Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline taal3

Steam Kasutajate müüa Saiake.

Soovitatud postitused

Pilt millel olen sulle kandnud 17 euri

http://imageshack.us/f/406/arve.png

Maksa ära ja ära taidle mul palju tõendeid.

 

3RD PERSON SCAM. Mina ei hakka enda taskust sulle maksma raha tagasi, asja mida sa minult otse ei ostnud.

Too steam mille sa "ostsid" on müüdud Keksile. Ma ei hakka sulle asja eest maksma tagasi mida ma sulle pole andnud.

 

/// admin, ma ei viitsi temaga vaielda, mina ei hakka talle raha maksma enda taskust.

/// mina pole talle seda müünud. pistke ban kui leiate et see on "õiglane"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline taal3
Author of the topic Postitas (muudetud)

scaled.php?server=812&filename=steamuu.png&res=landing

 

steamtagasi.png

 

Pildil näha, et kasutajale tegi recovery steami algne omanik pedrofsc@gmail.com

 

Keksiga pole see kuidagi seotud ja ei tunne kah sellist.

Muudetud liikme taal3'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
scaled.php?server=812&filename=steamuu.png&res=landing

arve.png

steamtagasi.png

 

Pildil näha, et kasutajale tegi recovery steami algne omanik pedrofsc@gmail.com

 

Keksiga pole see kuidagi seotud ja ei tunne kah sellist.

 

Ei, pildil näeme et sa oled pannud uue emaili mis on unverified. Kui steam oleks tagasi tõmmatud poleks sa seal sees.

Rohkem ma siia teemasse enda nägu ei pista, peace.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline taal3
Author of the topic Postitas

Steami kasutajanimi pedrofsc. Email kes tagasi tõmbas oli pedrofsc on raske m6ista v6i. K6ik mängud olid ostetud steam storist kasutas krediitkaardi andmeid et tagasi saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa polegi talle midagi müünd aga ta kandis sulle ju raha ! ja kanna see raha lihtsalt tagasi mis moodi sa miinusesse jääd kui 2 inimest sulle 17 euri kandnud su jutt ültse ei klapi

 

Kui sa näinud pole ,siis ta juba banned!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa polegi talle midagi müünd aga ta kandis sulle ju raha ! ja kanna see raha lihtsalt tagasi mis moodi sa miinusesse jääd kui 2 inimest sulle 17 euri kandnud su jutt ültse ei klapi

 

2 inimest? Selline tunne nagu siin foorumis 11 aastased ainult. Kuule, see oli 3rd person scamming. See keks r22kis samal ajal nii saiakesega kui ka taaliga. Keks kysis saiakese k2est andmeid ja siis andis neid taalile ja pmst nii see raha tuligi saiakesele ja ta andis konto keksi k2tte. Saiake ei pea raha saatma kuna see oli taali puhas lollus, noh mis teha kui 12 aastane on ja ei viitsi asja uurida.

 

Huvitav, miks saiake banned on. Siin olid sarnased juhtumid modedega ja admiinidega kuid nad nagu n2ha pole banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX
Author of the topic Postitas
2 inimest? Selline tunne nagu siin foorumis 11 aastased ainult. Kuule, see oli 3rd person scamming. See keks r22kis samal ajal nii saiakesega kui ka taaliga. Keks kysis saiakese k2est andmeid ja siis andis neid taalile ja pmst nii see raha tuligi saiakesele ja ta andis konto keksi k2tte. Saiake ei pea raha saatma kuna see oli taali puhas lollus, noh mis teha kui 12 aastane on ja ei viitsi asja uurida.

 

Huvitav, miks saiake banned on. Siin olid sarnased juhtumid modedega ja admiinidega kuid nad nagu n2ha pole banned.

 

TYS0Nil on õigus, saiakesele tuleks teha unban.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline taal3
Author of the topic Postitas (muudetud)

Lol ma rääkisin õige saiakesega pildilt ta msn ilusti näga ju.

 

Raha kandsin laupäeval ja kasutaja sain kui raha oli talle kohale läinud esmaspäeval.

Muudetud liikme taal3'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline taal3
Author of the topic Postitas
siit lugedes ss ta ytles ju et ta ei p22senud enda msni vms?

Muidugi pääses ta ajas segast siin kokku. Siis läks alles msn välja kui ma ütlesn, et kasutaja tõmmati tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.