Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

www.bdserver.org Rendime tasuta CW servereid24/7 + mänguserverid!

Soovitatud postitused

http://www.bdserver.org Alustas 2012 aastal.

Meie kodulehelt saad rentida täiesti tasuta 24/7 CW Steam server(1000fps+VAC[valve.anti.cheat])

Serveritel on supper tabavus.

Hetkel 9 steam cw serverit ja 1 nonsteam cw server.

Rendime ka mänguservereid 15-32 slot /slot=0.6€ ! ! !

 

FTP ligipääs (3GB)

Serveri mängukohti alates 15 slotist

Steam serveritel VAC tugi (Valve anti cheat)

Teie server meie kodulehel,"Serverid" all.

Fast DL (3GB)

Soovikorral ka emaile(teieemail@bdserver.org) /

Soovikorral foorum /bdserver.org/teiefooruminimi

 

Lisainfo kodulehel: http://www.bdserver.org

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Widescreenis koduka textid paikast ära. mingi taust v6iks kh teine olla kui must aga EDU!


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Koduhost? Tundub nii kuna hostid win xp'lt ja ping suht ebastabiilselt kõrge.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Oled sa proovinud üldse mängida serveris? Ping ei ole mittekellegil kõrge ! Kuna internetikiirus on 100/100mb/s. !

Koduhost? Mul on ruum kus on serveri arvuti, ventilaatorid et piisavalt jahutust saaksid! Samuti on gamehost.ee HOMEHOST! Kõik nad on! Dedicated server, ilmselgelt oled ka sina see kes asjadets väga ei jaga. Tahad panen serveriarvutil linux peal, siis arvad et mul ple homehost?

Koduhost? Tundub nii kuna hostid win xp'lt ja ping suht ebastabiilselt kõrge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gamehostil ei ole homehost neil on serverid majutuses. Serverid jooksevad siis sinu koduneti peal või on server majutuses kuskil? Ping minul hetkel 60-70.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eks igaüks tõlgendab seda pilti omamoodi :

 

KODUOST.PNG

GameHosti serverites ping 20 - 25


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

49 ehk pmst 50 :) Jah , laggab :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

zon1993 neil ei olegi seda kirjas .:D

Sa lähed sinna kus need serverid on . Siis võtad p ja rcon pw :D tajur.


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Surnult sündinud üritus.

 

Paraku on eestlastel soome elisa võrku palju rohkem "hop-e" kui eestis olevasse serverisse/serveritesse ja see tõstab pingi.

 

Seletuseks mis on hop siis lugeda seda http://en.wikipedia.org/wiki/Hop_(networking)


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

suht offtopic aga ytleb ära mis öelda on.

kui teil ping 40-50 ja läägab siis teil lihtsalt sitt arvuti, endal on näiteks okserveri hostilt renditud vip.ee servud mis peaaegu kokuaeg inimesi täis, ping vahest ikka laes 140 jne, läägi pole nähagi ainult hpk kicke tuleb.

 

asi kinglasti ka selles et ma soomes ja helsingist natsa yle 200km kaugusel, aga läägi pole.

 

käisin mingis teie poolt renditud serveris ja tulemus selline. ma ise elan helsingist 200km kaugusel sama kus teie, ping alla 30 ei old

 

_213.png


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu ma ennem ütlesin et majutatud on ta Elisa võrku ja kui lähemalt uurides siis on majutatud ta koduse interneti taha. Jääb võimalus et on majutatud kuhugi aga äärmiselt kehva võrgu taha. Milles ma muidugi kahtlen.

Muudetud liikme Uf0'i poolt

b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
suht offtopic aga ytleb ära mis öelda on.

kui teil ping 40-50 ja läägab siis teil lihtsalt sitt arvuti, endal on näiteks okserveri hostilt renditud vip.ee servud mis peaaegu kokuaeg inimesi täis, ping vahest ikka laes 140 jne, läägi pole nähagi ainult hpk kicke tuleb.

 

asi kinglasti ka selles et ma soomes ja helsingist natsa yle 200km kaugusel, aga läägi pole.

 

käisin mingis teie poolt renditud serveris ja tulemus selline. ma ise elan helsingist 200km kaugusel sama kus teie, ping alla 30 ei old

 

_213.png

 

Antud server milles käisid -:BdS:- #1 Official IP: 188.92.161.90:27025 on üldse gamehost.ee'lt renditud. Jutt teemas käis bdserver.org serveritest...


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
suht offtopic aga ytleb ära mis öelda on.

kui teil ping 40-50 ja läägab siis teil lihtsalt sitt arvuti, endal on näiteks okserveri hostilt renditud vip.ee servud mis peaaegu kokuaeg inimesi täis, ping vahest ikka laes 140 jne, läägi pole nähagi ainult hpk kicke tuleb.

 

asi kinglasti ka selles et ma soomes ja helsingist natsa yle 200km kaugusel, aga läägi pole.

 

käisin mingis teie poolt renditud serveris ja tulemus selline. ma ise elan helsingist 200km kaugusel sama kus teie, ping alla 30 ei old

 

_213.png

 

Suht haledalt jäid vahele. Gamehost rent on parem.. ;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Antud server milles käisid -:BdS:- #1 Official IP: 188.92.161.90:27025 on üldse gamehost.ee'lt renditud. Jutt teemas käis bdserver.org serveritest...

 

no mina ei tea, nende kodukalt selle ip sain arvasin et nende rentutud kh siis. aga isegi kui ping 150 siis pole lagi nähagi, ei tea mis läägist teie räägite kui ping 40.

 

aga unustage siis kk6ik mis ma ytlesin.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.