Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

2013. aasta jaanuaris läheb Tallinn üle tasuta ühissõidule

Soovitatud postitused

VIP

Tallinna ühistranspordi küsitlusel osales 68 059 inimest ning tasuta sõitu toetas 75,5 protsenti vastanutest, selgus tänasel pressikonverentsil.

 

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/delfi-videod-2013-aasta-jaanuaris-laheb-tallinn-ule-tasuta-uhissoidule.d?id=64127985

 

 

Mida keegi arvab?

Ise arvan, et see on hea ja aitab inimesi kelle on rahalisi raskusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enamus nagunii sõitsid jänest seal. Tasuta ühistransport ei tohiks väga ulme kahjumit tuua, sest kokku saab hoida kontrollöride pealt ja nende bussis magajate pealt.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Järjekordne Eediku strateegia võit. Sellega sebib ta Tallinnale nimekirja rahvast ja pappi juurde. Selle tasumiseks tuleb aga kuskilt mingi maks juurde arvatavasti, ma ei usu, et sellest rahast, (millest meedia räägib) kombenseerib seda tasuta ühistransporti kauaks.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kas mitte ettevõtete kulult ei võeta seda raha?

Midagi ma kuulsin, et tõsteti ettevõtete makse, eks sealt saadakse veidi seda raha.

 

Muidugi on hea, kui saab tasuta bussiga sõita :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel ütleks, et see on hea uudis, kuid seda milliseks see kujuneb näeme alles järgmine aasta.

Ühistransport võib muutuda palju mustemaks, kui hetkel. Bussidega hakkavad sõitma igasugused ning halvemal juhul võivad ka palgad langeda. Arvan, et viimaseni siiski asjad ei lange, kuid ikkagi.

 

 

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/linnavalitsus-ei-tea-kuidas-rahastada-tasuta-uhistransporti.d?id=64111555

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Parmud tulevad bussi magama, gl kes peavad seda kannatama!

 

Ei tule nad midagi. Visatakse välja.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hetkel ütleks, et see on hea uudis, kuid seda milliseks see kujuneb näeme alles järgmine aasta.

Ühistransport võib muutuda palju mustemaks, kui hetkel. Bussidega hakkavad sõitma igasugused ning halvemal juhul võivad ka palgad langeda. Arvan, et viimaseni siiski asjad ei lange, kuid ikkagi.

 

 

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/linnavalitsus-ei-tea-kuidas-rahastada-tasuta-uhistransporti.d?id=64111555

 

Arvad, et praegu ei sõida kodutud? Sõidavad ja kuidas veel...ise elan Tln kesklinnas ja näen...

Ega sellest, et nüüd tasuta on ei hakka rohkem kodututuid sõitma...nendel on see trahhv jumala suva...nad nagunii kunagi ei maksa seda...

 

Täna oli võimalik suhelda inimsega kes töötab tln linnavalitsuses ja tema rääkis, et mupo tegelased jäävad alles ja kontrollivad ikka inimesi...neid kes pole tlnnlased..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et inimesed ei ole tasuta ühistranspordi vastu, vaid on vastu sellele, et seda Savisaar orgunnis selle.. Oleks mõni teine poliitik seda teinud, siis kiidaksid enamus ideed taevani.

See parmude jutt ehtne lollus ju. Nad sõidavad praegu ka ju sama suva järgi. Trahvi ei tasu nad eluilmas sul, sest neil POLE RAHA.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vähemalt koristatakse nad bussist ära. Ja üldiselt nad sõidavad ainult paar peatust, vähemalt mina pole näinud selliseid, kes laseks mitu tiiru ühe bussiga :D

Mingid normaalsemad reisisaatjad võiksid tulla, siis oleks enam vähem puhas...võibolla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah ise elan tartus muidu poolt oleksin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Usun ka, et kui hommikul tööle/kooli minnakse on bussid lihtsalt jube täis ning siis kui hakkad koju tulema.

Muidu olen selle asja kohapealt erapooletu, sest see 13€ vist kuukaardi raha pole väga tappev maksta, aga no tore kui midagi tasuta saab :P.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga miks ainult Tallinnas?

Mina näiteks elan Järvamaal ja sooviks ka endale sellist luksust ilma, et ma peaks Tallinnasse kolima. :smile:

 

Pompsidest täis buss on luksus? Kahju, et paljud siin lähevadki savisaare kampaania õnge. Tasuta ühistransport küll, aga mille asemel? Ega seda raha tühjast kohast välja ei võeta.

Muudetud liikme Bleeding'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.