Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Cactus mänguserverid & VPS-d

Uus CS 1.6 mänguserverite rent? + EAC  

34 liiget on hääletanud

  1. 1. Uus CS 1.6 mänguserverite rent? + EAC

    • Telliksin kindlalt
      6
    • Pakuks huvi
      18
    • Kindlasti mitte, gamehost käib küll.
      10


Soovitatud postitused

Teeksin siis väikest turu uuringut, kui paljud oleksid huvitatud uuest

EAC mänguserverite rentimisest.

Hind kujuneks natukene kallimaks kui gamehost-s kuid lubaks paremat kvaliteeti.

 

Alla 50 huvilise jääks asi vast katki, kahjuks

 

Testiserver: 212.47.210.50:27015

212.47.210.50:27016

Muudetud liikme alaK'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleneb kõik kvaliteedist!


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei oska veel nii täpselt öelda, aga ehk mingi 12 sloti / 15

 

Kas ma sain lausest õigesti aru , 12 sloti = 15 EUR ?

Paranda mind , kui sain valesti aru ...:)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et sa said õigesti aru, Karl.

15 eur 12 sloti eest oleks täiesti okei, gh pakub küll tasuta aga neil on non-steam serveritega põhi all + jäävad veel kasumissegi ning olen kindel, et varsti ka neil eac maksab :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei huvitu, kuid miks on gamehosti mainimine viimases valikus nii oluline? Teilt ei rendi, siis kindlasti sealt? :D On ka teisi hoste, just sayin'.. ;). Edu igatahes ja hea ettevõtmine igaljuhul, väärt proovimist.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
12 sloti / 15 EURI kuus jah.

Gamehost.ee mainisin sellepärast, et on ainukene Eestis kes ka EAC-ga servereid pakub.

Nonsteam / public serverid me pakkuma ei hakkaks.

 

Ma pakun, et tellijaid poleks.. Põhjus siis:

  • Liialt hinnaline(loe: kallis)
  • Non-Steam on rohkem populaarne, kui steam(seega serverid oleksid tühjad ning keegi ei taha neid rentida).


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

50 huvilist sa ei leia eluilmas. Jääb segaseks kas oled Cactuses mingi asjapulk või eraklient. Kui tellid sealt ainult vpsi, siis ma sooviksin näha, kuidas sa paned siis 50 12slotist serverit sealse kõige kõvema VPSi peale jooksma. Hind ka imo kallis, arvestades seda kui odavalt GameHostist EAC serveri saab. :)


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

EACil see jh veits jama, et alates 50serverile litsents saadaval. Ega gh'l ka 50serverit ei jookse kuid jh. Ise ootan pikemat aega juba mingit normaalset EAC pakkujat Eestis. Maksaks kasvõi 1EUR slot peaasi, et server oleks korralik.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peaaegu 1eur/slot maksab juba stabiilne non-steam server ning sa tahad 1eur/slot saada? Teenusepakkuja maksab ise peale ju :D


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Postitan ka siia, kui GameHost -ist räägitakse.

 

EAC SMS server

5838b04cff0e5a8.png


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Peaaegu 1eur/slot maksab juba stabiilne non-steam server ning sa tahad 1eur/slot saada? Teenusepakkuja maksab ise peale ju :D

 

No kui ok-serversi lag paska tahad siis tuleb jh 1eur maksta.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma igakord mõtlen et mis värk sellega on. Eestis siin osad mehed reklaamivad 50 sendi eest 1000fps. Huvitav kuidas nii plaanitakse areneda või üldse kasumisse isegi jõuda ? Ja siis 80 sendi eest oodatakse juba hommikukohvi voodisse, EAC, veebihosti ja 24/7 supportit absolootuselt kõigega. Kuidas leida seda pluginat, miks mu admin kiri pole roheline jms ? Kui natukegi maksta juurde siis saaksite vähemalt stabiilse hosti aga mitte EAC-i.

 

Palun vaadake ühe korraliku hostingu hinnakirja. Näete hinda ?.

 

shot_23042012_200502.png

 

Ja nüüd tullakse rääkima , et 1.25€ slot või mis siin oli jutuks on kallis ? Mis te teete nalja ? Tehke kasvõi elementaarne arvutus. Löö hind pooleks saad ühe sloti EAC litsentsi ja siis ülejäänud 60 sendi sisse peab jääma 1000fps hosting ? Tõsiselt loodate seda ? Kas teil üldse on aimu palju võtab server resurssi kui seda vana ja arust mängu jooksutada 10 korda kiiremini kui ta mõeldud on/oli ? Ma ütlen ära et kui mina hakkan pakkuma EAC-i siis on see hind vähemalt 1.50€ SLOT! 1€ slot tähendab seda, et kui on oma server siis pead sa juba kuskil 70-100 slotti rentima et saaksid serveri majutustasu tagasi pluss EAC litsents. See teeb jämedalt võttes 150-200 slotti kuus peab rentima üldse, et ise kuu lõpus peale ei maksa. Asja point on see et oleks millega investeerida peate maksma sloti eest rohkem, seda paremaks läheb kvaliteet ajapikku ja rahuolevamad on kliendid! See, et te saate siin 1 euro eest EAC serveri 1000fps on täielik kingitus aga samas tuleb meeles pidada, et siis ei kuuleks vingumist, ei taba, natuke läägiks nagu vms iganes. See kõik sellepärast kuna inimesed ei taha maksta kvaliteedi eest vaid ootavad meie supper VPS hostijaid et sealt saada 50 sendi eest slot koos mašaasi, hommikusöögi ja EAC-ga.

 

EDIT: Jäi mainimata see, et eestis on sidekulud päris kallid ja sellepärast on ka asjad kallimad aga välismaalt siia ühendus kehv. Kui võtta nii laias-laastus siis 100€ eest saab suvaliselt välismaal juba korraliku serveri koos majutusega kuuks ajaks aga meil saab vaevalt kasti ära majutatud. Mõelge sellepeale ennem kui tulete siin rääkima, et 1 euro on hingematvalt kallis.

 

Ning pika jutu kokkuvõtteks ärge kujutage endale ette pragustest mingitest hiigelkasumitest.

 

Huhh

Muudetud liikme Uf0'i poolt

b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma igakord mõtlen et mis värk sellega on. Eestis siin osad mehed reklaamivad 50 sendi eest 1000fps. Huvitav kuidas nii plaanitakse areneda või üldse kasumisse isegi jõuda ? Ja siis 80 sendi eest oodatakse juba hommikukohvi voodisse, EAC, veebihosti ja 24/7 supportit absolootuselt kõigega. Kuidas leida seda pluginat, miks mu admin kiri pole roheline jms ? Kui natukegi maksta juurde siis saaksite vähemalt stabiilse hosti aga mitte EAC-i.

 

Palun vaadake ühe korraliku hostingu hinnakirja. Näete hinda ?.

 

shot_23042012_200502.png

 

Ja nüüd tullakse rääkima , et 1.25€ slot või mis siin oli jutuks on kallis ? Mis te teete nalja ? Tehke kasvõi elementaarne arvutus. Löö hind pooleks saad ühe sloti EAC litsentsi ja siis ülejäänud 60 sendi sisse peab jääma 1000fps hosting ? Tõsiselt loodate seda ? Kas teil üldse on aimu palju võtab server resurssi kui seda vana ja arust mängu jooksutada 10 korda kiiremini kui ta mõeldud on/oli ? Ma ütlen ära et kui mina hakkan pakkuma EAC-i siis on see hind vähemalt 1.50€ SLOT! 1€ slot tähendab seda, et kui on oma server siis pead sa juba kuskil 70-100 slotti rentima et saaksid serveri majutustasu tagasi pluss EAC litsents. See teeb jämedalt võttes 150-200 slotti kuus peab rentima üldse, et ise kuu lõpus peale ei maksa. Asja point on see et oleks millega investeerida peate maksma sloti eest rohkem, seda paremaks läheb kvaliteet ajapikku ja rahuolevamad on kliendid! See, et te saate siin 1 euro eest EAC serveri 1000fps on täielik kingitus aga samas tuleb meeles pidada, et siis ei kuuleks vingumist, ei taba, natuke läägiks nagu vms iganes. See kõik sellepärast kuna inimesed ei taha maksta kvaliteedi eest vaid ootavad meie supper VPS hostijaid et sealt saada 50 sendi eest slot koos mašaasi, hommikusöögi ja EAC-ga.

 

EDIT: Jäi mainimata see, et eestis on sidekulud päris kallid ja sellepärast on ka asjad kallimad aga välismaalt siia ühendus kehv. Kui võtta nii laias-laastus siis 100€ eest saab suvaliselt välismaal juba korraliku serveri koos majutusega kuuks ajaks aga meil saab vaevalt kasti ära majutatud. Mõelge sellepeale ennem kui tulete siin rääkima, et 1 euro on hingematvalt kallis.

 

Ning pika jutu kokkuvõtteks ärge kujutage endale ette pragustest mingitest hiigelkasumitest.

 

Huhh

 

lugesin ka selle läbi :D

päris asjalik tekst.

et jah Kvaliteet loeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No kui ok-serversi lag paska tahad siis tuleb jh 1eur maksta.

 

OK-Serversil on täiesti stabiilsed serverid ning olen alati rahule jäänud. Tal on see rent üldse väga stabiilne, tema teemas siin pole keegi vingunud. Stabiilne rent + väga hea support.

 

Olen Taaviga ka täiesti nõus, 1€/slot eest mingit eaci + serverit saada on küll väga suur kingitus ning kõik tahavad ju ka kvaliteeti seega läheb asi vähemalt 1.50€ peale ja see on täiesti normaalne, sest EAC litsents pole sugugi odav ning ka teised maksud on vaja maksta (majutus jne) Ei ole mõtet vinguda, et hind on kõrge, me elame siiski Eestis.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
50 huvilist sa ei leia eluilmas. Jääb segaseks kas oled Cactuses mingi asjapulk või eraklient. Kui tellid sealt ainult vpsi, siis ma sooviksin näha, kuidas sa paned siis 50 12slotist serverit sealse kõige kõvema VPSi peale jooksma. Hind ka imo kallis, arvestades seda kui odavalt GameHostist EAC serveri saab. :)

 

Töötan jah Cactus Hostingus.

 

Väga õige jutt Ufo.

Polegi plaanis ülemüüa, ega mingeid "hiigelkasumeid" teenida.

Lihtsalt olles ise ka mängur ja hetke seisuga on meil piisavalt resurssi üle, siis me mõtlesime pakkuda ainult EAC servereid, mis "tabavad".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üle resurssi ? see tähendab mõni xen pv või openvz virtuaalmasin ? Või mõni server milles kodulehed aga resurssi üle ? Kui kummalegi küsimusele sõna jah siis võib kohe ära unustada. Mänguserver, min os install ilma igasuguste lisadeta ja äärmisel juhul mysql ka samas masinas kui mõnele serverile vaja. Muidugi sinna juurde vastavalt serveri rauale tehtud kernel.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Üle resurssi all pean silmas tühja füüsilist serverit.

Kõikides Cactuse masinates jookseb opensuse 11.4 =)

Kõik oleneb sellest kui palju mänguservereid resurssi hakkavad võtma ja kui palju me müüa suudame.

Juhul kui resurssi jääb üle, siis tõenäoliselt läheb sinna ka mingi virtuaalmasin.

Muudetud liikme alaK'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahjuks opensusega ei ole väga midagi teha mänguserverite rendis


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uf0 , minu teada kasutab Ok-Servers ka opensuse , viimati kui küsisin , tuli selline vastus.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tehniliselt pole ühelgi vahet aga default installidel on palju vahet lihtsalt. Väga palju kasutut kraami tuleb kaasa millest pole kasu , vaid kahju.

Korralik debiani install puhastatult ja idles töötab mäletamist mööda 11 servicet vaid ja võtab mälu 70mb.

Ma ise võtan hoogu juba pikemat aega et vahetada enda peamisel serveril ka OS Debiani vastu. Hetkel on Centos. Ilus ja turvaline aga kahjuks mitte nii hea kui Debian.

 

 

Lihtsalt 5 aastase kogemuse juures serveritega on minu valikuteks Debian või Centos. Centos siis kui asi peab olema tõsiselt turvaline, töökindel. Näiteks cloud, vps, veebimajutus, tõsiselt missioonikriitilised serverid.. Debian ( mitte et vähem turvaline nüüd oleks) siis kui vaja kiiret ja effektiivset OS-i

Muudetud liikme Uf0'i poolt

b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.