Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Loe kindlasti kui soovid CSS kodukat endale

Soovitatud postitused

Tere

 

Olen siis Djos, kes teeb ilusaid ja teie soovil CSS templatesid, need on õigusega ja see makasb et te saaksite seda kasutada. Kui teil on soovi saada korralik kodukas endale siis võta minuga ühendust. MSN: raunob@hot.ee

 

(FOORUME DISAINE MA EI TEE)

 

 

Kontakt

MSN: raunob@hot.ee

 

Lugupidamisega

Djos

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei tea kas see läheb teema reostamise alla, probably läheb ja ma saan hoiatuse, aga ma lihtsalt pean ütlema, et see on vist kõige koledam kujundus mida ma ever näinud olen.

Kui me elaks aastas 2001 oleks sellel veel võibolla mingi jume, kuid praegu on see lihtsalt jube.

Ma ei taha kuidagi su tundeid riivata vms, lihtsalt soovitan sul oma stiili muuta, või arendada.

Muudetud liikme Infinity'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ütlen teile veel kord see on minu kõige esimene töö ja see on poolik, kui teile see kujundus ei meeldi siis see ei ole minu v2lja pakutud kujundus. Vabandan v2ga aga ei ole vaja siia inimest solvama tulla. Kui oskate paremini siis palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Inimestel on õigus avaldada oma arvamust. Esimene töö ei ole kellegil suurepärane, seda ei olegi mõtet loota. Harjuta veel natuke, siis tule alles teenust pakkuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kes teeb ilusaid ja teie soovil CSS templatesid, need on õigusega ja see makasb et te saaksite seda kasutada.

 

Sa ei tee CSS templatesid, vaid tirid free template alla ning tõlgid eestikeelseks.

See ei ole CSS template tegemine vaid puhtalt tõlkimine millega saab väga hästi hakkama igaüks + Kujundus kole

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.