse sulgeda, sest minuni ei ole ikka jõudnud infot serveri andmete kohta, mis tähendab seda, et "minu" server on maas. Teema puhastati, sest serverite rentija ei suutnud tõde taluda. Lõpetage see jama ära, muidu varsti istub keegi teil kukil ja nõuab serveri rendi eest raha tagasi.

 

// Endiselt ei soovita kellegil servereid antud isikult/isikutelt tellida.

 

Huvitav, nii pestakse siis nahk puhtaks ?

 

 

EDIT: ma ei ole enda teemast lasknud kunagi midagi kustutada, kui oli siuke arvamus või juhtum siis las oli. Kui keegi mingit mõistlikku seletust ei anna siis teen postitused nähtavaks.

 

Oleks väga meeldiv kui sa eelmised postitused päevavalgele tooksid :smile:

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See teema tuleks hetkeseisuga üldse sulgeda, sest minuni ei ole ikka jõudnud infot serveri andmete kohta, mis tähendab seda, et "minu" server on maas. Teema puhastati, sest serverite rentija ei suutnud tõde taluda. Lõpetage see jama ära, muidu varsti istub keegi teil kukil ja nõuab serveri rendi eest raha tagasi.

 

// Endiselt ei soovita kellegil servereid antud isikult/isikutelt tellida.

 

 

 

Oleks väga meeldiv kui sa eelmised postitused päevavalgele tooksid :smile:

 

Asi on selles, et Sinu suhtumisega ei tahagi keegi Sinuga tegemist teha. Kui tekkivad probleemid siis peab ikka korrektselt rääkima, mitte negatiivselt korraga kallale lendama. Pealegi, said sa serveri täiesti tasuta mis tähendab, et Teie pole meie kõige suureim prioriteet!

Teema puhastati kuna moderaator leidis et tegu oli spammiga, kogu selle ühe postitusega tekkis snowball effekt millega lõid kõik teised kampa.

Oled sa enda spam folderisse vaatanud äkki? Kuna tegu on uue serveri hostiga siis vigu võib leiduda, saaks aru kui oleksime juba tuntud ja mõnda aega siin äris siis on selline suhtumine enamvähem lubatud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Asi on selles, et Sinu suhtumisega ei tahagi keegi Sinuga tegemist teha. Kui tekkivad probleemid siis peab ikka korrektselt rääkima, mitte negatiivselt korraga kallale lendama. Pealegi, said sa serveri täiesti tasuta mis tähendab, et Teie pole meie kõige suureim prioriteet!

Teema puhastati kuna moderaator leidis et tegu oli spammiga, kogu selle ühe postitusega tekkis snowball effekt millega lõid kõik teised kampa.

Oled sa enda spam folderisse vaatanud äkki? Kuna tegu on uue serveri hostiga siis vigu võib leiduda, saaks aru kui oleksime juba tuntud ja mõnda aega siin äris siis on selline suhtumine enamvähem lubatud...

 

Ohoo, nüüd järsku olete teie ka selle äriga seotud? Vaat mis kõik huvitav välja tuleb. Loomulikult ei ole mina teie prioriteet, aga jutt on sellest, et kui te ei suuda tagada serverite aktiivsust, siis mis äri see on? Kas hetkel on VPS üleval? Ma väga kahtlen. Mis puutub siia see, kas ma sain selle serveri tasuta või mitte. Kas oma serveri adminitele ütlen, et sain selle serveri tasuta ja seega ei ole minul teile õiguste tagamine tähtis?

 

Mina isiklikult arvestasin sellega, et server on minu käes 2 kuud ja selle ajaga jõuan mingigi kasumi selle pealt teenida, aga tuleb välja, et eksisin.

 

Mis puutub nüüd nende postituste kadumisse, siis see on küll puhas jama. Miks kustutati ära postitus, kus soovitasin servereid mitte tellida kuna VPS on maas? Uf0'l näiteks on teema all küll negatiivsed postitused olemas ja ta ei kavatsegi neid ära kustutada.

 

Teema puhastati kuna moderaator leidis et tegu oli spammiga, kogu selle ühe postitusega tekkis snowball effekt millega lõid kõik teised kampa.

 

Kulla inimene, me ei rääkinud siin ilmast vaid sellest samast teie ärist, mis ajast see offtopic on?

Mis puutub teiste kommentaaridesse, siis igaühel on õigus oma arvamusele ja seda keelata oleks patt. Hetke seisuga on võimalik vanad postitused vist isegi taastada!

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.