Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Eem, tõstke oma krediit ümber. Sõltuvalt millal te seda kasutasite võite saada banned kuna mu IDE eemaldas teatud koodi mis muutis user agenti. Seega neil oli lihtne leida teid. Kes tahab siis parandatud versioon on siin.

 

http://minus.com/m2szjJoRr/

 

Ning enne kui keegi nutab siis ma tuletan seda meelde:

NB: Ma ei ole vastutav teie kasutajate ees või mis nendega võib juhtuda. Ehk, kui banned saate siis ärge mulle nutke.

"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tundub, et l6vi ei suuda seda enam detectida ja sai pahaseks mu peale :( Ähvardas kohtuga ja puha, ma seda maha ei hakka võtma aga uuendama ka ei hakka. Ning kui nad paari päeva pärast uuendavad koodi siis see vist enam ei tööta anyway :bored:


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi ültse valgels maailmas ka mängib ja kui suur kuulsus on?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundub, et l6vi ei suuda seda enam detectida ja sai pahaseks mu peale :( Ähvardas kohtuga ja puha, ma seda maha ei hakka võtma aga uuendama ka ei hakka. Ning kui nad paari päeva pärast uuendavad koodi siis see vist enam ei tööta anyway :bored:

 

ftw.

 

Kui ise updatima ei hakka, siis võiksid source koodi sheerida vms.. ? Annaks põhjuse mulle c# ära õppida :D

 

Oleks jah hea, kui saaks. :D


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lauajalg on praegu vihane... Temasõnul nad saavad seda detectida , kuid nad ei viitsi koodi muuta nii pidevalt.

Ja teen crimele tohutu promo , ja ütlen teile seda , mida l6vi ise jutukas ütles: Mäng toodab kahjumit! Seega ärge tellige kreda , sest ükspäev läheb lihtsalt mäng kinni (Või lastakse lauajalg lahti)!


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lauajalg on praegu vihane... Temasõnul nad saavad seda detectida , kuid nad ei viitsi koodi muuta nii pidevalt.

Ja teen crimele tohutu promo , ja ütlen teile seda , mida l6vi ise jutukas ütles: Mäng toodab kahjumit! Seega ärge tellige kreda , sest ükspäev läheb lihtsalt mäng kinni (Või lastakse lauajalg lahti)!

 

Muidugi nad saaks, see ei oleks nii raske :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kas korralikku CAPTCHA-t on siis nii raske panna?

Ma enne uurisin eri OCRe ning kahjuks ükski vabavaraline neid ei suutnud lahendada. Küll aga on teenuseid mida saab sellega siduda mis kasutavad odavat tööjõudu indias ja need lahendavad need sulle 10-20s ära.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ütlen kohe kõigile. Ma ei anna kellegile seda source, mul ei ole soovi olla nendega vaenus kuna mulle on see ainult lõbu ning ma saavutasin oma eesmärgi.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ütlen kohe kõigile. Ma ei anna kellegile seda source, mul ei ole soovi olla nendega vaenus kuna mulle on see ainult lõbu ning ma saavutasin oma eesmärgi.

 

Muuda esimeses postituses info ära siis.


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

toimib küll, kuid see on natuke poolik, ning henry ei arenda seda edasi, kuna kui teeb siis lõvi annab asja kohtusse.

Asi jookseb tõesti "kooma" kuna, mingi asi on seal vigane siis saad mingi 15min kasutada ja siis avad clienti uuesti ja saad edasi lasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus: Kui odav see india tööjõud on? :D

Kas EV seadustes on keelatud mingisuguseid macrosid teha võõrale mängule vms?

See on pmst sama nagu Bot runescapele... Vaevalt ta kedagi kohtusse annab , Crimes eelnevaldki bote olnud


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Küsimus: Kui odav see india tööjõud on? :D

Kas EV seadustes on keelatud mingisuguseid macrosid teha võõrale mängule vms?

See on pmst sama nagu Bot runescapele... Vaevalt ta kedagi kohtusse annab , Crimes eelnevaldki bote olnud

No ühe captcha vastus on umbes 0.0001$ - 0.001$

Ning ma ei ole täpselt kursis seadustega aga see ei ole kindlasti lubatud. Ning kui asi jõuaks kohtusse siis nemad võidaks arvatavasti aga see summa ei oleks eriti suur. Ning RS macrod on antud kohtusse ning Jagex on need ka võitnud.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga näiteks powerbot on ikka töövõimeline , seega tuleb lihtsalt kogu kupatus kuhugi diktaatorliku riigi alla panna , kus sellised seadused ei kehti , muidugi mingi tillukese mängu , nagu crime jaoks , pole sellel mõtet.

 

Huvitav kas need aasialased mu crime kasutajat ei tahaks arendada :D

Muudetud liikme Makaveli'i poolt

CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.